Орис
Здравейте,

Реших и аз да споделя своята история. Бях на 20 години, когато се влюбих в мъж 9 години по-голям от мен. Бях заслепена, на втората седмица от нашата връзка се съгласих да се омъжа за него - голяма грешка. Известно време след годежа разбрах, че целта на бързата сватба е била - развод, човекът имал разведена любовница и за да бъде с нея е трябвало и той да е разведен...

ДВА МЕСЕЦА СЛЕД СВАТБАТА СЕ РАЗДЕЛИХМЕ И ВПОСЛЕДСТВИЕ СЕ РАЗВЕДОХМЕ. Мина време и срещнах най-невероятният и искрен мъж, но ме беше страх от обвързване, както и да е след няколкомесечна връзка се сгодихме, а по-късно и се оженихме. Прекарах 6 години с него - 6 прекрасни години, е не мога да кажа че не сме имали и трудни моменти, но въпреки всичко любовта ни надделяваше над всичко. Имаме си прекрасно детенце, което вече е на близо 6 години. Точно си мислех, че всичко е много-хубаво в семейството ни - имаме дете, работа, дом, и т.н., когато един ден при мен на работа дойде полицай. Този полицай обърна отново живота ми - разби го.. Той ми съобщи най-гадната новина в живота ми досега, а именно, че мъжът за който бях готова на всичко, мъжът, който даваше всичко за мен, е катастрофирал и е починал на място....

Е кажете не е ли това ОРИС, как трябва да се чувства човек след всичко това?.... Благодаря на Бог, че ме дари с това дете, което осмисля живота ми сега, но ми е много трудно - нямам още тридесет години, а вече съм се развеждала, а сега съм вдовица.....

Коментари

1.   Съжалявам за това, как се справяш не знам, но евала за борбеността ти. Аз не разбрах, защо първият ти мъж трябвало да се разведе, защото е имал разведена любовница?

2.   Родителите му са от село и според тях не е възможно ерген да вземе разведена жена, а и с дете- селски му работи

7.   Едва ли е зла орис, може би лош късмет по-скоро. Вдигни глава и гледай на пред. Ще се справиш. Аз съм на 33 и съм с два развода. Имам детенце и това ме прави щастлива. Успех.

8.   От автора: Благодаря Ви за подкрепата, дано от тук на татък ми потръгне в живота!

9.   Незнам дали е орис или лош късмет но ти трябва да се осъзнаеш и да продължиш да живееш именно за малкото същество което те радва и ти остава прекрасен спомен за твоята любов.Продължи напред огледай се около теб може пак в този тежък момент от живота ти да срещтнеш нова любов и да откриеш пак щастието...