Аз и той
Здравейте, Уважаеми читатели! Моята история и въпроси са следните: Аз съм момиче на 18 години, а той е на 21. Запознахме се преди 11 месеца. Не живеем близо, но имаме възможности да се виждаме. В началото на нашата връзка всичко беше идеално. След 3-4 месеца той много се промени (или по - точно показа истинската си същност). Не ми обръщаше достатъчно внимание, лъжеше ме, не се виждахме често както в началото. На мен ми писна да се ядосвам и го зарязах. Няколко дни бях тъжна, но ми мина. Миналата седмица се засякохме в една дискотека и седяхме на една маса. Той каза на моя приятелка, че много му пука за мен. След това дойде при мен и ми каза, че ме обича. Аз съм чувствително и доверчиво момиче и му повярвах и сега съм объркана. Казах му да ми докаже, че ме обича и отново ще бъдем заедно. Една седмица се мина, но той нищо не прави. Въпросът ми към Вас е как да го накарам да ми докаже чувствата си, защото знам, че ги има, но му нямам пълно доверие. Съща искам да знам как да променя поне малко характера му (знам, че е възможно, защото и аз съм се променяла заради момче) Благодаря предварително за съветите и отделеното време!

Коментари

1.   Характерът му не може да промениш, човек е това, което е, много си малка, но ще пораснеш и ще видиш, че не трябва да променяш ти мъжа до себе си, ако има промяна, нека той сам се промени, заради себе си, а не заради друг.

2.   или го харесваш такъв какъвто е или забрави. Само се залъгваш. че ще го промениш по твой вкус, даже да се случи това то ще е за кратко, после пак ще си бъде себе си. Така че средно положение няма или си с него и го приемаш с всичките му плюсове и минуси или оставаш сама и си търсиш по-подходящ, със сходни на твоите критерии мъж! Успех!

3.   този чувства към теб няма да знаеш!!! влюбения мъж се бори.. и през коприва и бодили ще мине да те има близо до себе си.. не се занимавай

4.   Според мен не си заслужава да го чакаш да ти доказва колко те обича или да търсиш начин да си с него. Дори и да се съберете отново.. вече нищо няма да е същото... и ще се разделите рано или късно... а колкото до това че искаш да го промениш... "Вълкът козината си мени, но нравът - НЕ! "

5.   И аз имам подобно история. При мен стана, така че аз тръгнах с друго момче и той започна да показва чувствата си. Аз зарязах моя приятел, заради боклука и съжалявах, защото той си беше същия. Не прави моята грешка! Той не те заслужава. Намери си момче, което ще те оцени и ще се държи с теб подобаващо! Успех!