Цупи се, а не знам защо
Здравейте, хора! Мисля че здраво нагазих лука този път и може би се нуждая от малко съветче.
С приятелката ми живеем заедно, но в събота тя си стегна един сак с дрехи и някакви други неща, след което се изнесе. Не е взела всичко, значи има шанс да се върне, просто ще пробва сигурно и иска да ме стресне, но работата е там, че наистина ме стряска поведението й.

Доколкото разбрах от други хора е в своя колежка и е добре, но си е изключила телефона, а когато го включва, не ми вдига. Изобщо не мога да стигна до нея. Лошото е, че е в отпуска и чак на 10 ще почне работа, не мога да я извардя пред офиса, а не знам и къде живее тази нейна колежка - никой не ми казва.

Цупи ми се защото се сбих в дискотеката с някакъв чужденец, който я заглеждаше. Вика ми, че съм бил прекалено агресивен ама пък онзи вижда, че тя е с мен и пак ще я изяде с очи. Отгоре на това и тръгна към нея, сигурно щеше да я заговори. Айде сега, как пък няма да го оставя. Това не ми е за първи път. Не е като да не съм "почерпвал" и други, но все пак те си го заслужават. Тя какво иска? Да оставя някой да й се натиска все едно е някоя к***а ли?

И преди ми е казвала, че не й е приятно ама чак такъв парад не е ставало. В 2 часа се прибрахме с викове, целия блок ни чу и отгоре на това изобщо не ме е*ава, не ми дава шанс да я поканя да се върне. Ама не знам дали ще иска извинение. И заслужава ли го? Какво като съм се сбил с някакъв? Нали не съм ударил нея, нито съм я обидил по някакъв начин.

Аз ли съм в правото си или има някаква извънземна логика, която обяснява емоционалната й постъпка? Ако има, може ли да споделите какво знаете по темата, защото аз не проумявам защо го направи и защо се цупи. Изобщо няма смисъл, честно.

Коментари

1.   Не знам, ама аз щях да си умра от срам ако приятелят ми се биеше с всеки, който ме заглежда.

2.   Ти да не си от Перник? Обикновено там са такива традициите :)
Питаш дали си агресивен? Не, не мисля. Това да набиеш някой за такова нещо не е агресия, това е глупост, ревност и детинщина. А пък още по голяма глупост е да седнеш някъде в заведение и вместо да си гледаш кефа, да седнеш да дебнеш кой гледа приятелката ти.
Не е нещо което не съм виждал, отстрани е доста смешно.

3.   Жена съм само да отбележа. Разбирам те и теб и нея. Ти искаш да си защитиш мъжкото его и достойнство. Това е извънземната мъжка логика... Може би това й е харесвало в началото, но ако в действотелност си прекалено агресивен си й дошъл малко в повече. Може да има и друго, което не споделяш. Според мен и тя малко пресилва. Ще се върне като й свърши отпуската. И тогава ще говорите. А сега явно има нужда да остане малко сама.

4.   Спри да я търсиш за да я стеснеш и нея. Нека и от твоя страна няма нищо.

5.   До колкото знам, никоя жена не обича ревнив мъж. Напълно си го заслужил.

*Бай Иван

6.   Ами с право се цупи. Не я уважаваш. Обида не е само да я нагрубиш с думи или удариш, поведението ти също е обидно. Държал си се незряло и разсъждаваш незряло, а вероятно си минал тинейджърските си години. Уморила се е просто да се разправя с недорасло дете, извини се и порасни. Вероятно се чувства използвана, като примамка на такива с които да си начешеш ръцете. Представям си каква е връзката ви, горкото момиче

7.   Естествено, че има логика. Най-вероятно иска с теб да създаде семейство, да отгледате децата си заедно. Та кой нормален човек ще иска да създава семейство и да споделя живота си с побойник, я се замисли? !

8.   Предполагам се страхува, че някой ден, в ядя си, може да посегнеш и на нея, щом си такъв кибритлия. Аз това бих си помислила и бих си обрала крушите на мига също като нея. По-интелигентните и цивилизовани хора биха направили всичко, за да избегнат конфронтация, а не само да търсят повод да се сбият. Щом заглеждат приятелката ти, значи е привлекателно момиче и трябва да си горд, че именно ти си я спечелил, а не да си го изкарваш на "почитателите" и. Тя, ако е човек на място, ще парира всякакви набези, но няма как да спре другите да и се възхищават, нито пък ти имаш право да им го забраняваш. Като се появи някой по-нахален мухльо се разкарвате да не ви е пред очите (че простащината е заразна) и забравяте за случката. Иначе ще скапете връзката и отношенията си заради странични фактори, което е тъпо. Друг е въпросът, ако приятелката ти си търси приключения и ти тества прага на търпимост, но да приемем, че всичко от нейна страна е съвсем невинно. Дай и малко време, напиши и имейл или есемес, че искаш поне да и се извиниш очи в очи, когато се успокои и е готова да те изслуша. Помоли я наистина за последен шанс, защото си осъзнал, че реакцията ти е била пресилена, а преценката неправилна и искаш да се поправиш. Гледай обаче повече да не се държиш като животно. Ако все пак това ти е в кръвта, по-добре я остави да си търси някой по-уравновесен мъж, а ти си намери жена, която си пада по грубости и висок адреналин.

9.   Ти не си добре, знаеш ли колко е унизително за човека до теб? ! Моя мъж е същия нещастник като тебе -вика, крещи и скача на бой за това, че някой му отнел предимство или че не дал мигач или че ме гледали в дискотеката. Умирам от срам с него, излага ме доста често и ако имаше къде да отида досега да съм събрала багажа. При положение, че човекът само я е гледал - не може да скачаш на всеки който я погледне. Дано не се върне при теб, ти си тотално изперкал тип.
Вземи иди на психолог и почвай да пиеш хапчета за нерви.
Ж30

10.   Ми няма да ти е приятно, ама като те чета ми звучиш като груб селтак. И освен това не си и попаднал на подходящия човек, който да ти спука задника от бой, че да се мирнеш малко... не може да биеш някакви хора, което със сигурност не са искали проблеми, да се правиш на папуняк и най-вече да ДЕБНЕШ някой отпред пред работата му... разбирам я твойта приятелка и аз бих теглила майната на такъв човек. Познавам хора, които се занимават с борба и кикбокс от години и никога не биха се озовали в подобна ситуация, понеже могат да размятат някой, това си е чиста комплексарщина и простащина. Ако толкова много искаш да се биеш, отиди в някоя зала - там ще имаш и достойни противници.

13.   Бате, какво да ти кажа... Зарязалата те е, защото си набил някой чужденец. Ако беше набил българин, щеше да ти се кефи. Веднъж в Студентски град един негър започна, да закача на мой приятел приятелката. Момчето взе и го наби и представи си собствената му приятелка извика полиция и разказа, как той е набил "нещастното негърче"....

14.   Евала ти правя. Нищо лошо не си направил, просто твоето си е твое. Аз даже мечтая за такъв мъж. Поздрави