Понякога е студен
Не знам защо, но постоянно се чувствам сякаш съм сама в определени моменти, въпреки че мъжът ми е до мен. Когато седнем някъде да пийнем по нещо и ни стане весело е супер, но в моментите, в които споделям колко много искам да си имаме бебче или нещо друго той само кима с глава и никога не допринася за момента. Снощи бях пийнала леко, цял ден не бях яла като хората и исках да пия сок, понеже ще ме хване много бързо, но той настоя. Напих се от малко алкохол и си позволих да му кажа "Ще те изям бебчо... ", на което той се отврати и каза да се стегна, понеже не съм му говорила така като не съм била пила. А съм му го казвала дори на шега понякога. Както и да е. Тази сутрин го помолих да си измие зъбите, все пак си говорим лице в лице и той се обиди. После го гушнах, но той мен не и му казах, че няма да го пусна докато и той не ме гушне. Стоя така около минута и не ме гушна. Пуснах го и му казах "Ти май не ме обичаш... ", но той ме подмина и започна да си върши неговата работа.
После дойде и ме пита какво пиша тук "Да не питаш хората как да ме накараш да си мия зъбите... "
Понякога се държи супер тъпо, а в другото време ми подарява цветя и е мил, но защо има такива моменти...

Коментари

1.   Малийййй... Ще му мине, но пък ти се съобразявай малко. Искаш той да се съобразява с твоите чувства и желания пък ти изобщо не го жалиш. изглежда мъжът ти много те обича и е чувствителен за да вземе толкова навътре обидата, която си му нанесла сутринта. Много боли да знаеш любимият ти човек да те удря по самочувствието. Представи си той ти каже, че си надебеляла или новата ти прическа те загрозява-ще те заболи нали?

2.   Доста нетактично си постъпила с това със зъбите. И аз бих се обидила, предполагам ти също. За съжаление думите нараняват повече отколкото делата /в много случаи/. Има един случай с мъжа на приятелката ми, който беше преди повече от 15 години. още го помня-толкова унизена се почувствах. Той забрави, не си спомня, даже след години започна да ме сваля, а аз винаги си спомням онзи миг, в който ми каза, че... Сега съм била жената на живота му, но тогава пред 20 години не го съзнавал и прочие глупости, но истината е, че не мога да бъде с такъв човек, защото е бивш съпруг на моя приятелка , но дори и да не беше нейн, той достатъчно много ме нарани, че е невъзможно...

3.   така аз сум момче на 25 години сум и съм женен и номер 2 е права за това със зъбите секи мъж би се обидил... моета жена се държи почити по същия начин :)

4.   "Ще те изям, бебчо" е сладко. Не виждам нищо отвращаващо, освен реакцията на мъжа ти.
Виж репликата "Ти май не ме обичаш" печели първото място в класацията "Най-тъпа реплика в света".
По отношение на зъбите и двамата сте като малки деца-ти не си постъпила деликатно, той се сърди.
А за жестовете неможе да очакваш непрекъснато да се лигави и да бъде мил, все пак е мъж. А и щеше да ти омръзне нон стоп, ако беше такъв.
Баба Пенка