Излез от мислите ми!
Любовта е лудост която сякаш ти се случва за секунди, но ти отнема цяла вечност за да я забравиш. Точно след една такава изпепеляваща любов срещнах Миро. Още от момента в който го видях нещо в него ми хареса и досега немога да си обясня какво. Докато ме държеше за ръката се чувствах сякаш нищо лошо не би могло да ми се случи, нетрябваше да се усмихвам, но аз просто неможех да спра да го правя. Оказа се обаче, че адски милият и усмихнат мъж когото харесах е влюбен единствено в себе си и работата си, вечно зает, пътуващ, говорещ по- телефона и сякаш всичко това не е достатъчно. И въпреки, че така и не отдели част от скъпоценното си време за мен аз пренебрегнах гордостта си и му се обадих. Толкова исках нещо истинско и дори само за кратко вярвах, че може би е той. Сигурно съм луда, че още вярвам в любовта, че просто случайно когато най- малко очаквам ще се появи. Всички мой приятелки отдава се отказаха от нея, но тя е това което искам, това без което знам, че никога не бих била щастлива.
Пожелавам на всички никога да не усещат празнота в себе си и чувството, че ината и гордостта им е отнел тяхната половинка.

Коментари

2.   Да не повярваш, още имало жени който вярват в любовта.

3.   Немислиш ли, че би било по-добре да му кажеш какво наистина изпитваш към него, а не да пишеш тук?

4.   ''Сигурно съм луда, че още вярвам в любовта, че просто случайно когато най- малко очаквам ще се появи. ''
--------------------------------------------------------------

И аз вярвам в това.

Marilyn

5.   От авторката:
Отн. №3 Невиждам смисъл да му кажа, защото любовта не се проси, тя е подарък. Любов неможеш да получиш преследвайки някого, това което можеш да получиш е примирението му да бъде с теб.
Отн. №4 Се радвам, че радвам, че има и др. който още вярват в любовта. И съм сигурна, че ще срещнем някои, които ще ни направи много щастливи, защото когато си с човека когото обичаш, чашата винаги е наполовина пълна :)

6.   Може би това е човека с когото би била щастлива, а ти ще го оставиш да си тръгне просто така... Разкажи ни нещо за него.