Хайде, вие сте! :))
Здравейте! Породена от скуката.. ми хрумна нещо.
Така да се каже е отегчаващо да четеш как всеки се оплаква от някой или нещо. Така че си казах, защо да не напишем нещо хубаво. Защо всеки, който има желание разбира се, не сподели как и къде е срещнал половинката си. Мисля, че е добра идея. Желая ви много щастие и усмивки!
ПС. Аз няма да споделя с вас, защото все още не съм го срещнала. :)
-Теди

Коментари

1.   Ах, хубава идея, ама само за първата среща ли може да пишем или за всякви хубави неща?

Моята случка е тривиална - в дискотеката се забихме и после направо в тях... чак да не повярваш каква връзка излезе от това и какъв мъж си намерих :))

Д.

2.   Има хиляди такива теми по форумите из интернет. Можеше просто да влезнеш там, да четеш и т. н. Не мисля, че тук е най - доброто място, имайки предвид, че доста хора се нуждаят от съвет и сега на мястото на тази история можеше да се публикува друга по - стойностна.
А и не мисля, че всеки с охота ще тръгне да споделя за личния си живот, и то в каузата на скуката ти.

3.   Няма никакво значение.. важното е да е нещо хубаво! :)) Хайде Д. разкажи ни нещо повече. :)

4.   Аз също няма да споделя с вас, защото и аз не съм срещнал своята половинка все още

5.   От авторката:Номер 2 аз затова казах всеки, който има желание.. никой не те кара на сила ;)Хайде лека вечер! :)

6.   Ами в светлината на разговора, който започнах, сега като се замисля онази вечер сексът хич не беше на ниво... Но една година по-късно, искам да си се "похваля", че той върви все към по-хубаво. Не съм човек без опит, даже имам доста, но това не ми се беше случвало досега - градация в секса, обикновено ми се е получавало наобратно - пълна деградация до пълна липса на желание. Доста от връзките ми са приключвали именно заради това. Защо се е получавало имам свое обяснение. До скоро дори си мислех, че нещо ми има. Ама ето на :))))) Сега съм щастлива.
Д.

7.   Номер 2, ти се уплаши, че ще се напълни сайта и няма да има място къде да пишеш? Престани да се обаждаш във всяка тема и ще има 47% повече място!

8.   Номер 2, вземи си хапчетата и лягай да спиш! А ние ще си вземем розовите очила и ще се наслаждаваме на живота :Р
Теди, поздравявам те за темата!
Трябва да има и приятни емоции в този сайт. Аман от мъка и насилие!
И за да се впиша в темата - срещнах моята половинка на работното й място :)) После я отвлякох и така си заживеем дъъълги години заедно :))

9.   Номер 8-и аз ти благодаря, че се вписа. :)Радвам се за теб!
А колкото до номер 2, на такива не им обръщам внимание.

10.   Д. хм по мои впечатления пък винаги има градация в секса, поне в качеството. Виж в количеството в 99% от случаите има деградация :-) А при теб конкретно защо се е получавало така, си казвала в други теми... ;-) Което между другото е закономерност, която и аз мога да потвърдя.

По темата аз май съм писал в други коментари при нас как се случи, но ще кажа пак: Почна се от съвсем банална история, тя идваше да работи в града за няколко месеца и си търсеше квартира, аз пък си търсех временен наемател за моята квартира за лятото, защото нямаше да ме има 2 месеца, а бях гол като мишка и нямах пари да плащам напразно наем. Свързахме се чрез общи познати, само че имаше период от 10-15 дена, в които се засичахме и двамата, в смисъл тя почваше работа преди аз да мога да се изнеса, така че тия 2 седмици се разбрахме да живеем и двамата там. Е, както се сещате още първата вечер стана работата, реших да ? покажа кварталните кръчми, пихме по 3-4 бири, прибрахме се вкъщи иии така... В крайна сметка аз не ходих никъде, останах си там за през лятото, тя също след като ? приключи сезонната работа не си замина, и тъй до ден днешен. На практика от самото начало живеем заедно, нямаше го тоя период на умуване "шъ съ събираме ли ся или няма да съ събираме? "

11.   Ами хайде да разкажа и аз моята още по-банална история. Запознахме се в заведение, озовахме се в леглото същата вечер, като си мислехме, че ще си останем с това. Обаче почнахме да излизаме заедно и месец по-късно на пияна глава ми каза "Искам да заспивам до теб и да се будя до теб. Ще се омъжиш ли за мен? " Аз казах " Да" и така вече 12г.

12.   От авторката:Номер 10 и 11 въпреки "баналната" история вие сте срещнали човека до вас. Понякога такива "банални" истории ни правят щастливи. Радвам се за вас двамата. :))

13.   От авторката:А аз все още чакам да ми се случи и на мен една такава"банална" история, но уви. :)

14.   Здрасти и от мен!

С моята половинка се запознахме по интернет.
Писахме си околко две седмици, после излязохме на кафе, после на разходка и т. н. След това някак логично станахме и по-интимни и почти веднага се нанесе да живее при мен. Впоследствие се оженихме, купихме си жилище, работим и за бебе :) и наистина мисля, че съм открила правилния човек за мен.
Няма кой знае какви пикантерии, просто се случи.
Интересното беше, че на втория ден писане в скайп, му казах, че ще се омъжа за него. Някак си отвътре си го почувствах, трудно е да се обясни...

15.   Мойта история е романтично - екзотична
Аз бях на круиз с една приятелка, той работеше барман, три дена само се гледахме но прехвърчаше ток и искри, имаше тематично парти и аз се снимах с него и му измъкнах е-мейла под предлог че искам да му пратя снимките. на третия ден един час преди да си тръгна отидох в бара да пия кафе, той ме попита какво искам, аз казах кафе, той каза знам че искаш и още нещо, дойде до мен и ме целуна, това беше най-страстната целувка в живота ми, след което аз избягах.
Прибрах се от екскурзията и в продължение на 10 дена не можах да си го избя от главата, накрая му пратих е-мейл без да очаквам отговор, за моя изненада той ми писа и така продължихме с писане, после разговори по телефон и скъпе, аз отидох при него за по-дълго, после пак и пак и пак, засега сме в long distance връзка и е трудничко но обсъждаме брак и събиране под един покрив, само трябва да решим къде ще живеем имаме избор от 3 различни държави
Да уточня - на 35 сам, илюзиите и розовите очила отдавна ги забравих, но такова нещо не ми се беше случвало
трии1/2

16.   Подкрепям номер 2 и игнорирам забележките по негов адрес. Смятам, че забележката ви е на мястото си, за това мисля да прочета и под другите теми, защото вярвам, че пак ще попадна на стойностен коментар като вашия. Ах забравих, нали трябваше да пиша по темата за половинките. :$ Добре, защо са ви половинки? Пийте си успокоителните цели :-) :*

17.   Номер 15, не че нещо, ама как да ти повярваме, че си забравила илюзиите, след като изпълнението ти е точно като на влюбена хлапачка? Два дена се гледали, 10 дена не могла да си го избие от главата, после му пратила мейл без да очаква отговор... Една жена на 35, която знае какво иска, не действа така.

Нищо де, въпреки това е интересна история, желая ви всичко хубаво!

П. П. Подписа ти "3, 5" ли се чете или как?

18.   за 17, Подписа ми се чете като "три и половина"