Как да си върна любимия?
Здравейте, ето и накратко моята история...
Преди 5 месеца се запознах с едно момче, в интернет.. след което се видяхме на живо, харесахме се и бяхме заедно до днес.. когато всичко изведнъж рухна... :(

бяхме заедно 4 месеца, но той е с 9 години по - голям от мен (аз съм на 20, а той на 29г. ) и искаше да се запознае с нашите, обаче аз не бях готова да го запозная...

Тук идва и по - страшното : правихме секс, без презарватив.. и се изпразни в мен, защото искал дете. ОБАЧЕ ние постоянно се караме и тази вечер ми каза: " Сбогом, дано си намериш човека, явно си искала само развлечение.. "

Моля кажете ми какво да правя? Как да си го върна? Страшно много го искам този мъж!! :(

Коментари

1.   Ще прощаваш грубостта ми, но... за к'во ти е? Виж го, че е мизерник някакъв, дете искал, нито те пита, нито нищо, после си вдига шапката... явно вече не иска дете, така че ако си забременяла, с магическата пръчка ще го върнеш да не съществува, понеже господинът си е променил решението. А на 29 години да мисли така... пълна загуба на време. Отвори си очите и го виж, че не става за чеп за зеле. Недей рева, само стискай палци да не си бременна, че тогава почна сеирът. Много сте ми странни като заревете за някакви пълни нещастници, все едно светът свърши и тоя е последният топкопритежател. И да ти кажа - 4 месеца нищо не е, ама абсолютно нищичко. Тегли чертата и не се излагай заради някакъв тъпанар.

2.   Мила, не искам да те разочаровам - но връзка на 4 месеца и да иска вече дете от теб?? Че аз ходих три години с едно момче, което също искаше дете от мен, и постоянно, нарочно дори свършваше във мен, но всъщност живееше с техните и през повечето време беше безработен, а като цяло беше адски незрял. Мъжете са загадка. Щом той те е оставил(при положение, че уж иска дете от теб) не му е чиста работата. Ще намериш някой много по-добър от него-вярвай ми! :)

3.   "и се изпразни в мен, защото искал дете"

Наааайс.

5.   От авторката : )

Сега се сдобрихме, явно е на моменти...

и все пак, благодаря Ви много за мненията

6.   Ами честито... Човек каквото сам си направи, нали знаеш. После да не кажеш, че някой друг ти е виновен като пак се скарате.
От номер 1

7.   Аз искам съвет какво да правя от 4 месеца имам връзка с мъж не ни е малка разликата, и двамата сме готови и на него определено вече му е време за това дори той сам заговори за това... Но е доста променлив сърдисе от най малкото дори и за нищо и в момента за пореден път ми е сърдит 2-ра седмица не разговаря с мен а го търся! С мои близки разговаря но не с мен. И незнам какво става дали е край! (Дано не е ) той е зодия Близнаци аз съм Телец чета и хороскопи и какво ли не защото наистина искам да съм с него!

8.   Доста объркана съм как съм писала... Имах впредви в горе написаното, че и двамата сме готови за семейство и той сам заговори.

11.   А в крайна сметка бременна ли си?

И защо си правиш такива гаври със себе си? Едно е да не си уважаваш психиката (всеки греши и в даден момент се осъзнава), ама чак и тялото... Това вече си е баш робски манталитет.

Не смяташ ли, че можеш да предложиш нещо по-стойностно от репродуктивните си възможности? Не ти ли е унизително да се подценяваш и да те подхвърлят като парцал разни неосъзнати индивиди?

И това бебе евентуално... Какво ще го правиш? С него или без него - можеш ли ТИ да му осигуриш бъдеще? Щото това не ти е тамагочито - хоп в задният джоб и чат-пат да му сменяш батериите.