Имам нужда от помощ - забременях и се разделихме!
С моя приятел бяхме 1 година и 7 месеца заедно преди да забременея! Стана неочаквано не го бяхме планирали, и решихме че ще го задържим, защото това е нашата гордост. Обаче почнахме много да се караме всеки ден бяха луди скандали и след всеки скандал аз плачех с часове първо се оправяхме, но после стигнахме до решението, че трябва да се разделим и така аз се върнах в Англия! Той има страхотбо чуство за бащинство знам, че ще е прекрасен баща, сега всеки ден плача вече съм 4 месеца бременна той не се ибажда, не ми пише и т.н.!

Мислите ли че той ще се върне или ще се обади след няколко месеца или може би, когато се роди детето

Коментари

1.   Като гледам май няма да се обади... как ще правиш бебе с мъж, с който си едва една година?

2.   "решихме че ще го задържим, защото това е нашата гордост" - е голям повод за гордост, няма що. Можете да се размножавате, поздравления! Доста добре сте стигнали до това решение, ама преди да стигнете до него, не се ли замисли, че си малко бременна? Сега какво да ти кажем, ако историята е истина, освен да ти се накараме за наивността? И ще кажеш "Ама не ми се карайте, аз съм в тежко положение", еми... Къде спа през цялото това време? През цялата връзка, докато правихте детето, докато "решавахте" да се разделите? Изведнъж се събуди бременна и сама и питаш "Кой ми *** в гащите? "

3.   Номер едно жената каза, че е станало неочаквано, а понякога тези неща стават и без да ги планираш. А една година не е малко време, явно пича се е уплашил от отговорноста, която трябва да поеме. От поста на авторката разбирам, че той знае за бебето. Но все пак живота продължава, а дори и да искаш аборт вече е късно. Роди си бебенцето и дано бащинското му чувство "заговори".... Успех!

4.   Може да се обади, може и да не се обади. По-скоро няма, но това не трябва да те смущава по никакъв начин. Майка ми е била бременна в 4-тия месец, когато са се развели с "баща" ми, а е отгледала едно здраво дете. Не трябва да се притесняваш само, защото някакъв мъж те е оставил. Погледни го от хубавата страна - разбрала си що за стока е и че отговорен мъж от него няма да стане.

5.   Чувал съм че всяка жена изпада в следродилна депресия дано да не го убиеш след като го родиш

6.   Номер 5 това е най -глупавия коментар, който съм чела до сега! Не всяка, и ако беше така всички щяхме да си убиваме бебетата. Глупости....как може да изръсиш подобен коментар???? Дори в този момент жената се мотивира, стимулира и знае, че има за какво да живее! Дори и без безотговорните мъже....!

7.   Мила, според мен той е изплашен, ще се върне, недей да се притесняваш много, въпреки че и аз да бях на твое място щях да се страхувам, но няма нищо по-хубаво от едно бебче, нали? Щом като те обича и знае че ще имате бебенце, няма как да не иска да го види, да го гушне, сигурна съм че ще се върне и ще ти се извини за постъпката си, ще видиш:))

8.   Подкрепям номер 2 и съветвам авторката да се моли Сър Камерън да не скастри социалните помощи, че лошо става. Честито бяло боклуче, както наричат подобни деца в Кралството. Да пишеш, как е минало раждането в държавната болница. И да не забравяме - смъртността при родилките в Англия е 19 промила , в България - само 3 промила. Колкото и да тръбим, в Кралството е много по-зле поне по този показател. Затова пък има соц. помощи за самотни майки. Авторката трябва просто на всеки 5 г. да ражда ново и може да не работи цял живот, е - ако Камерън не реши друго...

9.   Към авторката- казвате че сте се карали често, значи е добре че сте се разделили и не мисли много много дали ще се обади или не. Ако имаш възможност да гледаш детето сама гледай го се радвай. Майчинството е най-хубавото нещо на света. Пък и слава Бого отмина времето когато да родиш дете без да имаш мъж беше срам и позор.

10.   Ти вече си мaйкa товa е нaй-сърaхотното мещо, което чоже дa се случи нa едмa женa... Не съжaлявaй зa ъвоето сукровище...
Детето е гордосттa ти.. Рaдвaй се

11.   Aз съм от коментaр 10 ннa 14 съм

12.   ПЪРВО----ЧЕСТИТО
второ-Това мъжа ти не е бил никакъв мъж, авторке!!! Що за "мъж" ще изостави жена си, било то и в Англия, след като разбере че е бременна??? Това не е цигания, а не знам какво.
Бъди силна, пожелавам ти бързо и лесно раждане... ще си намериш истински мъж и най-важното истински човек!!!
*Честно казано, мисля, че бащата ще иска да се съберете... а ако те остави... наистина не съжалявай за такива отрепки... те ще си научат урока по трудния начин.

13.   Мила, преживях го. Изоставяше ме, връщаше се, после пак... Повярвай ми паникьосал се е. Понякога мъжете са по-големи истерички от нас.
За да не те застави още в началото да убиеш детето си, той определено има чувства към теб и е обмислял "крачката"
Наслаждавай се на 9 - те вълшебни месеца. Не плачи, за да не е тъжно и бебето. Вярвай в съдбата. Нищо не е случайно на този свят. За да се появи този мъничък човек има причина.
И тя се нарича любов. Ако не позволиш на съмнението да те обземе, ако той усеща любовта ви, ще надмогне страховете си. Прости му, понякога и ние не знаем какво правим.
Ние се разделихме, но причината беше, че аз не го обичах, че аз не забравих, че аз не исках да простя:)
Така че повярвай в него, аз поне вярвам:)

14.   В момента те преживява мисля. Трябва време, за да осмисли нещата. И няма лошо при връзка от 1 година да си имате бебе. Според мен ще се върне. Успех мила! С 24

15.   Само не разбирам как жените сме толкова глупави понякога или при теб е от хормоните? "той има страхотно чувство за бащинство, ще е прекрасен баща.. от 4 месеца не се е обаждал, не ми пише" Е, прекрасен баща ще е, няма що.. Бащинството не започва когато детето се роди, а от момента когато се разбере. Ок може с вас нещата да не са добре, но това не променя факта, че ще става баща и може да те ти се обажда поне да пита как си, как е бебето и т. н Той просто не се интересува. Има и друг вариант.. да се е стреснал и да обмисля нещата, но пак не мисля, че няма да ти звъни.
Пожелавам ти да си силна и нещата да се развият по най-благоприятният начин, но мисля, че е време да спреш със заблудите.