Знам че не е правилно, но имам голямо желание да спя с него
Здравейте, ще разкажа накратко историята с моя проблем, надявам се на съвет от ваша страна.
Омъжена съм от почти четири години, имам детенце на две. Брака ми като цяло е прекрасен, с любящ и търпелив съпруг. От доста време насам обаче секса ни доста куца, и колкото повече време минава, толкова повече се отдалечавам, вече нямам онази страст и желание каквато имах преди.

От негова страна всичко е ок, жадува за мен, но гледа да не ме притиска. Незнам какво да направя, за да върна онези истински и пламенни чувства...

Наскоро започнах работа, и до мен работи прекрасен мъж, с който си паснахме като компания...личи си че има превличане по между ни, и точно преди няколко дена се стигна до там, че се натискахме и целувахме. Супер много ме възбужда, и макар да знам, че не е правилно имам голямо желание да спя с него.

Дали тази залисаност кото имам към чуждия ако и се отдам, бих се успокоила и продължила нормално след това, или...? На моменти се мразя, защото вместо да мисля за мъжа си, аз мисля за" него "......Какво да правя?

Коментари

1.   Жено, гледай си мъжа и детето и не се занимавай с чужди, че ще си вземеш белята.

2.   Ако си сигурна, че това е правилно за теб и по този начин ще се оттървеш от изкушението като му се отдадеш, означава да следваш интуицията си, обача се замисли за последствията, ако разбере съпруга ти, това може да е края и да си останеш само със приятните емоции, които си изпитала в онзи момент!
Ева Анастасиадис

3.   Типичен женско мислене:

Главният ти въпрос е : "Знам че не е правилно, но искам... "
Накрая пишеш " Какво да правя? "

Еми ти сама си задаваш риторични въпроси и чакаш някой да ти даде отговор. Хем не било правилно, хем някой да ти каже нещо.

Живота си е твой, отговорността в него също. Каквото и да направиш, ще си има последствия.

4.   Жена и ръжда тръгнат ли, няма спиране ...

K-Man

5.   ... всеки има право на личен живот, но да имаш желание за такъв още на 4 год от брака ми се струва не само нередно, но и обидно.... а то е ясно какво ще направиш... ЗАРА

6.   "Незнам какво да направя, за да върна онези истински и пламенни чувства... "И да изпраскаш колегата ли е най-доброто, което успя да измислиш?

7.   Когато ти не знаеш какво да правиш, ние ли да ти кажем?
Странно как някои жени сами си усложнявате живота.
Маги

8.   ... Бахти хората.... Всеки ден излизат такива истории.. Стигна ли сте дъното.
Обръщам се към свестните хора-Хора, моля ви останете си сами, защото знаете и виждате какви неща се случват в този случай.
И добре дошли през новото фалшиво, гнусно време на планетата Земя.

9.   Като гледам мъжа ти (любящ и търпелив), точно това отношение е заслужил.
Жените обикновено казват, че мъжете мислят с оная си работа, което по принцип е вярно. Но като гледам и при голяма част от жените положението не е много по-различно.

То е ясно какво ще стане най-накрая. Жал ми е единствено за детето, защото всичко неминуемо ще се отрази и на него. Народа в безкрайната си мъдрост е казал "Не го вади, където си вадиш хляба". Почнеш ли с колегата неминуемо ще се разбере. Последствията може да са най-разнообразни.
Със здраве и умната!

10.   Моето мение е...чукай до пръсване..след това се пребери погледни децата си направи вечеря изчакай мъжа си наяж те се легнете заспете ти стани отиди в банята и започни да ревеш защото знаеш какво подло и гадно нещо си направила НО само така може и да оспееш да спасиш брака си,ако не се чустваш кофти след тва направи го пак и пак и пак докато мъжът ти не разбере и не се разведете или не разбере и всичко си е наред(ако можеш да живееш горе в главата си по този начин де).Успех с трудния избор и всичко хубаво.
от Болите ара какво мислят за теб

11.   Тя обича мъжа си бе хора! Това нейното опира до физическо привличане. Мъж ли си, жена ли си.. все ще искаш да спиш с някой друг и да експериментираш все някога.
Това твоето е изневяра мила, но желанието ще става все по-голямо ако не му се отдадеш.
Аз бих поговорила с мъжа си, бих му обяснила как се чувствам.
А ако го направиш с колегата ти помисли как ще прикриеш следите си добре и имай едно на ум, че си изневерила.
Ако не те гризка съвестта се отдай, но един път!!

12.   Недей, опиташ ли веднъж ще искаш още а мъжа си ще чувстваш много чужд, ще търсиш тази възбуда още и още и накрая ще съсипеш семейството си и от цялата работа ще страда детенцето

13.   Аз писах вече, но нямах време да ти го драсна по обстойно. Имах приятелка точно като теб. Бяхме точно 4 години заедно.

В един момент смени работата, нови колежки и колеги и полетя просто. Излизах няколко пъти с тя и видях че се държи странно със едно момче доста по малко от нас. Видях че има искри между тях, както и всичко това имаше ефект в къщи. С времето все по често търсеше под вола теле, все по често се цупеше и се прикриваше.

Колежките и бяха от тези, които обичаха нощните заведения, големите лъжи и преструвки Можеше да нямат 5 лева в джоба си за храна и цигари, обаче търчаха по заведения да се показват и да бъдат сред българският елит. Тя прихваха от това, започна изведнъж да не и харесва до сегашният ни живот, все по често закъсняваше, а като се върнеше изпадаше в нервни кризи. Всичко се случи бързо, някъде за 5-6 месеца.

