Това момче ми е влезнало под кожата!
Здравейте! Преди няколко седмици се запознах заедно с моята приятелка с едни момчета. Те започнаха да идват всяка вечер пред нас и така станахме компания. По едно време се появи едно ново момче което беше брат на едно от момчетата от компанията. Първо го харесах и той ми се стори най-свестен и много ми допадна. После той вече не идваше и сега в близките 2-3 дни започна пак да идва с тях. И се влюбих в него... Проблема е, че той е много срамежлив и не ми обръща много внимание. От време на време ме заговори, но ще е за нещо дребно. Това момче ми влезна под кожата, не мога да го забравя, а той дори и не ми говори. Аз съм на 13 а той е на 18. Знам че има много голяма разлика в годините но не мога да го забравя. Искам, но не мога. Депресирах се, постоянно плача за него. Преди той си е нямал гадже и няма опит в тези неща, а аз не мога да поговоря на саме с него защото те постоянно идват по 3-4-5 и не върви да го питам пред всички... ПОМОГНЕТЕ МИ! МОЛЯ ВИ!

Коментари

1.   5 години е малка разлика, но на този етап 13 год са си още детска възраст. Според мен ще те отреже, избий си го от главата

2.   Не се вкарвай във филмu... на 13 си ;). не си се влюбила просто те е яд, че не можеш да го имаш. Ти си още дете какво знаеш за любовта :D:D: я си живей живота и не се филмирай толкова. Влюбена била :DDDD

3.   Откажи се! Дори да тръгне със теб, само ще иска да те.. сещаш се, и после ще те изостави като мърсо коте!

4.   Ами според мен му искай телефона или skype, facebook и му звънни или пиши, но преди това се убеди, че има някакви симпатий към теб. Успех! :)

5.   Я бягай на пясъчника, поиграй си докато станеш на 16 и тогава го мисли.
Знаеш ли че ако този батко те пипне с пръстче и вашите разберат случайно и решат до го изпортят в полицията, че въпросния моментално ще получи усповна присъда?
На 13 е подсъдно.

И как пък на 13 години реши че някой бил срамежлив. А пък как пък някой би те пипнал и как пък пускаш такива теми.

Излизам от кожата си, 13 годишни вече знаят какво искат мъжете, имали са време да мислят по тези въпроси, пък и да се държат като големи.
Светът трябва да свърши, апокалипсис.

6.   Виж сега, дори да си влюбена, в което се съмнявам имайки предвид че си на 13, той навярно те приема каато дете. Все пак ти си такова. Какво можеш да му предложиш ти? Нито отношения като за неговите години, нито пък интимни отношения, пак като за неговите години. Откажи си, само се вкарваш в филми. Недей отт сега, като станеш на 15-16 ще са ти в повече:D