Грозните не заслужават ли любов?
Здравейте, от сума ти време съм сам и ми е тежко... искам и аз да си имам момиче, което да прегръщам и целувам. Да вярно, че съм грозен ма толкова ли не заслужавам и аз малко любов? Приятелки и колежки все се оплакват как са изоставени от приятелите си, но ако се хванат с някой като мене той със сигурност няма да ги изостави зарад първата срещната с по голям бюст (примерно), но не, те хем искат мъжа да е готин, пък хем да е стабилен... то много ясно, че щом може да сменява мадамите всяка седмица ще го прави, ма кво остава за нас грозните? Вечно ли ще сме сами?

Коментари

1.   Има много страх и насъбрано разочарование в теб. Четейки това което си написал дори те съжалих. А те съжалих, защото ти самият се изживяваш за жертва. Горкото грозно момче, което се оплаква заради красавците и заради желанията на жените. Всъщност нито познаваш жените, нито очакванията им, още по-малко пък можеш да обобщаваш че всичките искали еди какво си. Да повечето жени се фокусират върху външните черти на един мъж. Ти дори да си красив, такава жена ли искаш? Такава която да те приема за предмет и за някакво средство за кеф? Един ден ще разбереш думите ми, а до тогава се постарай вместо да обвиняваш жените, или красавците, да поработиш върху себе си. Бъди постоянен, добий самочувствие, разбери че външността е хубаво нещо, но далеч не е всичко. Сам си не защото си грозен, а защото си неуверен, срамежлив и сам не си вярваш. Как някой да ти повярва, когато ти самият не го правиш? Помисли си.

3.   Няма да си сам, нали за всеки влак имало пътници. Хвани си някоя грозна и няма да си сам. И аз съм грозен, но ми е добре сам и не търся жена. Но проблемът ми е, че и аз съм капризен... Май ще си остана сам. :)

4.   Недей да се отчайваш толкова. За всеки влак си има пътници. Аз не съм грозен, но за съжаление никога не съм имал приятелка... И 24.

5.   Аз съм момиче и аз също се питам защо грозниге не заслужават любов такива каквито са??

6.   Аз пък познавам грозни мъже, които всички смятат за красиви. Женското разбиране за красота е далеч от мъжкото. Аз изглеждам добре г/д, но когато имам някакви вътрешни терзания или проблеми определено не привличам жените ... факт! Сега да ти кажа - важно е само това какъв си отвътре - ще е лицемерно и клиширано.

7.   Ти пък как определи, че си грозен? Красотата е нещо крайно относително, всеки човек има различни представи за красота. Аз например(момиче съм, на 18) съм намирала за красиви момчета, които не спадат към общоприетите "норми" за красота. Според мен трябва да добиеш повече самочувствие, това ще ти се отрази на външния вид, повярвай ми. Момиче съм и ти казвам, че е много важно момчето да има харизма, да е привлекателен със самото си държание. Това ни се харесва. Научи се да се обичаш! :) Целувки!

8.   Виж сега -така е не може всички да са красиви, светът е разнообразен. Съветвам те да положиш усилия да подобриш външния си вид - сега има толкова възможности. Не знам точно защо се определяш като грозен, но има всякакви козметични препарати които могат да ти помогнат. Ако имаш възможност, можеш да си направиш и някаква лека козметична операция -като оправяне на нос и т. н. Стимулирай се и се поддържай и ще видиш резултата. Без усилия няма да стане. Вярно е, че за всичко трябват пари, но има много билки които могат да ти помогнат кожата ти например да изглежда по-добре. Успех!

9.   А ти да си чувал, че мъжете обичат с очите, а жените с ушите?
а според мен 90% от жените харесват или мъжкари, или мъже с пари, или и двете, всичко друго като да си добър, умен, с чувство за хумор са пълни глупости! на скоро говорих с жена ми и приятелката и за това какви мъже харесват-те ми посочиха най-грозните, които познавам? !? !

10.   Грозен, грозен, колко да си грозен? Ако приличаш на квазимодо мога да те разбера. Но щом са те вземали на работа, значи не си отблъскващо грозен. Най-вероятно и ти като № 3 си прекалено взискателен или не знаеш как да подходиш като №4.
Я се замисли беззъбите цигани от клипчетата и те са женени за жени от техния етнос, самочувствието батка самочувствието ти е ниско.

11.   Е аз пък не съм грозна, поне са ми казвали дори че съм хубава, но също съм сама като куче.. А аз се питам и хубавите ли не заслужават малко любов? Аз пък никога не съм искала някой супер красив, а някой който просто ще харесам и ще ме обича - но уви. Хубави, грозни - сами сме като кучета..........

12.   Не мислите ли, че за да заслужите любов трябва да направите нещо? Никой не е длъжен да ви обича заради това, че живеете на тази планета. Красивите получават харесване заради красотата си, което е не е достатъчно, за да има любов.

13.   Абе я стига с това за секи влак имало пътници - ми НЕ НЯМА!!!

