Чужда тениска в прането?!?
Не знам как и откъде да започна, но имам едно странно чувство, че ме правят на будала...
На 27 съм, партньорката ми е на 23, от 1 година живеем на семейни начела. Идеално е всичко (по мое мнение, но и тя изглежда щастлива).
Преди месец ходих да си подавам документите в чужбина. Нямаше ме 2 седмици, но постоянно поддържах връзка с момичето. Звучеше ми напълно нормално.
Върнах се, всичко си беше наред. Отидох да говоря с нея и тя простираше. Тъкмо държеше една тениска и се изненадах, понеже не е моя, а беше мъжка, в нашето пране, при положение, че живеем само двамата? !? Веднага я питах "Какво е това? " и тя "ами взех ти я от втората". Изненадах се още повече, понеже тя в тези магазини не ходи, а и тениската беше прекалено хубава, за да е от тези магазини. Нищо, приключихме темата.
После аз започнах да я "изучавам" тази дрешка. Беше ми тясна, запазена... Щампиран е някакъв викинг и пише "Finland the land of ice and snow", аз такава тениска не бих облякъл. После мислих на кой, евентуално, може да е била. Сетих се за една шемет, дето живее над нас. Даже е много вероятно да е негова, понеже той следва в "the land of ice and snow", ама през лятото си е тука...
Чувствам се адски неспокойно и гадно. Ако приятелката ми е изневерила с тва боядисан смях... Ба, че да видиш момче с розова коса, то си е феномен! Приятелката ми явно го харесва, защото ми е споделяла за него, че бил "толкова фин и сладък, приличал на порцеланова кукла", прилича на...
И това са нещата. Тениската е от същата страна, в която той учи, няма ме за 2 седмици и точно тогава се получават тези неща. Но не мога да бъда 100% сигурен, че тя ми е изневерила. Най-лесно е да и кресна, на оня да му оскубя розовата перушина, и да се окаже, че съм сбъркал! Не знам вече, кво да мисля и на кого да вярвам.

Коментари

1.   Ха-ха-ха, смях!
Съветвам те да облечеш тениската и да отидеш „на гости“ на финландчето, гледай го, какъв цвят му е лицето. Може да ти е странно, но много жени си падат по метросексуални мъже, а тези мъже са си чисти хетеро, много от тях и доста сексуални.
Може иначе тениската да е от Втората, там се намират подобни тениски от разни фестивали, събития, които хората обличат веднъж (за събитието).
Най-вероятно тениската е паднала от терасата на финчо... иначе, като жена ти казвам - не вярвам да ти е изневерила. Жените са толкова рафинирани в такива неща, че не можеш да ги хваниш. Мъжете се издънвате с червило по яката, забравен кондом, СМС - ако тениската беше на любовника ?, тя щеше да се е оттървала от нея. Най-големите любовчийки са точно жените, на които всичко им е перфектно. Жените, които не изневеряваме, често правим „издънки“, защото не мислим, как да си заличим „следите“, защото не сме изневерили - разбра ли сега? Ако нищо не намираш, значи тя крие нещо...така - само смях и честно, наистина ли ревнуваш от мъж с розова коса?

2.   Мъжки много странно стечение на обстоятелствата и има твърде много факти които сочат към.... знаеш какво. Да е един само окей ама и той учи там и тя ти казва, че го кефи. Според мен са се оправили сорри.

3.   На твое място и аз щях да се съмнавям... странно е, признавам.
Просто директно я питай!

4.   Кофти ситуация. Просто внимавай за сега. Имаш причини да се съмняваш, но нямаш достатъчно за скандал.

5.   Можеш да носиш фанелката на места където има вероятност да се засечеш със съседа си, когато излизате двамата от нейната реакция ще разбереш моного. И следи внезапно фанелката да не изчезне от гардероба ти.

6.   Сериозно ли мислиш, че приятелката ти е толкова тъпа, че да остави тениската на любовника си и да я изпере??? Това звучи абсурдно и няма никаква логика. По-вероятно е наистина да е паднала от горния етаж....

