Имам желание и влечение към непълнолетни
Вече станах на 37г. а все още ме привличат момичета на 16-17г. Даже сегашното ми гадже е на 17г. Това някакъв проблем ли е, фетиш ли е не мога да разбера. Много момичета на моята възраст и около 30г. са заявили желание че имат интерес към мен, но аз нямам желания към тях. Струват ми се някакси прекалено възрастни за любов, а за мен тя е напърво място в една връзка.
Познавате ли подобни хора и като мен? Най-странното е че аз не искам продължителни контакти с девойките, защото искам разнообразие, а това също ме плаши.

Коментари

1.   "Струват ми се някакси прекалено възрастни (жените) за любов, а за мен тя е напърво място в една връзка. "

"Най-странното е че аз не искам продължителни контакти с девойките, защото искам разнообразие, а това също ме плаши. "

Ти нещо си противоречиш - истината е, че те интересува само сексът и за теб момичетата са един вид трофеи
Иначе, добрата новина - НЕ СИ ПЕДОФИЛ. Поне си падаш по момичета над 14 г., което не е забранено. Въпреки това рискуваш много, защото всяко момиче под 18 г. може без особени усилия да те осъди за изнасилване и блудство.
Законът ги предпазва - представи си, че нараниш много някоя, защото си неверен - тя трябва само да отиде в МВР и да докаже, че е имало полов акт с теб. За разлика от пълнолетните жени, тя не трябва да доказва, че е било насила!!!!!!! Честито - осъден изнасилвач, минимум 5 г. ефективна присъда. и провален живот.

Ти имаш проблем и той е, че не искаш да поемаш отговорности и да порастнеш. Още се мислиш за 18-годишен, страх те е от обвързване и желанията на жените да имат семейство.

Моят съвет - прави, каквото искаш, ако щеш бъди със 100 момичета, но се ориентирай към над 18-годишните, освен ако не искаш рано или късно да търкаш нара в затвора. Не можеш да си представиш, на какво е готово такова момиче, когато се чувства наранено. Ще те схруска и най-добрият адвокат не може да те спаси. А в затвора изнасилвачите на 16- годишни момичета много ги „обичат“.
Успех

2.   И от мен съвет:

Гледай момичета от 18 години нагоре. Ако си на 37 и тръгнеш с 20 годишна е приемливо, но 16 годишните ще те насочат към неприятностите.

3.   етооо..
казах ви, че жените след определена възраст не искат да ги пдледнат. авторът е пример за това.

4.   Чичо, а ти не си ли прекалено възрастен за любов?
Твоите връстнички поне го докарват на визия, обаче ти ако все още не си шкембест, плешив или прошарен, значи си извадил късмет.

5.   от юридическа гледна точка си педофил.

6.   Номер 5 е абсолютно прав! По закон нямаш право да движиш с момичета под 18 !!!

7.   от Автора. Аз се чувствам пълноценен само с подобни момичета. Давам им всичко от което имат нужда и те после са много доволни. Неща като учител съм им, но не секс, по скоро на духовно, емционално и физическо ниво. Проблема е че това нещо го практикувам вече 10г. и нямам сериозна връзка, въпреки всичките момичета минали през мен. Защо не мога да се влюбя истински?

8.   Нищо ти няма.... от биологична гледна точка.... от юридическа/наложена в днешни времена в т. нар. цивилизован свят/ имаш проблем.... но като цяло огромна част от мъжете са привлечени сексуално от момичета в тийнейджърска възраст... малко са тези, които си го признават, заради моралните норми и страх... достатъчно е да се отиде пред произволна гимназия и да се проследят погледите на всички мъже/независимо от възрастта/, например след края на учебния ден.... ще останете изненадани, ако не и втрещени....

9.   Заявили са желание ама друг път - комплексар.

10.   В очите на 16-17 годишните си направо дядка. Няма как да убедиш някого, че те харесват. Те харесват момчета до 25 със свежарско излъчване. Обаче са опасни и гледат всичко мъжко, ех така, за да си вдигат самочувствието. Ако някоя ти върже, то ще е защото е самотна или защото има ниско самочувствие, а може и по сметка, но да те хареса - забрави. А това, че ти ги харесваш ми се струва нормално. Повечето мъже си падат по млади момичета. Ако все пак искаш сериозна връзка с истинска жена, по-добре не й казвай за фетиша са, защото ще те направи на г*з и ще те зареже.

11.   Чакаме само някоя 17 годишна да се оплаче от теб, да видим тогава дали още ще ги харесваш.

12.   Виж, това е съвсем нормален животински инстинкт. И казвам животински не, за да те обидя, ами защото реално си е така.

И има две привличания - първото е това, че младото е по-здраво. Второто е, че младото е лудо.

Но знаеш ли, все пак ми изглежда гнусно, някакъв 40-годишен мъж, да води 17-годишна девойка до себе си.
Не е педофилия или някакъв фетиш, а съвсем обяснимо и мнооого-много дълбоко състояние и от ДВЕТЕ (твоята и тяхната) страни, но това е друга тема.
Трябва да поработиш върху себе си. Нормално е да го има това привличане, но не е нормално то да пречи на контактите ти с наборките.

15.   ти си мислиш, че жените на твоята възраст са стари и не стават, а откъде да знаеш, че младите момиче не мислят, за теб точно пък, че ти си стар и вече не ставаш? Не е ли по-логично точно те да мислят това?

16.   Направило ми е впечатление, че мъжете, които непрекъснато търсят контакти със значително по-млади момичета обикновено са пълни дървета или в леглото или в живота.
Рядко те могат да задоволят жена на своята възраст, затова търсят младото, което все още експериментира и не може да направи разликата.
Без лоши чувства.