Преодолях го, но не съм щастлива
Преди две години се запознах с един мъж и се влюбих в него от пръв поглед. Кофтито беше, че той така й не отговори на чувствата ми... Така й не разбрах какви са намеренията му към мен. Единственото, което ми стана ясно е, че тогава не искаше сериозна връзка... Толкова бях обсебена от него, че бях готова на всичко, само и само да бъда с него. Много бях влюбена. Много и страдах... непрекъснато го ревнувах, дразнех се от игричките му с другите жени... въпреки, че знаех, че и с тях няма да е сериозен... исках го само за себе си. Имаше флирт помежду ни, но така й не разбрах заедно ли ще сме, или не... той е напълно непредсказуем... точно това явно ме привлече в него, освен страхотните му големи очи :(.

Когато му признах, че съм влюбена в него, той ми предложи да бъдем заедно, но всичко си беше както преди.... смисъл все едно беше с мен за да не ме нарани... Когато му напишех нещо в фейса - той го триеше..
Спрях да контактувам с него. Нищо повече не му казах, нямаше смисъл. Повече от ясно беше, че не изпитва това, което аз изпитвах към него. От тогава до сега не съм спряла да мисля за него... минали са 7 месеца, и най-после го преодолях. Това, че не съм спряла да мисля за него - не означава, че още съм влюбена! Просто ми е интересно как се развива живота му... интересно ми е как е с другите жени. Яд ме е, че тогава не отвърна на чувствата ми, защото СЕГА се чувствам ужасно.... толкова празна. Искам отново да се влюбя. Гледам снимките му, и нищо не чувствам вече..... уж това исках, а сега ми е толкова тъпо, че... имам чувството, че никога повече няма да изпитам това прекрасно чувство с такава сила :(.

Кога пак ще се влюбя? В момента нямам хъс за нищо... естествено не искам пак да страдам и любовта ми да е несподелена, но да си призная - дори любовната болка ми липсва толкова, колкото чувството, че си влюбен :(((

Коментари

1.   Здравей, преди време и с мен се случи почти същото. Влюбих се и аз от пръв поглед, в началото излизахме и той се държеше така все едно ме харесва, а когато му признах чувствата си ме залъгваше известно време с разни глупости и след това и комуникацията ни приключи. Аз бях толкова влюбена в него, че бях готова на всичко, и знаеш ли отне ми много време да го забравя около 3 години някъде сега вече не мисля за него, но заради него пропуснах шансовете си с много добри момчета, но го осъзнавам едва сега когато е прекалено късно. От много време съм сама и вече искам да срещна някои, който да ме обича.

2.   Здравей, и на мен ми се случи. Бяхме заедно само 2 месеца, но успях да налапам и то доста. Няма да крия, че беше кофти връзка. Той постоянно ми бягаше "по тъча"както се казва. Не се обаждаше, изчезваше за по няколко дни без да ми каже, после като се върнеше се държеше супер, много се обърквах с този човек. За себе си знаех, че е въпрос на време да приключи всичко, но не ми се искаше да е скоро, въпреки, че не ми беше добре с него.
Не мога да си го обясня това, някакъв вид мазохизъм сигурно от моя страна.
Сега, след като мина време и си възвърнах разума се дразня на себе си, че съм била толкова слаба и не съм го отрязала навреме. Дразня се, че съм му позволявала да прави това, да няма никакво уважение към мен, но....

3.   И аз като вас попаднах в същата ситуация с тази разлика, че се опомних навреме преди да се задълбочат нещата. Знаех си, че от цялата работа аз ще страдам накрая и я прекратих още преди да е започнало всичко. Сега той е човекът, който не може да ме забрави и все още не започва нова връзка, но още тогава интуицията ми ме спаси от него и номерцата му. В момента и на мен ми е трудно да си го избия напълно от главата, но това не значи че някога ще си позволя да страдам заради такъв човек. Не, благодаря. Пожелавам ви сила, за да преодолеете и вие вашите несподелени чувства. И се надявам, че ще срещнем подходящи за нас хора. :)Doriana

4.   уфф ще умра от скука, докато срещна друг, в който да се влюбя :(
авторката