Използва ли ме?
Аз съм момиче на 19, а той е една година по-малък от мен. Туркиня съм, а той е циганин. Започнахме да се срещаме с единствената цел да си "правим кефа", т. е. не е нещо сериозно. Виждаме се от близо 1 месец. Да подчертая не сме правили секс. Отначало той беше много нежен, забавен, мил. Всяка вечер сме се прибирали заедно, изпращаше ме винаги.
И така 1-2 седмици се виждахме абсолютно всеки ден. Докато не се появиха неотложни проблеми, с които трябваше да се занимавам, и на него не му обръщах много внимание. Когато отивам при групата, където се събираме, той се държи някак студено към мен. Помолих го да ме изпрати, че ме е страх да се прибирам сама, а той най-нахално ми отказа... Не знам защо се случва така. Случвало се е в тези дни, да говори с други момичета по телефона пред мен, и някакъв такъв откача, започва да говори на по-висок тон.. Просто не знам какво да си мисля.. Дали ме иска още и има ли някакъв шанс да върна тръпката му с мен. И да вмъкна още нещо, 1-2 пъти ме викаше да изляза но аз му отказах поради много късния час и оттогава не сме се виждали много.. Та искам да попитам какво да правя с този човек. Как да го накарам да ме иска отново и изобщо дайте ми някакъв съвет, че съм страшно объркана! Благодаря предварително!

Коментари

1.   Първо говори с него по въпроса. Не е добре, че те е оставил да се прибираш сама, можеше да ти се случи нещо.
Съвет от мен - търси си мъж от християнско семейство, етносът е без значение или поне помисли по въпроса, огледай се и поразпитай сред приятелките си.
Не става дума тук за религия, а за ценностна система, начин на възпитание и отношение към жената. Мюсюлманският мъж уважава и обича само една жена - майка си, мисля че почваш да го усещаш на собствения си гръб. Бягай да учиш/работиш някъде надалеч, забрави за този.
ж. 27

2.   Хубава работа ама... циганска. Я по добре го зарежи този получовек, и си намери някое свястно момче. Сякаш другите момчета свършиха, а ти точно на получовек случи...

3.   Мисля, че си има сериозна приятелка.

4.   От авторката до номер:
(1) - Говорила съм с него по въпроса, но той каза че го е направил на инат, задето го зарязах, когато ме викаше да излизам.
(2), (3) - Благодаря за мнението ви! Оценявам всяко едно мнение и не ги подминавам.

6.   Учудвам се, как така си се съгласила да се срещаш с циганин!!!
Та на какво можеш да разчиташ от примат, без образование???
Я си намери някой бял човек, но учен, с работа и положение!!!

7.   Направи, това което мислиш за най-добре!

8.   Здравей! Първо да ти кажа ти сама твърдиш, че е само за кефа а по всичко личи, че при теб се появяват чувства. Ревност и не можеш да си спокойна когато не те желае. Ти се влюбваш в него. От негова гледна точка това между вас е само секс без обвързване и не е длъжен да те изпраща или да крие, че има връзки с други, тъй като няма нищо сериозно между вас. Като си му отказала да излизаш по тъмно той си е казал ми повече няма да я търся ще си намеря друга за която няма да е проблем. Тук не става въпрос за използване тъй като такава е била уговорката от самото начало. Ти истинска туркиня ли си или си от България? Защото ако си чиста туркиня когато дойде време да се ожениш горко ти щом не си девствена. Разбира се ако мъжа ти е турчин. Ако е друг българин или ром няма ядове. Един приятел турчин ми каза, че те много държат жената да е девствена на първата брачна нощ. Не се ядосвай за този човек и не се чувствай използвана, приеми го все едно ти си го използвала.

9.   До номер (8): И двамата сме от България. Всичко е само за кефа, да, но все още не сме правили секс, и странно, че се отдръпна още преди да му го дам. Може би наистина започвам да изпитвам някакви чувства към него..Но искам да го накарам и той също да ме желае, а не видях никакви съвети по темата. Всички казват: остави го, не се занимавай с тоя, нищо хубаво няма да видиш. Да, така е, не целя и да се задълбочавам с него, но просто искам да го накарам отново да ме желае, да се почувства победен :))

10.   Виж наистина остави го, остави и това с победата и загубата той сам ще разбере след време какво е изпуснал. :)