Имам ли бъдеще с такъв човек?
Здравейте! Имам приятел от 1 година, като още в началото той сподели за сериозните си намерения към мен. Стори ми се доста странно, защото не се познавахме много добре. Връзката ни е нормална, излизаме, забавляваме се, редовно правим секс, понякога оставаме вкъщи да гледаме филми заедно и т.н. Говори ми за съвместен живот и как никога нямало да обича друга като мен.... Аз съм тази, която не повдига въпроса за това, знае, че искам да живея с него, но за момента съм възпрепятствана.

От известно време обаче той не спира да повтаря как не съм го привличала физически, че харесвал руси жени със сини очи (аз съм чернокоса), че за него съм била само умствено предизвикателство, че не съм изглеждала секси (всичките ми познати мъже твърдят обратното!). Когато мине някоя жена покрай нас той не спира да я оглежда и коментира пред мен и ред други.

Не съм някоя повлекана, заплатата ми стига да си позволявам нови дрехи, аксесоари, да се поддържам, да ходя на културни събития и пр. Той е този, който няма приятели или ако има го използват и след това подиграват. Обичам го, много свикнах с него, не сме се карали до сега, всичко както казах беше нормално. Много съм обидена от всичките неща, които ми наговори и съм готова да го зарежа. Притеснява ме, че има някакъв комплекс за малоценност и рано или късно ще се обърне срещу мен, ще започне да ме обвинява и обижда за да подсили егото си.
Как да постъпя и имам ли бъдеще с такъв човек? Права ли съм да си тръгна?

Коментари

1.   Излишно е да задаваш въпроса "Правилно ли е да го зарежа? ", при положение, че този човек ВЕЧЕ си избива комплексите върху теб! Като харесва руси да си търси бе! Ти пък ще си намериш мъж, който да те уважава и да е привлечен сексуално от теб! Ти си една независима, зряла и красива жена и такива комплексари нямат бъдеще с теб!

2.   Подкрепям номер 1 - поредният комплексар. Бягай!
Който харесва такива и онакива жени да ходи с тях. Аз съм руса и бяла например и моят човек харесва жени като мен, не е тръгнал с някоя тъмна. Има мъже, които си харесват тъмни и с тъмни си ходят.
Твоят просто е комплексар и понеже ти с по-успяла в живота се опитва да те смачка. И руса със сини очи да беше, щеше да измисли, че харесва тъмни.

3.   Остави го на сухо и ако попита какво става му кажи, че си падаш по руси с прозрачно-сиви очи.

4.   Нямаш работа с такъв човек- зарязвай го и се огледай за друг... който ще те оцени като човек, независимо от недостатъците ти или как изглеждаш и т. н. Бягай докато е време!!!

5.   Тръгни си от него, и не се връщай назад, няма какво да търсиш там вече!!!