Накрая ми заяви, че видял какъв е хубавия живот, как искала да живее и че това нашето не било живот Не я прекъснах, нито исках обяснение, казах и да си събира багажа. След няколко седмици ми казаха че са я засекли с друг мъж, който е известен сред елита. След това беше друг, който я водеше къде ли не, обиколиха света заедно кажи речи. Аз не съм разпитвал за нея, просто тук светът е малък и колкото и да не исках да знам, ми казваха. Аз го преживях, намерих си друг човек и всичко тръгна по мед и масло.

Един ден след година и половина ми звъни и ми вика " Направих голяма грешка, обичам те, не знам какво ми стана ". Аз просто затворих телефона, нямах дори желание да говорим. Не съм и бил сърдит, просто вече не ми пука за такива, които си променят настроенията и като ги духне вятъра сменят посоката на полета.

Ти си същата знам го. Нова работа, нови колеги, разведряване от сивото ежедневие, колега който е голям на думи и красив външно. Ясно ми е всичко просто.
Също така ми е ясно че ще се хванеш на хорото, както и ще е случи същото което съм описал горе. Разликата е само че имате дете, което ще обере всички твои сърбежни претенции. Успех.

14.   Ако мислиш, че след това може всичко да е ок какво ти пречи нали е само за веднъж опитай, но ако ли не гледай си мъжа и детето защото ще си навлечеш белята

16.   Ами и аз знам, че не е правилно, затова не го и правя, въпреки, че при нас с мъжа ми нещата са по-различни. Т. е. физическото привличане към някой не влияе на отношенията ни. Ти познаваш мъжа си и себе си, ти знаеш какво да правиш. Ние каквото и да ти казваме, ти ще постъпиш както си решила.
Маги

17.   За тези работи не се иска мнение. Ти сама можеш да прецениш дали си струва риска. Дори и да пробваш с един път няма да минеш, ще има и втори път. А тогава ще си по-объркана и от сега, но поне ще си опитала.

18.   Значи.. само едно ще ти кажа... Мразя от дъното на душата си жени като теб.. Ние тук се мъчим да открием мъж като твоя, ти си го намерила и пак те боли гъза за друг с извинение.. Да му се невиди толкова ли си капризна? Щом не си щастлива с мъжа ти, защо за Бога сте направили дете? Такива хора като теб не заслужават да ги обичат!

19.   Тея теми ги пуска някой, който се занимава с тоя сайт. Не може всяка втора тема да е идентична с предишните - женена съм, но ми се чука колега.

20.   Аз бих ти дала като съвет да го направиш, но не с колега. И да го направиш така, че да не си разваляш семейството. Запомни едно нещо секса си е секс но по важно от семейството няма особенно след като имаш дете.

21.   Нз какво е станало с авторката, но подкрепям последното мнение на номер 20.. много е важно НИКОГА да не се разбере.. жените сме по-склонни да прощаваме..

22.   По-добре недей! Ще го направиш, после ще искаш пак, после ще почнеш да си въобразяваш любов... И ще си разбиеш семейството за една фантазия. Помисли за мъжа си - обича те, добър, грижовен... Искаш ли да страда невинен този човек? А детенцето? Стискай зъби и отмини, така е най-добре.

B. M.

23.   Номер 13 го е казал най-точно от всички. Подкрепям го напълно и ако мога накратко да обобщя, ще кажа следното: усетите ли, че имате вземане-даване с подобен човек, багажчето и довиждане. Нищо, ама наистина нищо не губите, историята е жив пример за това.

24.   Не знам какво става с този свят, но толкова млади и при толкова още свеж брак и да се получава омръзване и желание за кръшкане, не го разбирам. Казано е, че обикновено мъжът изневерява с онази си работа, а жената със сърце. Случва се мъжете да се влюбват и да си зарежат семейството, но по-рядко. Жените обикновено, ако имат сърце и се решат на изневяра, никога не се връщат обратно. Развалят семейство и всичко, докато мъжът може само да бройка различни жени. Освен това този, който знае, че си омъжена жена и въпреки това те вкарва в грях, не е достоен човек. Едва ли иска нещо по-сериозно освен секс, а когато си развалиш семейството заради него, най-вероятно ще ти бие шута и ще те остави сама с детето си да се оправяш в живота, а твоят мъж няма да е наблизо да ти помага и ще почнат едни сърцераздирателни драми колко си нещастна при положение, че сама си си го причинила. Може да ти е сладко да съгрешиш, но после ще плащаш горчиво за мимолетната си авантюра. Помисли дали си заслужава! Изборът е твой. Ние тук можем само да те посъветваме и то надявам се правилно. Успех!

25.   Чети и препрочети това, което ти казва 24 дано разбереш, че после ще е късно.

27.   Не мислиш ли, че имаш много леко поведение? Какъв пример си даваш на детето, а? Все нещо не ви стига на вас..

28.   Опитай да разнообразиш със съпруга ти. Изненадвайте се, обръщайте си внимание. Просто се постарай за мъжа си, за да притъпиш това увлечение, което може да развали брака ти.

Опитвай с мъжа ти, ако не се получи... ти си преценяваш, но не е редно. За да провърви брака ви трябва да се постараете и двамата за него. Поговори с мъжа си, щом е толкова "любящ и търпелив" ще разбере какво искаш и какво имаш предвид. Все пак сме човешки същества, не сме роботи, нормално е да усетим нещо, някаква тръпка, привличане. Но струва ли си? Отговорът, предполагам, ти е ясен.
Не се поддавай, докато все още имаш шанс и възможност да стабилизираш и оправиш брака ти. Успех все пак! Помисли.