Той си мисли, че не го обичам защото не му го казвам често..
Нещата започнаха в интернет преди близо 6 месеца. Той е на 19 аз на 18. Живеем в два града не далеч един от друг. Близо месец общувахме само в интернет, имахме си телефоните но само в скайп сме си писали и то по цели нощи. Един ден ми звънна и ми каза, че е в моя град. Бях супер оплашена и незнаех какво да направя. Когато го видях просто изтръпнах, краката ми се подкосиха и казах, че ще се направя, че не сам го видяла но уви.. Бяхме заедно само няколко минути но бяха едни чудесни 10 минути.. Помислих си, че ако не ми пише вечерта ще е някакси.. не мога да ви обясня. не, че се имам за голяма красавица и именно това казвах си къде ли се слагам на такова момче.. подценявах се! Но още докато се прибера и бях на компютъра да си проверя пощата беше ми писал, бях най-щастливата.. след седмица бяхме заедно родителите и на двамата знаеха удобряваха връзката ни. Вече 4 месеца сме заедно, говорим, че за в бъдеще искаме да продължим заедно, да създадем семейство, говорили сме колко деца искаме, как ще изглеждат как ще се казват. Просто прекрасно. Решихме да правим секс.. не ми се говори.. :Х мислех си, че причината е в мен. на мен ще ми е за първи път и незнам защо но точно когато вече ще правим нещо и всичко се прецаква.. сърди се, че не му казвам обичам те достатъчно, караме се за глупости.. а в крайна сметка ми се извинява и едва ли не плаче.. обвинява мен, че не гоо обичам а не е така.. Моля без гадни коментари.. искам съвет как да помогна на връзката ни...

Коментари

1.   Трябва да поговориш с него вместо да търсиш съвети в интернет. Поговори с човека срещу теб, никой не може да ти даде съвет ако не можете да се справите сами с проблемите си. Отговор на голяма част от въпросите относно връзките в този сайт е разговорът между двамата. Седни и поговори с него за нещата които те тормозят, за проблемите, сподели му. Споделяйте си бе хора. Успех

2.   Пише се Одобряват и Уплашена. Правописът ти е само знак за занижени критерии към себе си. Развивай се като човек и връзката ти ще се развива...

3.   Мисля, че още сте недорасли с гаджето ти и имате акъл колкото на 13 годишни пубертети.

4.   ... мила, нима ти допада мъж, или по-скоро момче '', което се извиня, едва ли не плаче и обвинява.... ''това показва само несигурност и страх от негова страна... искаш ли връзка с такъв човек, съветът ми е само един;с компромиси от твоя страна... а дали си заслужава.... преценявай... ЗАРА

5.   Зара какво искаш повече та те са само на по 18.. ти не си ли била... нима тогава не сме безразсъдни... едва ли на 18 момичето ще търси мъжа на живота си.. принца на бял кон че да си преценява

6.   До 3 не мисля, че имаме акъл колкото 13-се годишни пубертети, ако питаш мен сигурна съм, че съм видяла много повече от живота от колкото ТИ. На 11 и половина загубих майка си на 13 вече живеех с мащехата си която ме мрази. Научила съм се да се справям с всичко сама. Не ми е нужен някой който да ми казва имаш акъл колкото 13 годишно лапе! Погледни първо себе си, тогава съди другите ии за друг път поне си затваряй малко от малко устата защото изглеждаш по-интелигентна така.. ;)))

7.   .... ''безрасъдството''прави 19 г момчета смели и всичкоможещи, а не хленчещи.... но всяка жена явно а привлича различен тип мъжко поведеие.... :).... а аз дали съм била на 18... не съм се замисляла... :)... ЗАРА

8.   Аз съм с него не ти.. мисля, че теб най-малко те засяга дали хленчи или не, дали съм с него или не а вкуса ми за момчета си е лично мой :) Айде бягай да си играеш ;)

9.   .... до авторката;молиш за съвети, ''без гадни коментари'', ... и само чакаш да се заядеш.... не знаеш, какво искаш, всъщност знаеш;, ревльовци и хленчещи идиоти... :).... сигурна съм, че всичките ще бъдат твои.... :)друг тип мъже няма как да ти обърат внимание... :)... разбира се, че може да ме коментираш.... а ти''айде бегай'' да се изкъпеш... ;)... ЗАРА

10.   Любовта не се казва, а се показва и не мога да го разбера твоя приятел, какви са тези капризи? Така няма да се оправят взаимоотношенията ви, само ще се наранявате и ще се разделите накрая. Ако те обича толкова много, то тогава би трябвало да те подкрепя, не мислиш ли? , а не да плаче като някой лигльо в 5 клас. Виж не искам да го обиждам, но според мен няма как, не е нормално 19 годишен младеж да се държи толкова повърхностно при положение, че на теб ще ти е за първи път и е напълно естествено да ти е притеснено. Замисли се дали това момче е за теб, знам че ти е трудно, защото го обичаш, но дали няма и занапред да се държи така? и как би преглътнала факта, че той вечно ще се съмнява? , а ти какво ще правиш? , все ще трябва да му се доказваш ли? и то с думи? Мила, разбери, ти няма какво да доказваш, нито пък показваш, в случая проблема е в него.