Той се оказа гей!
Здравейте, аз съм момиче на 19 години. Началото на лятото започнах работа в един хотел на Златни пясъци като аниматор в детския кът. Винаги съм се разбирала с деца, знам английски, руски и немски, от няколко месеца ходя и на частни уроци по френски - справям се и съм доволна от работата си. Но покрай цялата натовареност не ми остава особено време за личен живот.
Запознах се със един от сервитьорите от ресторанта в хотела - на 26 години, със страхотна външност и готин характер. Бързо се сближих с него и ми беше много приятен, имах чувството, че мога да му кажа каквото и да е и той ще ме разбере. Не беше минал и месец, а двамата вече бяхме първи дружки и използвахме всяка свободна минута, за да се видим и да си поговорим.
По средата на юли ми стана ясно, че съм яко хлътнала по него. Случвало ми се е да зарежа децата и всичко и просто да се облегна на стената и да мисля за него, за прекрасните му очи, за секси усмивката му и... и...
Той винаги се е държал страхотно, а аз никога не съм била особено срамежлива, така че една вечер след работа му предложих в прав текст да излезем да пием по нещо. Той се зачерви тогава и каза, че не може, че има уговорка и ще го вземат с кола. Останах разочарована и му предложих да изчакам с него. Той доста държеше да си тръгна обаче и аз се престорих, че тръгвам към спирката. Беше ми станало ясно, че сигурно има някоя много ревнива приятелка, която ще му изяде главата, ако го види с друга. Изненадата ми беше огромна обаче, когато до него спря някакъв мощен джип и макар че беше тъмно, ясно се видя, че вътре има мъж. Моето момче влезе вътре, двамата се целунаха (какво, по дяволите? ) и джипът тръгна.
Останах шокирана. Такова хубаво момче и нищо в него не подсказва, че е гей, абсолютно нищо. Ако беше хетеросексуален, дори и обвързан, пак бих имала някакъв шанс, но с мъж не съм убедена, че мога да се преборя. Не съм му казвала, че съм го видяла, но започнах да го отбягвам и той се чуди какво става, а аз се оправдавам с някакви глупости. Нямам представа как да го забравя, но и няма смисъл да се самозалъгвам, че може да бъде мой...

Коментари

1.   Ами подвела си се. Нямаш шанс при него, човекът си има и приятел, не се меси. Бъди приятел. Хората не си избират сами сексуалността.
Повечето хомосексуални мъже си се държат съвсем нормално. 10% от мъжете си падат по мъже, но много малка част от тях имат и женствени маниери. Търси си друг флирт.

2.   Както ти каза, ще ти е трудно да се пребориш с мъж. Той просто си харесва мъже и за него ти може да си само много добра приятелка. Ако е възможно се опитай да си останете приятели, въпреки че ще ти е трудно щом си хлътнала по него и винаги ще искаш да сте нещо повече от приятели... Но все пак ти пожелавам успех и дано нещата се наредят по най-добрия възможен начин!

3.   Предложи му директно, че искаш да правите секс, като и ти ще направиш нещо за него, примерно може да го чукаш с пенис-колан или да му масажираш простата с ръка или анален фистинг. Ако държи на тебе ще се съгласи. А дори още по добре ако се навие на тройка с тебе и мъжа с джипа. Той сигурно е баровец и му плаща, така и ти ще намажеш секс и бонус-пари ;)

4.   до 3№ дори и да направи секс с него ако е гей ще си остане такъв. У такива хора не всичко е секс. Много хора се заблуждават, че хомосексуалните не правят нищо друго освен от сутрин до вечер да си бъркат в ануса или да духат. И хетеросексуални мъже чукат мъжки дупета, а и гейове понякога скочат на жена между краката, но основното е в стила на живот. Просто гея може да се влюби истински, интимно в мъж, и желанието му е да живее в човек от неговия пол. Секса не определя ориентацията, а обратното.

5.   Carly Rae Jepsen - "Call me maybe"

И ти си така общо взето. :D не е хубаво, но пък нищо не можеш да направиш - разни хора, разни ориентации...

6.   Грешката ти е, че си си въобразила, че той вече е твоя собственост -"моето момче". Фантазиите са хубаво нещо, но не трябва да се стига до крайности. Преглътни егоистичните си желания и не им позволявай да загубиш приятелството на човек, който ти харесва. След време, когато той ти признае ориентацията си, ти му кажи шеговито "а аз, глупачката, бях влюбена в теб". :)

7.   И все пак не си сто процента убедена, че е гей...

8.   И какво от това? Не е последния мъж на земята, има и други. Не драматизирай толкова.

9.   Аз съм гей и от гледна точка на такъв ти казвам, че щом си го чувствала като много близък приятел и те е разбирал, това е достатъчно да разбереш, че е гей! Един хетеро никога няма да те слуша и да ти дава съвети, особено що се отнася до женски работи.. На мен също не ми личи, че съм гей, но имам доста приятелки момичета и за съжаление с повечето сме спирали да сме приятели именно защото те започват да искат нещо повече като се заблуждават, че между нас има нещо повече от приятелство. Бъди приятелка с него и това е :) Щом е гей, няаш шанс..

10.   Работех за едно семейство една година. С мъжа много се разбирахме и много си споделяхме. Той ми даваше ценни съвети. Докато жена му не си въобрази, че имаме връзка и се наложи да напусна. Да не стане скандал. Правя връзка с написаното от № 9. През това време докато бях с тях разбрах, че той е гей. Засичала съм го как си урежда срещи с мъже и не само си урежда, но и срещите стават реални. Неразбирам, аз как го разбрах за една година, а жена му не го разбра толкова време. Тя продължава да си мисли, че той все се слага на жени. Аз също мисля, че нямаш шанс. Трябва цял живот да живееш в стрес с такъв човек.