Винаги си поставя за цел да вземе моя
Аз съм момиче на 18 години. Моята най-добра приятелка е чудесна във всяко друго отношение, но когато стане дума за момчета става ужасна. Може да има работа с 20 момчета, но винаги ди поставя за цел да вземе моя. Понякога успява, понякога не. Имам чувството, че избива комплекси. Много често я лъжа, че не харесвам никой, че не се занимавам с никой, за да не ме закача. Дори, когато не харесва човека, с който съм и става фикс идея да ми го вземе. Незнам защо го прави, но започна да ми омръзва. Мои гаджета, тези които не и се връзват я обиждат и казват да не се занимавам въобще с нея.

Коментари

1.   ... и са прави! Не се занимавай с подобни индивиди, само проблеми си навличаш. bile

2.   Почни да даваш аванси на момчета пред нея без да ги харесваш, само за да се лепне тя за тях, и й гледай сеира.

4.   Прави са момчетата, защо не ги слушаш? Нямаш работа при такава. То едно приятелство...

5.   Правилно ти казват тези твои гаджета....

6.   Тогава й кажи, че харесваш някой грозник и нека му излезне на момчето късмета.

7.   Отдавна трябваше да си я зарязала. Момчетата, които ти го казват са прави. И да, сигурно избива някакви комплекси и не напразно ги избива на теб. Тя много добре знае, че ти ще си затвориш очите, заради това, докато не направиш обратното.
То пък е едно приятелство, което никъде го няма....
Най- добре да я зарежеш.

Black Sabbath

8.   Съгласна съм с номер 2, почни да се закачаш с някой, за когото не ти пука, за да му се лепне тя.. А най-добре май наистина ще е да не се занимаваш с нея. Може да е добра във всяко едно отношение, но щом не уважава тебе и приятеля ти, просто няма да изгубиш много, ако я оставиш.. От къде знаеш след време, като се омъжиш, имаш семейство, дали няма да се лепне на мъжа ти..

10.   И ти на това казваш приятелка? Тази е болна, не очаквай нищо добро от нея, един ден ще преспи и с мъжа ти!

11.   Здравейте! Някои коментари и предложения доста ме разсмяха например 2 и 6 :))) Хубави са, но не ми се занимава с такива неща. От днес започвам да я игнорирам. Това, което пишете, че някой ден можела да спи с мъжът ми, съм убедена че ще го направи и то на всяка цена. Досега гледах да поставям приятелството на първо място преди любовта и затова това продължаваше. Вече виждам, че приятелството ни не струва.

12.   Евала, номер 3! :)

13.   И това ти е най- добра приятелка... извинявай, но според мен тя те няма въобще за приятелка, та камо ли за най- добра. Ясно е, че избива комплекси и се доказва пред теб, следователно за нещо ти завижда. И добре си помисли дали има смисъм да поддържаш приятелство с такъв човек, защото след време с това нейно поведение ще те нарани жестоко.

Doriana