Трите патки и аз паднах от два стола
Значи
запознавам се с едно умопомрачително момиче (1) във фейса. След време излизах с нея но не се получиха нещата, заради грешки, които допуснах.
После излизах с нейна много хубава приятелка (2), която преди няколко месеца си бях прибавил като "резерва" и там имаше доста потенциал, но я запознах с един мой приятел, после с друг.. и всичко отиде по дяволите.
Запознах се и тяхна обща приятелка (3), която не ме кефеше и сме излизали тримата 1-2 пъти.

След време бях скаран и с трите, но се редуваха периоди на "игра" с 1 и 2, и някак си в цялата работа, непрекъснато се намесваше 3, която даваше акъл много. 1 и 2 я слушаха, 1 беше по-независима, 2 беше под пълен контрол на 3. 1 и 2 не се харесват, но също ме обсъждат и в края на краищата и трите говорят какъв съм задник, и трите си пишат "тайно" с мене, после се наговарят една друга срещу мене и накрая аз нищо не получих от това, което исках.

Урокът е следният, момчета:
- поддържайте максимален социален минимализъм
- когато попаднете на "скачени съдове" играйте много внимателно и спечелете одобрението на влиятелната
- поддържайте мистерия около социалните си контакти и не разтръбявайте на еди-коя-си от обеля, че имате намерения спрямо някоя друга, дори в приятелски разговор
- избягвайте незрели патки
- не бъдете толкова смотани колкото мене
- когато се запознавате с ново момиче (1) не и споделяйте колко сте влюбени в бившата, защото после ще се окаже, че харесвате новата, а тя вече е предварително отчаяна

Коментари

1.   Хахахаха доста мъдри съвети даваш на себеподобните :D
Нека да ти е за урок:)

2.   Стегни се.. Не си играй така с момичетата! Как ще се почувстваш ако теб някой те ползва като резерва? ! Хубаво са те разкарали, но пак не ти е влезнал акъл в главата.

- избягвайте незрели патки - От писането мога да съдя че и ти не си особено зрял.

Няма смисъл това което си писал.. Никакви полезни съвети няма.

3.   Допуснал си стратегическа грешка. Правиш секс с 1, 2, 3 записваш ги на видео и после под страх че ще качиш клиповете в нета ги чукаш с години, напълно безплатно.

5.   Номер 2 - не вземай нещата на 100% насериозно :)

6.   От какви столове си паднал? Че ти въобще не си СЯДАЛ така като чета...

Палав Мечок

7.   6, получаваш не 5, а 10 звездички за коментара си. Поздравления.
Авторе, ти май гледаш цяло канапе да си направиш, така като те чета.

9.   Аз като разправям в дна друга тема, че няма нищо по-лузърско от фейсбук сваляч :)) Дано да си под 18 годишен, тогава ти е простено.

11.   Мамин сладък... Стой си кротко зад мониторчето и си въобразявай че живееш...

12.   Авторе, много си зле...

13.   Третият стол леко се е изгаврил с тебе поради това, че не си му обърнал подобаващо внимание... :)