Днес те обичам, утре не значиш нищо
Как става така? един ден аз съм всичко за нея, кълне се че ще бъде винаги до мен, след два дни казва че вече не изпитвала нищо... нещо се пречупило и не било същото.

Не говоря за някакви детски истории, а за сериозна връзка от почти година изпълнена с много любов и невероятни моменти. И вече 4-5 месеца нито се чуваме, нито се виждаме. вече не и пукало за мен, това не мога да го повярвам, защото знам как ме обичаше. Просто ме обожаваше и беше сигурна че бях нейния човек... мислеше да живеем заедно, куче, къща, деца. бях съкровището и... за мен е излишно да споменавам, че тя беше целия ми свят.

Как си го обяснявате?

Коментари

1.   Здравей! За съжаление е напълно възможно да се случи. На мен ми се случи. Да, обичах едно момче, но всичко свърши за един миг. Поведението на твоето момиче, аз си обяснявам по 2 начина: или е срещнала друг човек, който й е показал по-различен свят, от този, който е имала с теб или се е случило нещо друго(събитие), което я е накарало да подреди по друг начин приоритетите си. Гледай само напред, след всяко зло идва добро. Ж 24г.

2.   Здравейте, ще си послужа с няколко цитата....Споделям тези мисли, изречени от някого:

"Хората страдат не от това, което се случва, а от своето отношение към станалото"...

"хората забравят какво сте им казали и какво сте правили, но никога не забравят начина, по който ги карате да се чувстват" и

"никой не заслужава да лееш сълзи за него, а който го заслужава- никога не би те разплакал"

Разбирам какво поражда Вашето възмущение. Много е тежко и тъжно да вярваш в даден човек или партньор и в един момент да почувстваш, че същият този човек има други приоритети и твоето присъствие или приятелство не му е нужно. Раздяла без сбогувне? А може би така е по-добре..... Няма да има унижение, няма да има празни думи и обяснения защото стигне ли се до тук - нещата са повече от ясни. Няма взаимност, няма уважение, няма и обич.... Какво остава - много мъка, която все пак има едно пречистващо действие - помага да преценяваме по-точно хората, с които ни свързва живота.

3.   Знам как се чувстваш на мен ми беше казано същото, но в моя случай в скайп което е още по жестоко. Търсех причини исках да знам къде сбърках, но и отговор не получих, просто ми беше казано "ти не си виновна, не чувствам вече нищо ". Моя съвет е не търси вината в себе си, причините може да са много, болка ще има щом си и обичал. Дали ще се намеси трети човек в една връска или просто ще се изчерпа винаги единия страда ...въпроса е колко бързо може да се изправим и да продължим напред. Пожелавам ти да имаш силите и да продължиш ,и аз като теб броя месеците и си казвам "колко още ще боли" но мисля че не си заслужава да се измачкваш с въпроси ......УСПЕХ ...
Ако искаш пиши на скайп pissii_

4.   Аз съм го правила това.
Едната вечер всичко беше прекрасно, бяхме заедно и си прекарвахме добре, а на другата сутрин му се обадих и му казах да не ме търси повече.

Ще ти кажа защо го направих, но не зная дали ще бъде обяснение на твоя случай. При мен любовта ми бавно се изчерпваше в последните месеци (не заради друг или заради мъжа, с който бях) просто изтивах към тоя човек. Но в услуга на година и половина - връзка реших да опитам да се преструвам, че всичко е наред. И го правех добре, но само аз си знам колко ми е било гадно. И онази сутрин, когато му звъннах, трябваше да ходим за няколко дни при родителите му. Не можех повече, не можеш да се преструвам не само пред него, пък и пред родата му, която най-вероятно си правеше планове за сватба. Реших, че ми е непосилно да го направя. Че това "изтиване" не е било временно и е крайно време да сложа точката.
Сега той си има сериозна приятелка, а аз се посветих на работата си... и така. Виждаме се понякога, веднъж пихме кафе. Казвал ми е, че онзи разговор му е дошъл като гръм в ясно небе.

Разбирам колко мъчно ти е, но мога да си обясня и поведението на приятелката ти.

А иначе би могло да има й други варианти:
- друг мъж
- клюка за друга жена
- състояние на временна депресия
- някакви проблеми, за които не иска да знаеш
- нещо което си направил ти
- някаква грешка, за която тя не иска да разбереш

Една моя позната така скъса с гаджето си, при все че много го обича още, защото на един купон, подпийнала си легнала с някакъв непознат. От страх гаджето й да не разбере го заряза със същия довод: "Не те обичам вече, съжалявам, но нещо ми става, не си виновен ти."

Успех, дано е нещо преодолимо, което ще си изясните и ще подновите историята си.

5.   Абе пич за 4-5 месеца не ти ли стана ясно,че всичко е изгубено? Гледай напред и това, че знаеш как те е обичала си го избий от главата.

Няма как да знаеш дали е било истина. Тя може да е била надарена артистка. Има разлика между това момиче да ти каже, че те обича и да ти ко покаже. Не бъркай приказките с действията!!!

6.   От автора: до номер 5, ако има някой който да ми е показал че ме обича то това е тя, и то с действия. Имаше немалко случаи в които предпочитах да и се обадя на нея отколкото на най-добрия си приятел или дори на баща ми, защото те не биха ми помогнали, а тя го направи...
причината поради която се разделихме обаче си е една неизвестна, ще остане така може би до рождения и ден когато ще напомня за себе си като и подаря една плюшена катерица (стар бъзик между нас), пък може и да се забравим дотогава - няма лошо, но поне се надявам да бъдем поне познати и да ми каже защо?

7.   Ще мине време и нещата ще се изяснят. Вероятно ще каже. Преди години, излизах за кратко с едно момче което много харесвах, предполагах,че и той ме харесва. Изведнъж престана да ме търси. Изведнъж престана да ми се обажда, държеше се троснато. Минаха месеци,докато се престараши да говори. Усетил. че много съм го харесала и се отдръпнал. От дистанцията на времето мога да кажа, че не постъпи коректно, но.. съдба ,поне получих добър урок. Дано с времето нещата при вас ако не друго се изяснят. Успех!

8.   До 7. Аз имах същата история. Бях адски влюбена в едно момче като бах на 18. Той беше на моята възраст. Както всичко си беше прекрасно, той изведнъж се отдръпна и престана да ме търси. После сподели, че прекалено много съм се била привързала към него, а той не бил готов за такава връзка. Беше голям удар за мен, преживях го много тежко, защото за първи път се влюбвах така. Остави ми голям отпечатък за цял живот. Но и добър урок. Повече не съм показвала чувствата си към никой, докато не се уверя, че е много хлътнал.