Ангел или Дявол?
Накратко да разкажа моята история, защото ако се впусна в подробности ще стана банална. Имам връзка вече почти от 2г., като в началото между нас всичко беше О'к, но след това нещата се промениха... карахме се, отчуждихме се, сексът започна да ни куца. Аз не веднъж съм говорила с него за това как се чувствам и какво не ми достига във връзката ни, но уви нищо не се промени между нас. За това аз пожелах да се разделим, не че наистина го исках... направих го малко за да го стресна, да го накарам да се замисли за мен... но пак не получих ефектът, който желаех.

Той прие раздялата ни и толкоз. Аз адски много се измъчвах и накрая аз бях тази, която пожелах отново да се съберем. Уж пак сме заедно ама да ви кажа... пак си е същия (сега ще кажете, че не мога да искам от даден човек да бъде друг, да се промени.. но аз не искам да се държи по начин нетипичен за него... аз само искам да бъде такъв, какъвто беше в началото на връзката ни - мил, влюбен, романтичен и т. н. )... Та това е което ме дерзае и преди да ме посъветвате да го зарежа - опитах, но не успях - аз си го обичам, той също твърди че ме обича, макар вече да не го показва. Въпросът ми е как да се държа (знам, че вие не го познавате що за човек е и на кое как би реагирал, но все пак.. отстрани какво мислите, интересно ще ми е да прочета вашето мнение) : 1. като кучка... спирам да му се чупя - каквото направи, даже да ме издразни - няма проблем, не ми пука, с него съм.. но гледам повече себе си, не се тормозя и не се раздавам прекалено във връзката ни или 2. опитвам се да бъда супер добра и нежна, да му повтарям постоянно колко го обичам... дори когато той не е на кеф и е груб с мен, аз да съм 2 пъти по-нежна от обичайното? Какво да правя... как да спася връзката си...? Сега общо взето се придържам към първия вариант, но... ние в момента не се виждаме и е малко трудно.. от септември пак ще сме си заедно... как да се държа тогава?

Коментари

1.   Не можеш да спасиш по никакъв начин връзка с човек, който непрекъснато искаш да промениш и не приемаш такъв, какъвто е.
Той явно няма проблем да живее и без теб, ти си проблемът. Скъсай с него или го приемай. Няма средно положение.

2.   Намери си ново момче!

3.   Дръж се както ти идва от вътре да се държиш.

4.   както и да се държиш ще ти писне и пак ще го оставиш. просто изчакай момента в който ти дотегне прекалено и си тръгни от него, или си спести загубата на време и си тръгни още сега... Никога няма да е като в началото!

5.   Кво да ти кажа... и аз съм си ги мислел тея глупости. Дръж се и студено и топло - тва дава ефект. Но тва няма да изкара много време. И аз съм в такава връзка и уж си гледам кефа, ама повече се тормозя. Ако толкова трябва да го мислиш и да се съобразяваш значи има МНОГО гнило в отношенията.... кофти

6.   Ами май вече не си му интересна на твоето момче.. Той вижда, че те е спечелил изцяло и няма стимул да е романтичен и да показва, че те цени. Звучи банално, но е факт че мъжете са ловци и обичат една жена да им е интересна. Да, и те имат нужда от ласки и любов, но от време на време трябва да има стимул да доказва чувствата си към теб.
Doriana

7.   Флиртувай с други момчета пред него, за да го накараш да ревнува! Ако това не помогне поне ще си намериш друг в суматохата! ;)))