Тихо е
Толкова отвратително тихо е! Направо ти иде да разцепиш тишината с отчаян вик!

Сякаш винаги е било така.... Сякаш никога не е имало смях, не е имало шум или въобще някакъв звук....
Да, толкова ужасно тихо е!

В мен също е тихо... В ума ми вече дори не се чуват думите, които ми казваше и ми носеше цялото щастие на света с тях.... В сърцето ми е тихо, защото то вече се умори да гасне по теб.... В душата ми е тихо , защото вече свикна да се скита сама и отчаяна...

Вече не гледам света с отворени очи, нито си "слагам розови очила", просто ги затварям и не виждам нищо...
Преди си представях, че с Теб сме заедно, че най-после всичко, което си ми обещал, е станало истина.... но уви! Вече дори това не мога да си представя и щом затворя очи.... не виждам нищо... нищо освен тъмнина... тъмнина и тишина... това остана и нищо друго! Нито дори частица от това, което беше! Нито от хубавото, нито от лошото с Теб....

Ти вече си с Нея.... Аз съм сама.... Нямам какво повече да кажа или направя, освен обичайното, т. е. да се усмихна отново и да произнеса :"Радвам се за теб и то много! Ти си най-добрият ми приятел, колко съм щастлива, че Тя е до теб! ", а същност ми иде да заплача... НЕ! Какво говоря? ! Аз вече не плача! Вече дори не ми се плаче, сякаш сълзите ми са изплакани и дори не мога да ридая за Теб!

Как искам да ти кажа истината и то в очите, а не да ти пиша съобщения.... Искам да ти кажа "Обичам те, не съм спирала да те обичам от както се запознахме и продължавам да те обичам, дори след като скъсахме, дори след като ме нарани, дори след като ми каза, че си с друга, а аз съм най-добрата ти приятелка! ОБИЧАМ ТЕ!!! "

Но вместо да ти кажа всичко това, аз просто си продължавам и те оставям... на Нея!!!!
Боже мили! Толкова е тихо в мен! Дори не мога да осъзная колко е тихо!
Имам чувството, че никога не си бил до мен и никога няма да бъдеш!
Боже, колко отвратително тихо е!!!

Коментари

1.   За Бога-Боже:Като излезнеш от пубертета-ще се оправиш-не се коси!

Генчо 11

2.   Щом е с друга, значи не иска да е с теб. И аз съм в подобна ситуация, просто мъжът до мен изневерява понякога, вече реших и се махнах от него, ние не притежаваме никой-щом не те иска, а иска друга-да си стои с другата, а ти се стегни, от опит ти казвам-не помага да страдаш за него, а и не си струва

3.   Личи си, че има много болка в теб. Не знам на колко си години, но знай, че след лошото идва и хубаво. Може би не е бил твоя мъж. Но помисли - твоя тепърва ще го срещнеш. И отново ще има шум и смях И няма да е тихо!! Горе главата!

4.   Боже, Божееееее, Боже!!! Хептен ще изтрезнея покрай вас тук! И ти ли си била с някой гадняр като мен.. Е, какво да се прави.. И сега какво? Номер 1 е написал, че си в пубертета, но за мен не е така. Хич не си в пубертета даже, а си доста по-далеч. Може и да греша. Както и да е. Аз съм на синьо Джони в момента. Знаеш ли кое е синьото Джони? Най-скъпото, което не всеки би си го позволил. А защо съм на толкова много алкохол ли мила? Защото съм като теб. Като теб съм мамка му! Всичко имам, а любов нямам. Да, тихо е когато я няма любовта ти, когато си я дал на човек който не ти я иска.. Тихо е, гадно е, скапано е и освен да си поркаш яко какво друго може да ти остава.. Нищо. Тихо, тъмно и студено. И какво сега да умираме ли ние с теб а???? Какво да правим приятелко непозната, да умираме ли? Няма да стане курви долни гадни мръсни.. Няма да стане. Не сте познали. Ще ви лъжа и ще си поркам, и ще ви чукам яко още, и ще ви отмъщавам още и още! А защо всичко е толкова несправедливо? Защо карам да страдат ето такива прекрасни жени като теб и ги наричам курви и какво ли не? Защото аз съм боклук.. Защото нямам изход приятелко непозната. Няма изход. Или трябва да се предадеш и да се гръмнеш, или си ела при мен тук да си поркаме и да си станеш един боклук гаден като мен, и ще ти посвиря даже на китарата.. Ха, ха, я дай да помислим да направим ние с теб тук един клуб на хората с несподелената любов, ха, ха, ха! Ето и предложение до администратора, ха, ха!!! Аз ще финансирам едно апартаментче, ще снабдявам само със синьо джони и мезета и ще си поркаме, и ще си пеем от мъка, но няма да се предаваме!!!! Не се предавай авторке!!! Тихо е, тъпо е, студено е, но не се предавай!!! Поркай си, чукай се яко и си пей!!! Няма изход мамка му.. Няма.

5.   Авторката : От пубертета никога не се излиза според мен, поне не и наистина, а несподелената любов мъчи всички.
Не съм курва, не пия и не се чукам още, но се надявам лошото да отмине скоро.

6.   Пусни музика.
Киро Кирката

7.   Съвет от мен един изоставен и наранен човек спортуваи и се ангажираи с нещто да не мислис и полека ще се оправиш не напално но и омразата помага като не ни щът няма да се натягаме да си живеят с другите успех красавице.

8.   Благодаря за сериозните коментари!