7.   Много ти е лесна задачата брат. Веднага си измисли ново заминаване за седмица(ест лъжливо). Излизаш от вас и дебнеш. Щом е и комшия още по лесно, и двете гълъбчета са на едно място. Ако случайно си прав и ги хванеш, влизаш направо и знаеш... бой, ебане, бой, в тая последователност, но биеш жената и ебеш мъжа, запомни...
Преди години един познат се съмняваше така в жена си и си измисли уж командировка, но преди това тайно пусна кабел от телефона у тях до мазата си, (това в годините преди гсм), та излезе пича и направо в мазата, чака... и не закъсня, жена му уговорки по телефона с любовника, нашия слуша, чака оня да дойде, качва се горе и.... както ти писах горе... накрая каза оная цялата в сълзи и сополи а любовника с разбит анал едвам си тръгнал....

8.   До 6 хаах много глупаво разсъждение, ще падне от простора и тя ще каже че му я е купила, нали. Та дори я била изпрала, абе ае стига много ясно че са се...

9.   Пич, това за мен си е изневяра. Не се чуди, че приятелката ти е звучала спокойно, жените могат да лъжат много уверено и хладнокръвно. Познавам жена, която си канеше любовниците у тях, на една маса с мъжа си и изобщо не й мигваше окото. Не казвай нищо за сега, направи се на луд и я провери. Дали ще е телефон, компютър или нещо от сорта, няма значение. Ако те лъже, като види че нищо не забелязваш, ще стане по-дръзка. Така най-лесно ще я хванеш.

10.   Аз не бих запазила дрехите на любовника си, бих ги изхвърлила.

11.   Сложи камера или си скрий телефона под леглото и го пусни да прави запис... после чуй записа...

12.   Брат... много ме изкефи как мислиш. Аз съм 80 % сигурен, че ти е изневерила. Бих ти помогнал да разберем дали е истина и да ходим да му оскубем розовата перушина. хахахахахаха БА ама верно ли му е розова косата?

13.   Не си мисл, че ние жените сме толкова глупави - не просто някой да си е забравил тениската, а и да му я пере момичето и да я простира пред теб. Да не е малоумна? :) Най-вероятно наистина е от втората употреба. Точно там може да се намерят тениски с всякакави надписи. Междудругото и мъжът ми не знае, че от време на време влизам в магазини втора употреба... така че... по-добре си гледай приятелката и не прави филми с онзи с розовата глава от горния етаж. Глупаво е, а и няма смисъл.

14.   А замисли ли се, че може просто да ти я е купила наистина? Ще познаеш дали е така по едно нещо - винаги ли купувани и нови дрехи тя пере преди обличане? Ако е така значи и тази блузка е такава - нова и просто я е изпрала...

15.   Тъй като се напълни с детективи и съветници, бих попитал следното. Как си е отишъл евентуалния любовник без тениската, гол ли? !

16.   Да, да - ще я изпере и после ще я простира. Не се излагай. И аз съм параноик, ама малко жени са чаааааак толкова глупави, тва си е направо прекалено.

17.   Коментарите ви са доста въздействащи, цяла вечер не мигнах. Проверявам какво сте писали преди да легна, таман прочетох първия коментар и се успокоих, и после...
Може много да се гадае по какви причини тази тениска е вкъщи. Донякъде ме притеснява истината, но ще направя каквото трябва.
Днеска 2 часа съм висял пред входа, облечен като тоталното хахо, чакайки оня да слезе, за да се засечем "случайно". Най-накрая се появи тоя образ и ми каза, че имам "готина блузка". 5 минути говорихме общи приказки и замина нанякъде.
Номер 1: силно се надявам да си права! Да, наистина ревнувам от "мъж" с розова коса. Особено ако идва на вратата с думите "правя купон, ако си зает прати гаджето си да дойде"... и още повече ревнувам, ако един типаж бъде описан като "елфче, сладур, порцеланова кукла! "
Номер 12: мерси брат, ама в тази битка съм сам! Иначе косата му е бая розова, аз с друг цвят не съм го виждал.

