Само за ОБВЪРЗАНИ жени
Примерно влизате с мъжа си(гаджето си) в някой нощен бар и виждате на бара да седи момче, което ви се струва супер сладко. Бихте изневерили на половинката си на някое скришно място с момчето? Само този път?

п.п. Говоря за момче, от което не можете да откъснете поглед. Някой страшен чаровник.

Коментари

1.   Примерно влизате с приятелката си в нощен бар и виждате, как гаджето ви гледа като крава към един младеж с розова ризка, очила "мухата цеце" и депилирани крака. После и двамата си бият камшика към тоалетните и ги няма 15 мин. Бихте ли и насинили окото профилактично???

2.   Бих му дала номера си скришно за някой друг път.

3.   Не, не бих ;)

4.   Номер 1 - евала! хахаБих му се наслаждавала просто като естет, мога да го позяпам.. но това, че един мъж изглежда чудесно, не би ме провокирало сексуално :) А и е супер тъпо спрямо приятеля ти... ами ако и той прави така??

5.   Ами зависи какво визираш под изневяра. Защото за моя приятелка дори и само мисълта за друг/а е изневяра.
За колега на мъжа ми е изневяра само френската любов, а самият акт не е. Така, че ако питаш дали бихме правили секс, аз лично не бих. Ако толкова много ме вълнува бих правила секс с половинката си в тоалетната примерно.

6.   Номер 1 радва:)), много се смях, аз бих добавила по-добре като искаш някой сладур то поне гледай да уредиш и мъжа си с някоя мацка да сте 1 на 1, иначе ще е чист егоизъм, нали се сещаш:))

7.   Аз вероятно да.
жена на 24 във връзка с прекрасен мъж, който тотално е занемарил сексуалния ни живот

8.   номер 24, и аз съм жена на 25, и той е занемарил сексуалния ни живот. според теб дали си имат други? иначе по въпроса на авторката, не бих се зарибила. не искам да ми правят това, което не искам аз. ако не искам да съм с него, късам- и тогава търся 2ри вариант. но хора всякакви;

9.   Съгласна съм с 8

10.   Ако всеки път, когато видиш някой привлекателен мъж, си готова да си легнеш с него, въпреки, че имаш сериозен приятел, това не говори добре нито за теб, нито за връзката ти. Ако си достатъчно зряла и сериозна, не би задала подобен глупав въпрос. Щом си готова да хукнеш в нечий чужди обятия, без да се замислиш за чувствата на твоята половинка, значи разсъждаваш като мекотело. Представи си, че приятелят ти се изчука с друга, въпреки че е с теб. Едва ли ще се чувстваш много щастлива, ако разбереш какви ги върши. Красиви хора бол. Всеки път ли трябва да си отваряме краката, когато видим хубав мъж? ! Не забравяй, че сексът не е само чесане на п***а, е в главата. Ако изобщо има нещо в нея...

11.   Ти луда ли си? Да изпусна моя пич, заради някой "сладур" на бара, който може да се окаже и мека китка!
Не бих се прежалила за който и да е, много важно., че е бил "сладък". категорично :"не"
Мама!

12.   За вас, дами, явно секса е само и единствено спорт, защо си с този мъж, щом явно връзката ви не върви, или си гледаш сигурното, а ако падне нещо настрани-ще се изч*каш, това е гнусно, не мислиш ли, а и след просто един секс с някой, няма ли след това да се чувтваш празна, като в дупка, явно не, забравих, че гледаш на секса като на спорт. Жалко, секса е много повече от това. дано някога го испиташ.

13.   Ако скитосването по нощни барове все още ви се струва интересно, то значи че още не сте готови за сериозна връзка! Така че ситуацията на автора е твърде хипотетична или провокативна.

14.   Не казвам, че съм светица изневерявала съм на бившо гадже, на това ми засега нямам намерение, но дори и да стане това определено няма да е по този брутално ку.. енски начин. Даже не бих забелязала младежа на бара. Имам си принципи, че когато съм си с моя мъж, другите не съществуват. Все пак трябва да уважаваме човека до себе си, на мен няма да ми е готино, ако моя човек забие белтъци с някоя кака и ме издебне да й го сложи в някоя мизерна тоалетна, докато аз си пия питието. Ужасно. Имайте малко морал, смоуважение и уважение към хората с които се обичате!

15.   Уау, че и НАГЛА, под носа на гаджето си в тоалетната, а после сигурно и ще го целуваш, след като току що си л*пала нечия ч*рка??? Божее, ако мъж беше пуснал такава тема, сигурно щяхте да го съсипете... Както и да е, коментарът на номер 10 казва всичко, напълно съгласен!
Палав Мечок

16.   А имаме ли гаранция, че и ние му харесваме на супер сладкото момче? :D Да не стане ситуация: "Аз бих изневерила с теб! " и получаваш реакция "Бягай, крокодил! " А сега сериозно - не, не бих. И който мисли по такъв долнопробен начин, определено не заслужава да е в сериозна връзка.

17.   Много често влизам в бар с половинката си, но никой не ми се струва по - прекрасен от него. Не бих направила такова нещо, а още повече не бих харесала някой друг.

18.   Нека позная - ти си 15 годишна тинейджърка! Много недообмислен въпрос бих казала.
Първо, ако наистина съм влюбена в приятеля си, то той за мен ще е най-красивия и най-достойния. Аз просто няма и да поглеждам друг, не заради принципи, а защото той за мен ще е най-добрия.
Второ, ако имаш поне малко уважение към половинката си, не би постъпила по такъв просташки начин да се целуваш с някой в тоалетната при това.
Трето, невинният флирт би се харесал на всеки, просто ей така да видиш дали още ставаш :) 1-2 погледа между теб и 'сладкия' пич са достатъчни да ти погъделичкат егото и повдигнат настроението. Това е максимума, до който аз лично бих стигнала.
Натискане в тоалетната под носа на гаджето ти ми звучи като пияна тинейджърка на купон, която иска да опита от всичко и това точно и се струва супер яко.

19.   Аз съм момче и според мен това е отвратително. Ако съм някъде с приятелката си в никакъв случай не бих тръгнал, да се занимавам с друга. Бях в Турция на море и хванах една полякиня, която беше с приятеля си. Всичко се случваше на закуска в хотела. Намигнах и на 2 закуски и успяхме, да се видим насаме. Като се замисля, това е било едно много долно момиче. Не, не е редно това.

20.   Зависи, ако наистина обичам гаджето си не бих се загледала в чуждия мъж