Сладък спомен, мил спомен...
Все още помня колко нежно ме докосваше и галеше, помня как ме подлудяваше драскайки ме с ноктите си, сякаш беше снощи... Помня аромата на дъха ти и сладникавия вкус, който оставаше в устата ми след целувките ти... а целувките ти... толкова нежни и в същото време изпълнена със страст ти сякаш искаше да се слеем ведно. Толкова страстно ме целуваше... спираше дъха ми. Сладък спомен, мил спомен, който никога няма да избледнее в съзнанието ми.

Помня как тихо умирах в прегръдката ти и отново се раждах в теб... как исках това да не свърши никога. Помня как уморени заспивахме... сгушени един в друг, сякаш всичко беше за последно... Не исках да заспивам, макар, че съня ме притискаше. Исках да продължавам да те прегръщам и целувам... защото с теб знаехме, че нямаме много време, в което да бъдем заедно. Сладък спомен, мил спомен, който никога няма да избледнее в съзнанието ми.

Помня колко различни чувства усетих докато бях с теб, чувства, които никога преди не съм изпитвал. Бях готов на всичко за теб, и винаги ще съм. Трудно ми беше да осъзная, че наистина ти си... тук и сега, че най-после те прегръщам и целувам истински, в реалността а не в мислите си, както съм го правил винаги преди това. Сладък спомен, мил спомен...

И сега,спомняйки си всички красиви и нежни мигове преживяни с теб, разбирам колко кратък е живота ни... миг във вечността. И ако нашият живот е вечност, то времето прекарано с теб беше миг в тази вечност. Всъщност това са онези кратки мигове, заради които си струва да се живее...

Ти, ти помниш ли ме както аз помня теб? Връщаш ли се нощем в мислите си към онези красиви мигове? Сладък спомен, мил спомен... Не искам да сме заедно само в мислите и спомените си вече... искам те задълго до себе си... Ще бъда твоята мечта, ще бъда твоето желание, ще бъда твоята фантазия...

Ще бъда твоя надежда, твоята любов... ще бъда всичко, от което се нуждаеш. Ще те обичам все повече с всеки дъх... истински, лудо, дълбоко...завинаги, до края на "вечността"... и още ден след това...

Коментари

1.   Тва е превод на песен.

2.   Намери тази жена и не я изпускай никога повече-каквото и да ти струва това.

Намери я и бьди с нея. Иначе цял живот ще прекараш в мечти и мисли за нея и никога няма да бьдеш щастлив-разума ще те командва а сьрцето ти ще се разкьсва от болка-болката на любовта която е прекасната в кулминацията и-това е най-жестокото срадание продалжава до гроб. Намери я и бъди с нея без значение какво би последвало от това. Ти я обичаш и само това има значение-намери щастието си и я хвани за рька и бьдете заедно завинаги.

4.   Много дълга песен:D

5.   Много е красиво! :)
И ми е доста познато! ;)

6.   Много е хубаво.

7.   Коя песен е това?

8.   Как се казва песента, кажете моля ви.

9.   Savage Garden - truly madly deeply

10.   ОТ АВТОРА

Тази песен не е звучала по радиото или където и да било. Тази песен я слушахме само двама. И ние си я написахме... Това е моята история,моите спомени за това,което преживях с нея, тази, която обичам повече от всичко. Финала на публикацията, последните 4 реда са превод на една друга красива и нежна песен. Но аз пожелавам на всеки, добър или лош, да си има своя красива песен като моята... Всеки копнее за това...

ОБИЧАМ ТЕ, МИЛИЧКО..........

11.   За автора

Уважаеми, тази песен е точно написаната в коментар №9.. Не ни подценявайте, моля Ви! Преводът Ви е доста неточен и "поокастрен" и именно в този му вид може да бъде намерена поне в 3 форума за текстове и преводи на текстове в мрежата.

12.   От автора

Към всички, които искат да споделят нещо тук:

Не вмъквайте в публикациите си преводи на разни песни, или части от тях. Рискувате да попаднете под ударите на други, които не схващат идеята ви и просто не знаят за какво иде реч. Такива хора да си търсят други сайтове и форуми,в които могат да издребняват колкото си искат. Благодаря ви...

14.   Какво значение има дали е превод на песен или не... думите са красиви... адски красиви... ако слушаш песента и чуваш думите, ако усещайки мелодията разбереш, че това, което ти се е случило е нещо много по-красиво и имаш дар словото да го изкажеш... това е превода на твоята собствена история. Автора.... завиждам ти :)