Биеше ме, но ми липсва
Гаджето ми ме преби веднъж. Каза че аз съм виновна понеже го дразня с поведението ми. Той е и много ревнив, Но се грижи за мен дава ми пари понякога е мил казва ми че ме обича. Обаче постоянно го влече на агресия за най малките неща, а по някога и без нищо. Той е от хората който таят в себе си и накрая избухват. Колкото и до го питам и да искам да се отпусне пред мен да ми казва нещата дето го дразнят спокойно- не се получава
Зарязах го. Знам че веднъж удари ли те -ще се повтори и за малко наистина щеше да се повтори
Може би го обичам не знам. С страшни уговорки го накарах да не ме търси вече. Мина цяла седмица
Мисли ли някой че връзката ни има шанс Всичко зависи от мен. Ако му звънна ще се върне при мен
Но това с побоя как да спре... дайте съвети

Коментари

1.   Постъпила си много правилно. Има жени, които 20 г. не могат да намерят сили да зарежат подобен мъж и завършват накрая в катафалката.
Не пишеш, дали той пие, взима наркотици, ползва някакви медикаменти...

Но в крайна сметка ти решаваш. Ако се усетиш слаба и решиш да му дадеш втори шанс, не се нанасяй в никакъв случай при него и го задължи да ходи на психиятър, на психолог. Ако не иска, в никакъв случай не се занимавай с него.
Такава агресия по принцип може да се лекува, но той трябва сам да види, че е проблем и да поиска. Утре ще почне пак да те налага, да бие и децата ви. не си заслужава.

2.   Мила како вината не е в теб а в него.
Не се натъжавай намери си друго момче, като брат ми например той нито удря нито посяга зарежи го тоя не е за теб.
Аз съм дете още и нямам гадже но знам как се търси.
Ти си умно, хубаво и много готино момиче и не си заслужава да страдаш заради тоя нехранимайко.

Валерия - 8 г.

3.   Абе какви са тея коментари от 8 год деца тука, ще паднем от смях, хахахха
Дърта кобила пише тема, хлапаци със зелени сополи и дават съвети, хахахахха

4.   Естествено, че ще ти липва, щом те е бил - това ви е в природата :)

5.   Глупаво ще е да се върнеш при него. Не мога да ви разбера такива жени. Бие ви, обижда ви, унижава ви и пак го търсите. Какво, няма ли повече никакви мъже на света останали? ! Не можеш друг да си намериш ли? Само той ли те харесва или си зависима от него?

6.   Оооо мила, моля те, не го търси!!! Как ще те бие, защото го дразниш, а ти сега ще го търсиш??? Ти чуваш ли се какво говориш? ТОЙ точно това иска - ти да се почувстваш виновна и да го потърсиш първа... и след това ще е сигурен в себе си, че с основание те бие!! Ако го потърсиш и се сдобрите, и те пребие от боя - да знаеш, че сама си си виновна!

7.   "Той е и много ревнив, Но се грижи за мен дава ми пари понякога "

Ти чуваш ли се какво говориш? Я се стягай и си стъпвай на краката. За тия жълти стотинки на боксова круша ли си готова да заприличаш?
Не казваш на колко си години, но горецитираното важи за всяка една възраст.
Успех и да си намериш истински мъж скоро.

8.   Номер 4 - изобщо не ни е в природата!!! С доста грешни впечатления сте. Изглежда приятелят на авторката е доста добър манипулатор, за да я накара да се почувства виновна и тя да реши, че иска да се върне при него :)

9.   Няма да спре това с боя! Не го търси! Не ти трябва някой, който да те бие. Ако го приемеш обратно би било много глупава постъпка!

10.   НЕ, НЕ, НЕ!!! В никакъв случай не го търси! Постъпила си много правилно, зарязвайки го! Ако искаш всеки ден да те пребива, върни се при него. Просто го загърби и си намери нормално момче.
*Яса

11.   Не мога да те разбера, нямаш ли капчица самоуважение? И дори да спре и това да е бил единственият път, можеш ли да го преглътнеш?

12.   Твоята работа е малко като "бий ме, обичам те". Ако искаш това да се случва пак, потърси го, ще се случи със сигурност, нали не вярваш във втория шанс. Така че давай напред, мило момиче, бягай от този човек, ама много бурзо, и не гледай назад, там няма нищо.

13.   Това малко ми напомня, какво казват рускините в подобни случаи-"Щом бие, значи обича".

14.   Алооо номер 3 внимавай как говориш, тва е коменвтара на сестра ми ти какво се обаждаш като не ти е работа и вече се подиграва какво като е на 8 ма има право да пише

Момче на 25