от автора

18.   от ком. 12 : Щом тоя като те е видял и ти е казал "готина блузка" значи си направи сметката... Ако има нещо пиши, ще следя

19.   Здравей. Аз съм момиче и ще ти кажа, че лично за мен, приятелката ти е имала някаква заигравка с този тип. Не знам дали чак до изневяра се е стигало, но определено има нещо. И наистина е вярно, че жените си падат по подобни откачалки.. просто.. интересни са а и някои са много добри любовници:)))) Така че прави си сметката и я хвани в крачка, аз направо бих я попитала.

20.   Ха ха ха, стоял два часа да чака оня с розовата коса! Братле ти май обърна резбата от ревност. Очаквам приятелката ти да поиска съвет, какво да прави, за това, че си с розовите обувки на комшията! Ха ха ха сладурчо!

21.   Блъфирай с "знам всичко, поговорих си със съседа" и виж реакцията и.
Катрин

22.   Така, in fact тениската беше на съседа, обаче попаднах в толкоз комична ситуация, че не е истина!
Казах и, че на 17 заминавам спешно...тя седна за малко на лаптопа, после аз се промъквах да проверявам...Беше уведомила съседа и тотално се отчаях...На другия ден как съм ги дебнал...трагикомедия! Отиде той, тя го покани и след 10 минути влязох с вратата направо... в спалнята няма никой. Кво се оказа- те в кухнята... Само като го награбих и той горкичкия как се облещи... оказа се, че ми подготвял изненада (имам рожден ден скоро) и приятелката ми му помага... И двамата като ми креснаха "всичко развали!", момче с розова коса ми каза "ненормалник"... Накрая ми викна къде му е тениската и се оказа, че предишния път като бил вкъщи приятелката ми го заляла и за реванш я взела да я изпере. Взе да нарежда на фински и си замина. Съседите се назяпаха и наслушаха на глупости.
Пак мерси за всички съвети! Ако не бяхте вие още щях да стоя и да се чудя.
Номер 20: Извинявай шуши, ама не ти схванах мъдрия коментар...

от автора

23.   Абе не стана ли ясно вече, че темата е пусната от някой пикльо, който се чуди какво да прави през ваканцията, докато приятелите му се спукват да чукат пички по морето? Розова коса? !? Братле, спри с простотиите и ходи на среща с момичета. За толкова наивни ли ни вземаш?

24.   Бате нещо май те връзват, каква ще да е тая изненада? И откъде на къде съседа ще ти подготвя на тебе изненада за РД?? ТВа изобщо не ми се връзва... май много рано си влязъл, няма как да се награбят от вратата още, все по едно кафе за кумова срама ще пият.... тоя пинко розовата пантера я клеца твойта да знаеш....

25.   ТОЙ ти подготвя на ТЕБ изненада за рождения ден??? Damn... не бяхте ли само познати/комшии??? !? !?? !

26.   Пич, по мое мнение за 2 седмици пича направо си се е нанесъл у вас да си спи с гаджето ти... Всички други тълкувания просто звучат нелепо.
От разказите ти не ми се струва да ти е някой достатъчно близък, че да ти прави... изненада?!!!? за рождения ти ден?!?! Някъв си пич, който ти наричаш "момчето с розовата коса"?!?!?!?

Друго: ти как може така да се изложиш с прикритието си!? Само след 10 минути ще скачаш вътре да ги сгащваш - те първите 20 минути още пият кафе!
Трето: иска ли от нея обяснение за нелепата лъжа "купих ти я от втората".. уат дъ фак?

Четвърто: противно на мисленето на повечето тук, аз съм на мнение, че има АДСКИ ТЪПИ момичета. А тя дори и да не е от тях, грешки винаги стават.
Останал е пича да си спи с нея за 2 седмици, докато те няма и една от тениските му е останала в нейното/вашето пране без да забележат.

Самия факт, че тя не се е усетила да я шътне някъде като я е изваждала от пералнята, докато ти си си бил вече вкъщи, показва, че напълно несъзнателно и автоматично тая тениска й се е видяла съвсем на мястото си в нейното пране. Паднала била от горния простор,.... божке! Така пък се смях на това!

