Дилема
Никога не съм очаквала, че ще пиша тук, но ...
Преди две години се запознах с въпросното момче. Бяхме много добри приятели, но както често се случва - прерасна в любов.

Тръгнахме миналата години - юни месец, а август заминахме на море. Той нямаше възможност да остане за повече и си тръгна след 3 дни, имаше работа покрай семейството си. Та, както и да е. Последната вечер, преди цялата ни компания да си тръгне, си легнах първа. През нощта едно от момчетата си беше легнало до мен. Така и не разбрах какво се бе случило.

Януари месец бяхме на кафе и наш близък приятел УЖ случайно го каза ... останах шокирана, а болката, която видях в очите на приятеля си ме съсипа. Каза, че съм го криела и съм го лъгала толкова време. А той умираше за мен ... любовта ни бе много силна.

Както и да е, мина му след няколко дни, но виждах, че все още не ми вярва. Всичко лека по лека потръгна.
До миналата седмица, когато избухна скандал между нас ... и той отново се сети за това, видях как болката се завърна в очите му.

Каза, че не може да живее повече с тази мисъл, искал да се разделим. Целуна ме по челото и си тръгна. Достатъчно се унижих, когато го помолих да не го прави. Каза ми колко дяволски ме обича, но за момента не иска да бъде с мен ...

Какво да направя? Как да му обясня, че никога не бих направила това нещо нарочно ... адски ми липсва, мамка му.

Коментари

1.   Оф, моля ти се... Значи човекът си има семейни проблеми, тръгва си САМ, ти оставаш да си правиш купона, напиваш се като свиня (бая трябва да си се напила, за да не си спомняш нищо), преспала си с друг и сега едва ли не ти си жертвата. Айде тия номерца другаде. Добре, че и приятелят ти е умен и е видял що за стока си. Няма да забрави, дори и да ти прости, така че не се надявай оттук насетне връзката ви да има някакво бъдеще. Сори, сама си си виновна, другия път си дръж гащите обути и не се напивай като казак, като са ти слаби ангелите.

2.   Какво да направиш? Нищо не можеш да направиш, освен да уважиш мнението му.
Няма да ти натяквам, че този израз :
"едно момче легна до мен, така и не разбрах какво стана "
е меко казано смешен и глупав. ако ти не знаеш, кой да знае? :)
този пич го пиши бегал и не го вини че не се чувства добре или че е взел това решение, това са последици от твоите действия.
Успех със следващия.

3.   Изобщо не съм и близвала алкохол. Не мисля, че трябва да ме нападаш по този начин. :)
Факт е, че не си тръгнах с него по простата причина, че тогава не живееше в моя град, а при двумесечна връзка няма как да заживея с него, нали :)

4.   Значи са те упоили и си жертва на изнасилване, така ли? Друг начин за правене на секс без знанието на участника не се сещам.

5.   Незнаеш какво се е случило? Айде бе! Някои ще ме клати и аз няма да усетя? Кви са тия прости нескалъпени истории бе? Ти препрочете ли си поне 3 пъти темата след като я пусна?

Мислиш че някои ще повярва на изречението че мъж е легнал до теб и после нямаш спомени какво се е случило?
Кажи че те е сърбяло, и се се нае*ала с друг, но после са те изритали като парцал, и си опитала да замажеш очите на твоя за да го задържиш.... и сега той научил...

Легна до мен и така и не разбрах какво се е случило.....
виж ти... предполагам че сте чели вестник 24 часа, и сте обсъждали политическите ходове на България? Може и това да е де... но ако беше това, щеше да си спомниш..нали...
Ужас.... излагация....
Of chakai, аз написах мнение ли???
Честно казано след третия ред... оттам нататък и аз не разбрах кво се случи.
Наздраве на администраторите.
Keity

6.   Стига бе, ти много девственна се изкара, а си лягаш с другите!!!
Как да ти повярва, след като УЖ не знаеш, кой те е чукал и как!

