Как и аз да разваля едно семейство?
Ха, ха, много се усмихнах на "Как да разваля едно семейство" и на всички коментари, но да си призная - имаше и смислени приказки! Не е за смях! Та значи и аз искам, една жена на 56!!! Да, да, не се чудете!!! На 56 е, а аз съм влюбен безумно в нея! Тя е омъжена за един на 61 и се чудя как да го разкарам на някъде дърака му нееден, ха, ха, ха! (То не, че и аз съм много млад де, ха, ха). Тя си е на възраст вече, пък и не е чак кой знае колко голяма супер красавица, та може и да няма кой друг да я вземе след това освен мен. Ще-неще, ако го няма онзи пергишин, може и да ми излезе късмета, ха, ха! Давайте идеи, но сериозно моля ви и само не казвайте, да ходя да го хвърля от балкона, че аз съм миролюбив човек! Моля ви сериозно, не се смейте!

Коментари

1.   Хахаха. По-спокойно деде... не се опитвай да разваляш чужди семейства. По- хубаво си пий хапчетата, взимай си пенсията и му мисли как ще си платиш тока през зимата, че много го увеличиха :P

2.   Ха, ха, ха, хааа, ееееее, още с първия коментар и ме взехте веднага на мезе!!! Недейте така де! Ама аз съм си пич още, хапчета не вземам още, пенсия нямам още, не съм с бастунче още, жените ме харесват още, ха, ха, ама все тази бабка ми е в ума! Дайте по-сериозно!

3.   Ами я си предтави, че така - както е на възраст вече и както не е чак кой знае колко голяма супер красавица, да са й се наредили още 19 като тебе? Тогава ще трябва да организирате тайно сдружение на каскетите за ликвидирането на 61-годишния, и после с дуели ли, с "тука-има тука-нема" ли - незнам как ще го решите проблема...

4.   А ти на колко години си?

5.   Авторе - не пишеш - ти женен ли си, имаш ли връзка с нея, споделени ли са чувствата ти? Иначе, просто я свали, бъди ? любовник извстно време, дай ? чувството, че я обичаш и можеш да ? предложиш сигурност и спокойствие. Ако е щастлива в брака си - просто нямаш шанс. Насочи се към неомъжените, разведените жени

6.   Как да не се смея? Аз съм жена на 43 години. Да разказаното от Вас господине не мога много да го схвана. Може би трябва да го опишете по друг начин, някък си не ми допадна стила на писане. Затова се посмях сигурно.
Историята ви обаче много ме замисли. Сгурно сега сте срещнали жената която ви трябва. Знам на вас мъжете ви трябва- ВАШАТА ЖЕНА а ние каквото и да правим не отговаряме ли на това определение нищо не става! Така ли е? Чакам отговор...

7.   На всеки му трябва неговия човек, но да срещнеш такъв, да го чувстваш като твоя мъж, мъжът пък да те чувства като неговата жена, е това май не е възможно, да има взаимност, и двете страни да се усещат еднакво, все едния обича повече, все единия има съмнения дали това е човека, все на единия нещо му лиспва или не достига, единия дава всичко от себе си, другия не, единия е верен, за разлика от другия...

8.   На мен пък истински ми хареса историята.... защо такива грозни коментари? Ами нали на любовта всички възрасти са покорни? А трябва да ви кажа, че лично познавам великолепно изглеждащи 56 годишни жени... наистина.. Авторе, би ли написал как се разви историята?

9.   Питаш как да свалиш жена на 56?? Има ли разлика дали е на 45 или на 56? Да разбираме, че проблемът ти е как да свалиш жена? Ама ти - мислиш ли, че ще те хареса, че нещо не и достига и е недоволна от положението си в момента? Или точно това ти харесва, че при нея е ок всичко.? И си тръгнал така с лошо, с разваляне.