Пето: Има хиляди варианти да те излъже по-успешно, можеше дори да каже, че комшията е дошъл за нещо и тя го е заляла наистина с нещо. Апропо, с какво точно го е заляла? Детайлите са много важни в тая ситуация...

Цялата история на мен ми смърди много... :-/ Смятам, че става въпрос за изневяра. Ще бъде жалко да бъдеш направен на чак такъв глупак, дори и след bust-ването... :-/////

27.   Тотално съм съгласна с номер 26.
Нещата са очевидни, но на автора му е по-удобно да вярва в това, което му казват онези двамата. Което е разбираемо. Много ясно, че влизайки в апартамента, веднага ще се намери някакво бързо оправдание. Интересно е, каква ли е щяла да е изненадата....

28.   Отдавна не се бях смяла така на история, особенно на тази чест за подготвянето на изненада за рождения ти ден. По скалъпена лъжа едва ли съществува. Предлагам пак да ги следиш и вече наистина да ги хванеш "на калъп", защото от километри си личи, че приятелката ти ти изневерява с въпросния господин с розова коса (ха ха ха).
Успех.

29.   Абе момче, може ли да си толкова наивен. Тази те е направила за смях на целия блок, махай я, не ти трябва такава. Онзи келеш просто си живее в къщата ти, когато те няма. Заляла му тениската и я изпрала за реванш. Да не му е заляла палтото случайно. Колко струва една тениска. Това са пълни глупости. Не е трябвало да влизаш толкова рано или толкова шумно. Да се беше скрил в спалнята. И защо ще ти прави изненада за рождения ден точно със съседа ти, а не с най-добрите ти приятели. Подигравали са ти се в очите. Можеш да си сигурен, че подаръкът е чифт рога. И вместо да се чувстваш гузен, че си се развикал, трябваше да я направиш луда. Изгони я от вас и си търся свястно момиче.

Бай Петко

30.   Ъъъ... нали уж тениската беше купена за ТЕБ от приятелката ти, сега ново 200. Дори самия факт, че те е излъгала за такова нещо говори, че нещо не е както трябва. Серизоно човече, лъжат те и ти като последния наивник варваш! Пали моторите, всеки прави грешки в живота си, важно е да се поучи от тях. Живей си живота и ще се появи истинския Човек, а не нагла, лицемерна лъжкиня!
Катрин

31.   Виж аз съм момиче и по описанието на пича с розовата коса.... явно е доста привлекателен... аз си падам по такива като него. По това което разказваш явно е и доста дързък... още по-секси. Момичетата харесват това.

32.   Авторе дай продължение на историята...

33.   Ако е дошъл само с една тениска - значи се е прибрал гол, а това може да е само съседчето. Освен ако не се се е нанесъл у вас с повече от една тениска. А защо я пере твойта дама ли - просто това е било най-близо до тях за бърсане. Съжалявам!

34.   Хахахахахахаха! Цялата тази история ме размаза от смях! Но, коментара на 33 е най верен! Била е за бърсане 33 и не съжалявай, явнотрябва да му се каже направо за да разбере! Следял я той, чакал да я хване че чак и тениската обличал да видел как щял да отреагира ебача на гаджето му!!! Луди хора има ей! Ако тая е при мен още от простира с тенисчицата под ръчичка щеше да напалва обувчиците си към изхода с 200! Имайте уважение малко към себе си бе! Правят ви на щайги и после дърпате сополи из форумите и искате съвети!

И определено са се позабърсали с тениската а ти след това си я носил, сети се кво си е казал оня с розовото коса като те е видял: Не стига че опъвам неговата, бършем се с тениската, ами и сега я носи всички да видят... ;)))))))))))))))))))))))))

35.   Леле, усъмни се, че е пазарувала от Втора употреба, а повярва, че ти правят изненада за рождения ден. Първата версия на мацката беше що годе достоверна, ама втората - егати майтапа. Леле, в какъв филм са те вкарали. Трябва да призная - историята си я бива, много готина, толкова готина, че чак си мисля, че е измислена. Малко ми прилича на онази с пловдивчанина, бельото и порно записите. Струва ми се, че все на теб ти хрумват такива неща. Историите просто са за книга.