Не мога да разбера какво става, но вече едвам издържам на всички унижения...
Добрее... Имам си приятел, всичко беше великолепно, и двамата бяхме невъобразимо щастливи... докато един ден той започна да се държи ужасно, сякаш уважението му към мен просто изчезна. Казва ми, че ме обича и уж всичко е наред, но той някак спря да прави нещата, които ме правеха щастлива... Започна да ме пренебрегва и да ме унижава пред приятелите ни. Кара ме да се чувствам грозна, жалка и ненужна... Смазва ме, убива цялото ми самочувствие и се чувствам като боклук... Отворя ли дума за това, следва репликата, че това са глупости и няма смисъл да го обсъждаме... А преди не беше така...

Омръзнах ли му? И ако съм му омръзнала тогава защо още е с мен? Не мога да разбера какво става, но вече едвам издържам на всички унижения... Какво да направя? Обичам го...

Коментари

1.   Преди да обичаш него обичай себе си!

Сега го обичаш, но нали знаеш какво е любовта - начинът по-който ни кара да се чувстваме любимия човек, нашият собствен образ през очите на любимия... това е егоистичната страна на любовта, защото НИЕ САМИТЕ СЕ ХАРЕСВАМЕ ПОВЕЧЕ когато сме с любимия човек.

Ако сега го обичаш, а той те мачка ежедневно ще загубиш любовта към себе си, защото ще продължаваш да се чувстваш "грозна, жалка и ненужна"... и той сам ще те отблъсне, ще те отврати.. и ще спреш да го обичаш! Тръгни си преди това.

Шайн:)

2.   Не позволявай на никого да се държи така с теб! Ако ще, да го обичаш повече от себе си! Той няма право да се държи така с теб! Щом не желае и да поговорите и за него това са глупости, тогава какъв е смисълът? Остави го, докато не си се съсипала съвсем. Знам, че е трудно, защото много го обичаш, но както каза №1 - " Преди да обичаш него обичай себе си!" и е много права! Късмет ти желая. :)

3.   Аз също ще те посъветвам това, което номер 1 и 2. Много ми харесва тяхната гледна точка. Нямаш място при такъв човек. Колкото и да го обичаш. Всичко минава. Ще намериш човек, който да те оцени такава, каквато си. Едва ли си му омръзнала. По-скоро е свикнал с теб. Мъжете имат един лош навик. Като бъдат по-дълго с една жена започват да я чувстват като собственост и забравят за ласките и милите думи. Разбира се не всички са такива, но по думите ти "твоят" човек е точно от този тип. Според мен трябва да следваш правилото: "По-добре сама, отколкото зле придружена". Не вярвам, че може да се промени, така че... бягай! Желая ти много любов и късмет! Погледни се в огледалото, усмихни се и си казвай всеки път колко си красива. Не се повлиявай от неговите думи!

4.   Човешките същества независимо от пола са изкючително изменчиви. Вярвай в себе си и не позволявай,някой с който си решила да бъдеш да си позволява да те манипулира, внушавайки ти чувство за вина. Такива индивиди за са много,явно Егото му е голямо, а в самия него има нещо което го човърка непрекъснато да се изявява така. Веднъж, два, три пъти постъпи както ти искаш, не както той реши, и докрай си дръж на позицията. Станала си му удобна и се е самозабравил. А уважението къде отиде?

5.   Слушай какво-зарежи го на момента, мисли първо за себе си, няма да съжаляваш.

6.   Аз съм мъж, но мисля, че отношението му няма да се промени. Просто човекът си е такъв.

7.   Зарежи го той е просто един комплексар щом се държи с момиче така. Такива ми идва да им набия акъл в главите. Не го чакай да се промени. Бил е мил с теб само за да те свали. А щом те унижава пред приятелите си значи е абсолютен тиквеник. Само не казвай, че спиш с него след като те обижда по всякакъв начин защото ще се гръмна. Това, че те кара да се чувстваш грозна не знам как да го определя. Определено едно момиче, което държи на някой не заслужава такова отношение.

Зарежи го и ако се довлече да те моли НЕ СЕ ВРЪЩАЙ ПРИ НЕГО,защото и да ти казва,че ще се промени това няма да стане.Бягай от него ВЕДНАГА!!!!

8.   Провери ли дали не става въпрос за енергийно въздействие върху вас, целящо да ви раздели?

9.   До номер 8: Как се разбира?

10.   Мисля, че той просто не те заслужава! :))

11.   №8 стига глупости! Те пълни главата на момичето с врачки и баячки! А ти момиче не вярвай в тия неща! Само ще си дадеш парите, ще си загубиш времето и излишно ще подхранваш надежди! Първо трябва човек да може да управлява себе си. Еее ами управлявай се.