14.   от автора: благодаря за съветите и предложенията, но някои от вас май не са ме разбрали... аз съм грозен, но за това пък съм приятна компания и бъбря много :) излизам си на кафета и кръчми с жени и момичета, но просто те ме искат за компания и разговори а не за нещо смислено в тоз живот.... за самочувствието може и да сте прави че малко ми липсва но само това

15.   Хич да не ти пука пич, живей си живота доколкото можеш, намери си някви занимания и не му мисли толкова за жените, след време всичко ще се нареди естествено ако положиш някви усилия.

16.   Ще ти кажа две поговорки:
1) Хубавите тикви прасетата ги ядат.
2) Мъжа го имат за красавец, когато не е по-грозен от дявола.
Та така, ако ти се струват обидни, имаш проблем, а ако се усмихнеш е добре. Двама братя сме, брат ми е грозноватичък, но е най големият женкар когото познавам. Признава си че е така, но ми се присмива, че има много повече "бройки" от мен. Случвало се е да си разменяме мадамите и някоя от тях да ми каже, че с него иска да се чука, а с мен да живее.

Приятел, жените си имат своя логика, която ние мъжете не разбираме и обратното. Не зная коя е по-истинска, но в едно отношение мислим еднакво. Трудно контактуваме със свит човек. Вместо да се гледаш в огледалото контактувай. Искай си от жените, те дори да ти се фръцнат вътрешно ще се поласкани. Ако ти се фръцнат два пъти, непременно си поискай трети път. И не се отчайвай ако те отреже три пъти, поискай си от друга. В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ не пропускай и красивите жени, те се кефят, че са красиви, а не защото ги харесват красиви мъже.

17.   Аз бях момичето с което момчетата споделяха проблемите си. Излизах с тях и бях тяхното приятелче, на което могат да се оплачат. Но мина време аз пораснах. Никога не съм се имала за красива, но как да кажа в моя случай малко козметиката си поигра. И от незабележимата станах момичето, на което му се предлагаха куп мъже. Но какво да ти кажа човек понякога е сляп и не вижда, това което и пред него и винаги избираш грешното.
Твоето момиче е някъде там и те чака, просто все още не си готов да я срещнеш. Съдбата те подготвя за нея! Успех ти желая и поогледай се на всички страни.

18.   А ти откъде знаеш, че си грозен? :) Ти може да се възприемаш като такъв, но другите може да не те възприемат по тоя начин.
А като съм хубава и какво, нямам си гадже, ама причините не ги търся във външността ми, а под нея-аз сама си ги знам кои са, де, с тях е по-трудно да се справиш, отколкото с големия нос или очилата.

19.   Хората имат комплекси заради наднорменото си тегло, малките си цици, кривия си нос, големите си уши... проблемът е, че никой няма комплекси, че е глупав.
Маги

20.   Едва ли си такъв, закакъвто се представяш... много е важна самооценката, а ти очевидно не цениш себе си. А товаличи, дори се отразявана излъчването. Огледай се добре и ще забележиш, че хора които далеч не са красиви, са харесвани от всички и обратно. Тайната е в това как ти възприемаш себе си и дали си достатъчно самоуверен!

Doriana

21.   Не че това е главния проблем на автора, ама като четох се сетих за тази картинка, която бях виждал преди време:

http://gafove.info/full/842867/

Има нещо вярно...

22.   Здравей,

За първи път влезнах в този сайт и видях история, която се отнася малко и за мене. Наистина може би проблема е в това за самооценката. Аз съм красив, винаги са ме харесвали момичетата, канили са ме да бъда манекен в една доста известна модна агенция (не отидох, защото тренирах колективен спорт и не исках да ме мислят за някакъв женствен ), постоянно "приятелите ми " ми завиждаха, че винаги съм бил по-красив от тях. Да, точната дума е Красив, това не означава, че имаш харизма и чар (преди може би бях по-малък и не знаех как да използвам това, което имам ). Тъй като вече не ми се пише дано си разбрал какво имам предвид. Не е най-важното да си красив, по-важното е да имаш самоуважение и да успееш в живота. Пък да видиш как всички жени ще искат да имат връзка с тебе. Чети книги от раздел психология -самоусъвършенстване (ще ти помогнат )Е това е от мен.... Пиши ако ти трябва помощ.

23.   Здравей! Както много от хората, които са ти отговорили и аз ще ти кажа, че всичко зависи от самооценката ти и това какъв се виждаш ти! Задължително другите те възприемат по сходен начин. Ако винаги повтаряш, че си грозен и се мислиш за непривлекателен, такъв ставаш и за околните. Забрави вече за тези глупости. Ти си такъв, какъвто си, хубав си и няма друг като теб! Всеки ден си го повтаряй и накрая ще повярваш в това и ще стане истина. Аз се възприемах като грозно патенце в училище и позволявах на хората да ми се подиграват. В един момент като завърших, отидох да работя на място, където имаше много млади хора. Имаше момчета, които ме харесваха и самочувствието ми се вдигна. Тогава дори не се гримирах още, но те ме харесваха такава, каквато съм и то защото аз самата започнах да се възприемам добре. Към днешния ден (не искам да звучи нескромно) зад гърба си имам страшно много хора, които са искали да са с мен и то не някакви боклуци, дето искат само секс, а стойностни и симпатични момчета. Ние жените харесваме уверени мъже, които имат чар. Бъди такъв, то е вътре в теб :) Знам, че ще успееш. После разкажи, какво е станало ;) Поздрави