7.   Сериозно, ако те обича истински ще се върне, но няма да забрави. Такова нещо не се забравя. А и да се прави, че е забравил, някой приятел ще му напомни "приятелски". Избора за него е следния - рогоносец с дащна приятелка или човек с достойнство. Изводите сама си ги вади.
Дай да погледнем през друга гледна точка. Той да е на твоето място. Опъва някоя твоя позната, после познатата ти казва и ти какво правиш? Ама той не знаел какво се е случило... Приказни филми и герои...

8.   Ох миличка.. Покажи му историята си тук! Заеби гордоста си извини се, ако трябва и със сълзи на очи. Кажи че го обичаш. Момчето си заслужава, дано и ти го заслужаваш. Ако го обичаш - успех с теб съм.. ако не - ще си намериш друг. :*

9.   Според мен просто дай време на приятелят си!

10.   Някъде да съм споменала за секс? Защо пишете, преди да сте прочели. НИЩО не се е случило, дори да ме бе прегърнал щях да го усетя. Той излезе с оправданието, че нямало къде да легне, легнал до мен на леглото, но още преди да бил заспал - станал. Ох, мамка му, няма значение :)
ДРАЗНИ МЕ ФАКТА, че всички си замълчаха. Ако знаех - нямаше да го крия!

12.   Е, щом нищо не е станало, просто остави приятеля ти за малко сам.
А тези хора, които са знаели и са го скрили ги зарежи!

14.   Ами така си го написала неясно, че нищо не се разбира. Нормално е всички да си помислим. Ако просто някой си е легнал на леглото до теб, приятелят ти е кралят на драмата. Ама и ти го написа все едно не знам какво е станало. Явно сте малки и много се впрягате от такива работи, де да знам. Ако някой приятел заспи на леглото до мен, моето гадже няма да се изнесе, даже и евентуално да му стане неприятно, ще е за части от секундата. Ако наистина нищо не е станало и просто е легнал, аз лично не виждам никаква драма. Извинявам се, ако съм била груба, ама така прозвуча цялото нещо и вече толкова пъти чета за какви ли не неадекватни оправдания за изневери, че давам на късо.
От номер 1/4

15.   Замисляла ли си се, че може да е артист и да иска да изкара теб виновна за раздялата ви, а всъщност да си е намерил друга?

16.   Именно, то дори няма оправдание за нещо такова. Обясних му, а той ми каза, че не ми вярвал, по простата причина, че съм го крила толкова време. Адски се дразня, че ми има толкова малко доверие след всичко това.
И да, тези "приятели" са зад гърба ми. Ако ми бяха казали, щях веднага да му го кажа и нямаше да се стигне дотук.

17.   "Ако ми бяха казали, щях веднага да му го кажа и нямаше да се стигне дотук."
Щеше Щеше, при все удобен нему повод!
Когато се обърне колата, тогава пътища много. Не се тормози много, живота продължава.

18.   Наскоро се запознах с едно момче, което се нервира супер лесно. Често пъти избухва ей така за най-малкото и аз винаги гледам да оправя нещата на момента, мразя да отлагам работата за по-късно. Той се дрязнеше още повере и нещата винаги ставаха по-зле. Така няколко пъти и накрая осъзнах, че просто трябва да го оставя на мира за някалко дни. Така и стана, оставих го без да го закачам и след 2 дни той сам ми писа. Таа за мен извода е следния: Дай му малко време, и не го притискай.

19.   Не филмирайте момичето. Много мъже нямаме голямо доверие на жените. Стигат ни 1-2 повода, за да започнем да се чудим дали нещо е станало, защо са ни лъгали или премълчавали и т.н. Обясни му на човека, че нищо не е станало, ако иска да говори с това момче. Ще му мине. Може да се сеща от време на време за случката, но ако те обича няма да го прави на въпрос. Но това, че никога няма да знае истината ще го тормози.