Лъжа двама.
Здравейте! (:

Имам прекрасен приятел от три години, всичко между нас уж е супер, но аз имам проблем.

В началото на връзката ни моята любов беше безкрайно болезнена заради горчивия ми опит и постоянната параноя, в която бях свикнала да живея. Това доведе до ситуацията, че накрая ми писна да ме гризат съмнения за евентуални изневери (безпочвени при това), и престанах да се тормозя с глупости. Да, и аз смятам, че е прекрасно, ама не… От известно време съм се превърнала в пълен егоист, кучка, курва.

Така се случи, че по време на мое пътуване в западна Европа преди около година, се запознах със страхотно момче от там и хич не сметнах за нужно да му казвам, че си имам сериозен приятел в България. Съвсем обикновен човек на моята възраст (24), студент, красив, безумно мил и забавен. Виждаме се с него като аз ходя там, а той пътува до тук единствено заради мен. Казвам му, че съм влюбена в него и го обичам, мислим как ще се преместя в неговата страна и т. н., а през това време обяснявам горе долу същите неща и на моя приятел тук. Правя секс и с двамата, лъжа и мажа та се късам. Най-интересното е, че не изпитвам и минимални угризения, въпреки че осъзнавам колко долно и жалко постъпвам. Но харесвам и двамата по някакъв начин, не желая да ги губя. Като за капак се появи и трети, който също искам и ме мъчи от няколко седмици, но там нямам представа вече… бих тръгнала и с него, ако мога, хич не ми дреме. Знам, че тези хора изобщо не заслужават това, но въпреки всичко не изпитвам никаква вина.

От детството още ми се подиграваха, а в юношеските ми години стана и по-зле – посягаха ми, обиждаха ме. Имах много ниско самочувствие, а и с право: неугледно, грозновато и глупаво момиче. Какво да се очаква друго. Всичко това продължи до 19 години, когато се взех в ръце, смених средата, момчетата започнаха да ме харесват и изобщо се отворих към хората и живота. И сега ми се струва, че си наваксвам, не можейки да повярвам на факта, че вече не съм грозното пате и извличам всичко, което някога ми се струваше невъзможно… за сметка на други.

Заслужавам всякакви негативни коментари, даже ще ми е интересно да ги прочета.

Благодаря!

Коментари

1.   Бъди сигурна, че всичко един ден всичко в този живот се връща. В края на краищата кои сме ние, та да те съдим.

2.   Все още страдаш, заради миналото си. Иначе би била уравновесена в чувствата си. Но не се подигравай с момчетата. Нужно ли е? Обич и уважение са свързани. Та ако наистина смяташ, че ги обичаш, не им причинявай нещо, което не желаят.
Надявам се състоянието ти да е временно. Да придобиеш малко повече самочувствие, да се научиш да се доверяваш и нещата ще си дойдат по местата!

3.   Мила аз съм същата, на 20г съм - имам сериозен приятел от 3г, но и още едно момче с, което се виждаме за секс - също така изпитвам чувства към него и той към мен, НО и не ми дреме и двамата си ги въртя, защото не искам да оставям нито единият ;дд

5.   Наистина всичко се връща, и добро, и лошо! И май наистина си се превърнала в ку.. а, ако това ти харесва..

6.   Живей си момиче. Всичко с времето си. Ще дойде момент, когато ще трябва да избереш един. Да създадеш семейство, дом и деца. Така че поживей си сега, защото когато станеш майка, живота се променя коренно, а и една вече семейна, ненаживяла се жена е самия огън. Така че вземай с пълни шепи от живота и когато решиш да направиш по - сериозни стъпки, тогава вече си сядай на дупето и кротувай.

7.   Мдаа, а аз съм зряла жена и май и до ден днешен съм така. Сякаш съм ненаситна. Въртя ги на пръста си когато и както си искам. Но се опитвам да не наранявам никого и към всеки изпитвам добри чувства. Сякаш ми помагат да се чувствам обичана и харесвана. Бе като наркотик ми е. Осъзнавам, че не е нормално.. и че, трябва да спра. Дори почти съм спряла, но години беше така. А съм омъжена, колкото и да е странно... това съм аз. Обичам съпруга си, той не заслужава това и ще положа всички усилия да се променя.

8.   Аз лъжа 3-ма споко ;)

9.   Имам брак с мъжа ми вече 10 години, но ми изневерявам със семеен мъж и имам връзка с него вече четвърта година.... Искам само да кажа, че утрото си личи от заранта, ако сега щом сте само гаджета ти си такава, ще продължиш да го правиш и след 5-6 годишен брак, а това вече много ще усложни живота ти. моят съвет е да намериш един, който обичаш и да заложиш на него, не си съсипвай живота, после става ужасно трудно да излезеш от кашите, които ще забъркаш

10.   Ами ще ги въртите до едно време... после от двата стола, та на земята... може пък и те да ви въртят. Знае ли човек?

11.   Хора, аз искам един да излъжа, но не успявам.. само той ме върти на пръста си! :( Не искам аз да съм тази, която обича повече :( Нямам желание да се занимавам с други.. мога и аз да въртя няколко, но не искам, искам само моя си..

12.   Ей мъже я почнете и вие да си връткате по две :) така ще има баланс.

14.   до авторката и до номер 3: я се замислете колко ще нараните хората до вас ако се разбере, помислете че може би те имат чувства и ще бъдат много разочаровани от всичко това! Вие нямате сърце, как ще ви е гадно за всичко това, след като не ви пука за другите, егоисти сте. Един ден всичко се връща. Нали знаете, че никога няма да бъдете щастливи, ако сте с 2ма? Това не е любов вашето, когато обичаш някой той ти дава всичко от което имаш нужда, рано или късно ще се разбере, нали знаете какво казват хората, , от два стола та на земята''.

15.   Цял живот ще си така..