24.   Мислиш като мъж, а ние жените не се привличаме от чисто физически данни. Вие мъжете може да се влюбите в някоя жена само защото има секси тяло, големи гърди или хубаво дупе. А ние жените може да се влюбим в някой който изглежда самоуверен, който се отнася се внимателно и джентълменски с нас, който не е като мухльо, който е мъжкар/Мъж на място. Не знам дали успяваш да ме разбереш. Винаги можеш да подобриш начина по който изглеждаш. Ако си прекалено слаб- напълней малко и започни да тренираш. Ако пък си дебеличък отслабни и се стегни. Обличай се с хубави дрехи, които ти отиват. Добий самоуверена походка и маниери... Най-лесно е да седиш и да се жалваш колко нещастен и самотен си, а в същото време да не предприемаш нищо. Красавиците, за които ти споменаваш, повярвай ми, хабят доста време, средства и енергия за да бъдат такива или да поддържат естествената си красота. Също така можеш да подобриш и начина си на мислене. Малко ме подразни това, което си написал "то щом може да сменя мадамите, много ясно, че ще го прави"... Ами не е така. Ако искаш да си обичан и уважаван, няма да разсъждаваш така.

25.   Благодаря ви, за всичките коментари и кураж, сега продължавам напред пък ще видим кво ще излезне.

26.   Пич, знаеш ли колко деца има Мик Джагър? СЕДЕМ! (Едва ли 7 пъти жените са зачевали от раз от него, значи с тях е правил мноооооого секс и те са искали да имат деца от него! ). Аз не мога да се сетя за по-грозен мъж от него (жена съм) ;-). Не го обиждам, той е страхотен рокаджия и там му е силата/чара/привлекателността! Таааа. надявам се да разбираш на къде бия- и все пак да кажа:1. Със сигурност не си толкова грозен, колкото си мислиш! 2. Красотата/грозотата нямат никакво значение при мъжете! 3. Фрапиращо доказателство- Мик Джагър ;-)

27.   Добър пример, 26. Но той притежава слава. Звезда е. И Снуп Доги Дог е грозен като смъртта, но мацките му се лепят като мухи на мед.

28.   Авторе. казваш, че си приятна компания и много бъбриш! Един вид доброто приятелче за сладка раздумка! Тук ти е грешката - жените те възприемат като приятелка. Един мъж не трябва да говори много с устата, а с очите и основно да действа! Бъди загадъчен, не говори ако не те питам нещо и лекичко си фокусирай погледа върху часта от тялото на момичето, която харесваш и чат пат я поглеждай в очите с подканящи искрички в очите! Ако е забутана кифла ще те обяви за мръсник и ще те отреже, но за какво ти е такава? Затова пък ще ти върже много бързо с всеотдайни тигрици! Действай!

29.   Маниак аз сам като тебе.
Знам че сам си грозен, просто го чувствам отвътре.
На 21 сам и не сам намерил решение а сам прекарал много безсънни нощи в мислене.
Казват че времето лекува, ама за това лек маи няма.
Съвет не мога да ти дам, просто сам се примерил че ще си остана сам.

30.   Без да съм дебел, винаги съм бил възпълен, мразя спорта, нося очила и имам голям нос. Е, красавец ли съм? Ни най-малко. Но жените ми се лепят, с което изненадват и мен самия. До ниво досада, особено откакто в живота ми има една, ТАКАВА, че други не искам. Защо ли? Идея си нямам. Но е факт. Вероятно, защото не ми пука, може би защото владея силата на думите... кой знае. Това, което знам е, че никога не ми е дремело дали съм красив и винаги съм гледал с открит поглед, не само жените - всички наоколо.

32.   вие объркахте момчето още повече какво ви става бе хора седнете ли зад клавиатурата всички ставате супер лицемерни почвате с глупостите от сорта на "не за мен не е най-важна външността" пълни глупости какво се правите всички сте толкова повърхностни, че просто не е истина аз също не съм красавец на на 26 съм имам около 10-на връзки зад гърбът си и повечето разпадна ли се след като съм ги поставил на тест така, че дори когато си хванеш приятелка не и вярвай на сто процента братле единственото нещо в което не можеш да се съмняваш е съмнението повярвай ми не се разболявай по същества които са на по-долно стъпало от нас мъжете те искат следното от 3-6 кукли 6-14 парцалки след 14 БМВ много пари и някой с красиво лице и 20 сантиметра ТАКА Е но пък винаги можеш да и кажеш, яе е тъпа кучка успех няма да изчезнем толкова лесно непривлекателните колкото ви се иска лицемери гадни