Никога, с никой няма да е същото
Запознахме се преди шест години. Беше любов от пръв поглед. Откакто ги видях, знаех че това момче някога ще е мое. Повярвах. И стана-още същия ден той ме покани на среща. Усетих, че това е моята половинка, липсващата част от пузела на живота ми. Но какво разбирах аз, бях едва на 15, а той на 18. Няма да навлизам в подробности, споменът е блед вече дори за мен. Ходихме година и половина. Най-прекрасните мигове в живота ми и в същото време и най кошмарните. А в началото всичко беше идеално. Впоследствие разбрах, че е наркоман. Започнах и аз да взимам, заради него. Крадеше от мен. Почти нямаше ден, в които да не се скараме. Ревнуваше ме. Веднъж дори си позволи да ме удари.

Заради него си развалих отношенията с родителите си. Избягах от тях, отидохме на квартира в друг град. След седмица обаче се върнахме-нямахме пари. А той не искаше да си мръдне пръста. Зарязал училище много отдавна, за работа не иска да чуе. Но го обичах. Мамка му, колко го обичах. Бях като омагьосана. Важен беше само той и нищо друго. И той ме обичаше, виждах го в очите му. Усещах как трепери, когато е близо до мен. Страстта, с която правехме любов... боже, никога вече няма да я изпитам... И в един момент-край. Гордостта му ли беше виновна, лъжите му, или моите нерви вече не издържаха, до ден днешен не знам. Или може би дяволските наркотици.

Попринцип кусахме и се събирахме постоянно. Но този път знаех, че е края. Не знаех какво става. Животът ми изгуби смисъл. Два месеца не исках да ям, не излизах от нас. След това се напивах всеки ден, спях с когото ми падне. Постепенно животът ми започна да се нормализира. Върнах се в училище. Успях да го преодолея. Вече втора година съм студентка. Имам сериозно гадже, момчето е много свястно. Нищо не ми липсва, единствено искрата в мен така и не се върна. Имам моменти на слабост, спомням си за него и спомените ме връхлитат. Както тази вечер. И после изчезват, все едно не са били истина. И заспивам до моя принц, някак си с нежелание. Аз дори не знам дали е жив. Пожелавам си да го видя само още веднъж, преди да умра. Дори отдалече. Защото животът ми отдавна не е мой. Преди шест години, той ми го отне.

Коментари

1.   Трогателно, разбирам те напълно. Жалко, че така се е стекъл животът ти -какво да ти кажа, ако толкова е силна тази любов, то не я оставяй да си отиде. Намери го, има клиники, убеди го да влезе там - да животът ще е сложен винаги с него, но поне се опитай да го спасиш и така да спасиш и себе си.
Напомняш ми края на "3 метра над небето".

2.   Трогателна история...
Doriana

3.   Потърси го! Животът е един, истинската любов също...

4.   Разплака ме...

5.   и двамата заслужавате да бъдете щастливи щом сте създали такава велика любов значи сте добри хора :)

6.   Кажи и жена и не я обиждай повече.

7.   детска работа, безотговорна, родителите ви са за бой, амин