Любов от пръв поглед
Здравейте. Преди няколко години бях извън България за няколко седмици и там се запознах с едно момче.. още първия път щом го видях се ВЛЮБИХ В НЕГО. И да сигурна съм в това! Не можех да спря да го гледам.. мислих постоянно за него, не можех да ям, да спя, беше постоянно в мислите ми.. Тогава и той имаше чувства към мен и бях убедена, но неговия най - добър приятел ме харесваше и той не посмя да предприеме нищо.. но и да го беше направил той живее много далеч от тук.. както и да е. Просто след 4 години аз все още се сещам за него понякога и ми става мъчно.. дори преди няколко дни го сънувах ( и не съм го сънувала само сега, и преди се е случвало) не подържам връзка с него, но не мога да го забравя. Имала съм сериозен приятел 2 години след това, но въпреки това се сещам за него.. не знам какво да направя. мисля си, че никога няма да го забравя и винаги ще ми е гадно, че нищо не е станало.. Просто исках да ви споделя моята неизживяна любов, защото на никой не съм разказвала за него. :(

Коментари

1.   Милата... разбирам те. Може пък някога съдбата пак ще ви срещне. Имай надежда.

2.   Това твоето не е любов, а влюбване. Любовта е свързана с неща изискващи продължителнен съвместен живот, за опознаване на всички страни на другия.

3.   Каквото има да стане, ще се случи, така че остави на обстоятелствата да покажат дали един ден ще се срещнете, или не. И ако нещо зависи от теб, направи го а не стой така, защото става по- нетърпимо. Аз съм в подобно положение... 2- ма мъже, от които единия има доста силни чувства към мен и другия, когото и аз харесвам не смее да ме наближи заради приятеля си. Не знам доколко това е причината, защото по принцип за любовта граници и пречки няма, когато е истинска... но колкото и да го мисля, смятам че времето ще си покаже всичко и каквото имаме да изживяваме, ще се случи и няма да го избегнем. А ти междувременно или направи нещо по въпроса да се свържеш с него, или си отвличай вниманието по някакъв начин, за да не го мислиш толкова.

4.   Прав е номер 2. Влюбването е силно поради мощната химия в нашите тела, която действа точно като наркотик. За любов трябва продължителни отношения.

K-Man

5.   ''. Влюбването е силно поради мощната химия в нашите тела, която действа точно като наркотик. ''
-----------------------------------

Моля, обяснете повече за това.
Thanks/

Rockgirl

6.   Знам точно как се чувстваш аз съм си наивна глуповата съм и не знам как позволих да се влюбя макар че той ме е обиждал мразеше ме, не ме обича не ме харесва аз глупачката го обичам и не мога да променя това така че не си сама.