Кое момиче да избера, обичам ги и двете?
На 55г. съм. Влюбих се нереално много в 23г. момиче, но имам дълга връзка и с момиче на 36г. Както се досещате младото момиче изглежда по-добре и запазена. Но пък по възрастното според мен ме обича много повече. И двете очакват да съм с тях заедно.
Да им кажа ли каква е ситуацията и да се борят за мен?
Или да си мълча, докато мога...
Или да имам и с двете отворени връзки, като те ще знаят какво се случва?

Само не ми обяснявайте че съм стар, защото изглеждам перфектно, пък съм и заможен човек.
Чудя се като стана на 60, дали няма да се влюбя в нова звезда на 23г. ? Как да реша проблема с тези непреднамерени любовни трепети на моята възраст?!

Коментари

1.   Хаха...Еми не си казал нищо за жената на 36, освен, че те обича...явно харесваш повече по-младата, щом е "по-запазена и изглежда по-добре". Какво му се чудиш? Не обичаш нито една от тях, а гледаш външността. Като започнат да ти личат годинките и теб ще те оценяват по външност, не се притеснявай :).

2.   ако не ги обичах, нямаше да пиша тук!

4.   Смях в залата. Да се борят за 55-годишен чичка. То голяма борба ще падне.

5.   Гледай си внуците и остави момичетата да си намерят нормални мъже, деде.

6.   А не мислиш ли, че 20-годишната може да налита точно заради това че си заможен, жените имат всякакви номера. Извинявай но аз съм на 22 и бих предпочела да съм с младо момче.... колкото и поддържан да си ти... все пак си на възрастта на баща й... да не паднеш от двата стола на земята... никоя няма да те търпи... по-добре си стой с 36-годишната, обидно е да я смениш за нещо по-младо, вижда се колко я обичаш-няма що.
Те всички ще те обичат... нали знаеш богат грозен няма... :Д

7.   Д., не робувай на стереотипи. Една 20-годишна по-скоро може да вярва в любовта, а и парите на тази възраст не са от толкова голямо значение - можеш да разчиташ и на родители, повечето ти познати в университета или на работното място са същите голтаци /в двейсетте/ и дразнение няма много-много. Затова пък може да се е влюбила в господина, знае ли човек.
Една 36 г. жена обръща много по-голямо внимание на паричките. Вече иска да има деца ли има деца и иска сигурност, добър начин на живот. Връстниците ? имат собствени жилища, коли, деца, добър стандарт на живот и може по-скоро да стигне до идеята да се хване с някои „чичко Паричко“, ако не е успяла да постигне нещо в живота. Такава жена по-скоро е с дете, минала е през много повече мъже и си е направила сметката (да има връзка по сметка).

Всичко зависи от обстоятелствата и от самите жени. Има толкова цинични жени на възраст, които и на 45г. си гледат сметчицата преди всичко. Младите жени са по-скоро склонни да избират мъже заради любовта, увлечението, възхищението, знам ли. Има доста млади жени, които си падат по зрели мъже (нека Фройд каже защо) дори да нямат пари!

Съветвам автора да избере жената, която обича /независимо от възрастта/, а с другата да се раздели приятелски и да не плете интриги и да не си играе с хората. Живей днес, тук и сега.
Много щастие и късмет.

8.   Преположих по заглавието, че го е писал някой льольо на 14-15 годинки и влязох тук да му дърпам ушите.
И се стъписах. Според мен се майтапиш с нас, а ако не, то си доста тъжна картина.
Обаче щом искаш съвет ето ти - зарязваш и двете, защото е ясно, че ще стават все по-старички и не чак толкова влюбени с годините.
Хващаш нещо по-крехко, но по възможност да е момче, та след 5 години като ти кльопне окончателно мъжката гордост - все един от двамата да може да е. е.

9.   ейй това мъжете като ви друсне критическата няма спасение!

10.   На твое място ще избера момичето на 36. Ти да не ги оценяваш по външния вид!? Младото изглеждало по запазено, дрън-дрън. Щом е по-запазено ще си намери някой друг дядка, на който да обира парите(не го приемай лично)! Мразя тези, които обичат хората заради парите, а още повече мразя хората, които оценяват любовта си по външния вид!

11.   Моя съвет е да взимаш и от двете, това което могат да дадът.
Направи я едната основна приятелка, а с другата влезни в отворена връзка и си я праскай от време на време. Аз така правя и живота ми е приказка.
Другия вариант е да живееш и с двете, ако се харесват взаимно.
М. 51г.

12.   И аз те съветвам да избереш по-младата, ако случаят е една от двете. На 20 жените не знаят какво искат, но любовта им е истинска. На 36 от друга страна много добре знаят какво искат, но любовта им е през оная работа. Гледат си интереса. А и ти знаеш че 20 годишните миришат на младост. На всички завистници и моралистки им пожелай много здраве и си чукай младо докато ти става. Ако си добър, ще помогнеш на много момичета да разберат какво е истински мъж. Само не огорчавай предната при раздялата, когато си намериш нова звезда.

13.   Трябва ти кажа, че и на 20, и на 30, и на 40 жените си гледат интереса и щом казваш, че си заможен... ама все пак прецени дали някоя от тях двете те обича повече и очаква по-малко (говоря във финансов смисъл)... Успех1

14.   №8 и аз така си помислих и затова даже досега не бях чела темата.
Някъв дядо иска съвет как да върти не едно, е две жалки заблудени същества... Ей, големи мъже големо, още една си потърси, пък е нея ще обичаш така, бе направи си харем кво чакаш?? !? Вземи се осъзнай, че освен заради парите ти няма какво друго да задържи едно 23 годишно например, а камо ли 36 годишно което вече си знае интереса.

15.   Намери си някоя на 45-50, това ще да е нормално, но 23? Може баща и да е по-млад от теб, а дядо и - съвсем мялко по-голям :-))

16.   драмата е когато 20 годишната стане на 30, а човекът е на 65 и остане напълно сам. такива случаи -не един.

17.   Боже Господи... Как може млади момичета да ти обръщат внимание това е ужасно.. Много жалко, че такива момичета нямат никаква ценностна система.. За мен би било унижение да бъда с такъв мъж ако ще и милиони да имаш.. Ж. 20