Грешката явно съм аз
Здравейте, искам да споделя за себе си, тъй като за тези неща не искам да говоря с хората, които познавам... Ще започна от начало... миналата година май месец се изнесох от приятеля ми - разделихме се кротко ксто нормални и големи хора. Лятото мина добре, бях си на море с приятели, почнах да излизам с различни хора... и да правя секс постоянно с различни мъже. Така захванах връзка с едно момче, бяхме добре в началото, всичко си беше ок. Но той много работеше и постоянно бях сама.. Дойде момент в който това започна да ми досажда и да ми пречи. Една вечер излезнах на дискотека и се запознах с друг готин тип-разменихме си телефоните и още от следващия ден започнахме да се чуваме. почнахме да се виждаме и да правим секс. Но приятеля ми разбра... Преби ме от бой и се разделихме... Грозна сцена. Изнесох се отново сама на квартира и сега си живея все още така.. Но ми липсва много секса. Започнах пак да си излизам насам-натам, пак с различни мъже, и да правя секс, правех секс и с бившето си гадже от сериозната ми връзка, той искаше да се съберем, но на мен ми беше хубаво само да правим секс и нищо повече. Така след това се запознах с един познат на моя приятелка и почнахме да излизаме с него. Всичко беше нормално, той се държеше с мен като с принцеса, постоянно ми пращаше подаръци в работата, водеше ме насам натам по екскурзии, беше изключително мил... Но аз не исках да съм с него.. Не ми харесваше по никакъв начин, но секса който правехме беше страхотен. Стана обаче така че, аз забременях от него, а уж се пазехме. Казах му и той ми предложи да задържим бебето и да се оженим. Аз обаче не поисках, и се махнах от него. Направих аборт, от който ме беше много страх. Аборта мина добре, успокоих се... доктора ми каза да не правя секс поне един месец, но така се случи, че правих на следващата седмица... И после пак, и после пак... Днес става един месец от аборта... Незнам как да излезна с един мъж и да не стигнем до кревата.. много ми е трудно.. Не искам да ме съдите, а просто ми кажете как да го притъпя малко това ми желание.. Сигурно имам някакъв проблем... Незнам с кой да разговарям и се срамувам. А и най-лошото е, ч е все попадам на неподходящи мъже.. все си мисля, че сега с този ще се получи нещо и след това-нищо. или той не ме търси или аз все намирам нещо в него което ме отвръщава.. така ако продължавам няма да си намеря сериозна връзка, а аз толкова копнея за това.. Благодаря ви, че прочетохте мойта история и наистина помогнете ми! Искам да бъде щастлива!

Коментари

1.   Освен да те зашият отдолу, не виждам начин да се спреш.

2.   Ами може би трябва да започнеш да мислиш понякога и с главата си, а не само с п...

3.   Не искам да го казвам, но постъпваш като уличница буквално

6.   Незнам на колко си години и с какво се занимаваш, но определено не ти се налага много да мислиш как да си изкарваш хляба. Явно имаш доста свободно време, безделничиш и не си свикнала да имаш отговорности.
В противен случай нямаше да мислиш само за секс.

7.   Жена съм и ти казвам-к.. ва си, и то голяма. Отвратена съм от подобно поведение на мъжете и жените. Ккава сериозна връзка искаш, като ти само се чудиш с кой да си легнеш. Може да изкарваш пари от това, замисляла ли си се. Не мисля, че може да си с някой дълго, с изкривено мислене като твоето. Леко момиче си, личи си отдалече. Ако аз съм мъж не бих те пожелал никога, лесните жени са много безинтересни.

8.   Как искаш мъжете да погледнат сериозно на теб.. та ти им се даваш толкова лесно.. те не виждат нищо друго в теб освен един секс.. мислиш ли че това са истинските отношения? супер наивна и супер безотговорна към себе си...

9.   Подкрепям номер 8
Не смятам иначе, че си лошо момиче, напротив.
Съвет - хвани и си купи вибратор, няколко вибратора дори и си определи срок от поне 2 седмици, месец, преди да пуснеш на някои мъж... Кой знае, може и да решиш, че не ти трябват повече, в крайна вибраторите не говорят, не миришат, не искат нищо, освен една заредена батериика! (да ги направим две)

10.   Помолих да не ме съдите, а да ми дадете съвет... Номер 6 да ти кажа на 26 години съм и съм МеБД в еин клон на банка... Не безделнича и си имам всичко друго. Благодаря Ви все пак за коментарите...

11.   Боже мой, наистина ли очакваш по начина, по който процедираш, някой да погледне на теб сериозно или да има желание за повече от веднъж?
Разбираш ли, че ти си като хапка-безплатна промоция в евтин хипермаркет. Хапнат и какво толкова, нищо ново, нямат желание за още и подминават.
Ти сама си си поставила етикет евтина, а очакваш някой на сутринта като те види смачкана - и да открие някаква по-висока стойност у теб.