Той е по-голям от мен с 15 години
След като 2 години бях сама или ако се опитвам да имам връзка не се получаваше срещнах един човек който ми дава всичко от което имам нужда-внимание, сигурност, разнообразие, уважение.... Тук идва и една подробност аз съм на 20 а той е по-голям от мен с 15 години...

Не му личат, родителите ми нямат нищо против, защото ме подкрепят в всичко, на мен ми е добре с него. Има моменти в който се чудя ако нещата станат по сериозни какво бъдеще имам с него, но тогава се сещам как една моя приятелка има 5 годишна връзка с 19 години по-голям от нея и са много щастливи заедно, сещам се как една част от приятелите ми ме подкрепят и ми е добре. Казват, че не трябва да слушам мнението на околните, защото живота е мой, а и не съм сигурна докъде ще стигнат нещата...

Пиша тук и ще се радвам ако има подобни истории някой да сподели или да изкаже мнение... Може да се вижда по писането ми колко съм объркана... Не искам обиди, а мнения дори и лоши-все пак за това е този сайт :}

Коментари

1.   Според мен нямаш никакви проблеми.. От разказаното не виждам сериозно причина да си объркана, защото връзката ти е нормална.

3.   Хах не съм била само аз значи :)... И аз съм на 20 обаче разликата с приятелят ми е 18 години. Имала съм връзки с момчета с разлика 3-4 години по-големи от мен. Ми нито един не ми е давал това което той. От 1г. и 2 м. съм с него оценява ме, обича ме, друго не искам. Да не говорим че ми огажда на всяка моя прищявка и глупост. По щастлива не съм била. Сега се сещам че имахме последната година нова учителка по испански тя беше на 23г, ние на по 19 , щеше да се жени разликата в годините им беше 12г. и тя каза ако искаш сериозен мъж трябва първо мъжа да се е наживял и тогава.... Защо да нямаш бъдеще с него? Напротив имаш и то голямо. Живей си живота както искаш пък да става каквото ще! :Д

4.   Не си сама! Аз съм на 15 и преди два месеца се запознах с едно момче на 28. Досега се скарахме два пъти, но сега отново сме заедно. Аз бях в друг град и едва вчера се видяхме ама наистина. А днес ходих у тях и беше страхотно! Човека знае как да си свърши работата, натискахме си се, и други неща правихме (нямам предвид секс). Не виждам нищо лошо в това да профължиш живота си с този човек, аз съм напълно щастлива с моят приятел

5.   От два месеца ходя с едно момче с около 10 години по-голямо от мен. Аз съм на 16 и се чувствам много добре с него, за жалост родителите ми не знаят защото знам, че няма никак да им хареса. Държи се добре с мен и го харесвам адски много, както и той мен, поне по думите и държанието му изглежда така. Според мен послушай себе си, разума и сърцето ще ти покажат кое е за твое добро.

6.   Здравей :)!! Аз съм напълно съгласна с другите! Най-важното е това, че се чувстваш истински щастлива с този човек! Намерила си половинката си! Наслаждавай се на всеки миг с него! Не трябва да те интересуват негативните коментари на околните, защото тях винаги ще ги има, за каквото и да е.. Хората са злобни и просто се дразнят на щастливите, защото всеки иска да има някого до себе си, но трудно или никога не успяват да го намерят...
Пожелавам Ви да продължавате да се обичате :) и да имате все по-хубави моменти заедно, защото това е най-важното!! :)
***–passion–***

7.   Здравейте ) Аз съм на 35г преди 5 месеца се запознах съвсем случайно, с мъж на 49 г който е вдовец и има дъщеря на 3г. Жена му е починала при раждането на детето. Чесно да ви кажа той ми звъни и пише и ми предлага да се срещаме. Незнам как да постъпя. Дайте си мнението и мерси

8.   Здравей мило момиче, и аз имам връзка със мъж много по голям от мен. Аз съмna 28 сега но когато започна нашата връзка бях на 20 години и въпреки голямata разлика във годините сме заедно 8 години и се обичаме както в началото. Сега аз съм на 28 а той на 52 но какво от това за лубовта няма години или граници. Затова моя съвет към теб е ако те прави щаслива този човек бъди със него какво от това че е по голям, пожелавам ти много щастие и любов

9.   Здравей, аз съм на 23, той на 36. Заедно сме от две години и имаме най-прекрасния син на света. Ако се чувстваш разбрана, обичана и подкрепяна не виждам какъв ти е проблема. Аз лично в предишните си връзки не съм получавала необходимото за да бъда щастлива. Важното е да си щастлива. Успех...

10.   Не си сама мила само, че е най гадно когато се влюбиш в такъв човек и е очевидно, че не можеш да го имаш.

11.   Номер 10:А защо не можеш да го имаш? Ако е взаимно не виждам проблем -:)))

12.   Е то е ясно защо по големите батковци са с момичета на по 15 -20 г да си направят удоволствието в леглото и тва е...

13.   От Авторката : Минали са почти 2 години виждам че има коментари тези дни. Да ви кажа Аз избрах да съм с този човек и НЕ съжалявам нито за минута. Прекрасен е. Няма връзка без трудности нооо си заслужава поне до сега, а и надявам се и за напред :) Весело лято :)

14.   номер 11 аз съм 10 проблема е, че не мога да и споделя страх ме е да не ме отблъсне.

16.   Жена ми е с десет и половина годни по-голяма от мен. Женени сме от 25 години и сме още щатливи. Мисля, че то си е до късмет, да срещнеш правилния човек за себе си. Поне за мен, годините са просто цифри и в моя случай са без значение.

17.   Номер 10 /аз съм 11/ опитай и й кажи. Я си представи, че и тя изпитва същото и е взаимно. По добре да опиташ, отколкото цял живот да се чудиш, ама какво щеше да е-:)))) Стискам палци да й кажеш и да е взаимно-:))))И да пишеш какво е станало. Смело напред -:)))

18.   Да не ти пука изобщо ако се обичате бъдете си заедно и си живейте живота. При мен обратното - той е по малък с 16 години. И въпреки всичко се обичаме и сме заедно.

19.   Номер 17 оценявам подкрепата ти и ще се постарая, защото знам, че поне 1 вярва

20.   Номер 19 аз съм 11/и 17/, опитай и не се отказвай. Аз много харесвам един мъж, но м/у нас няма как да има нещо повече, освен да сме приятели, поради много причини. За мен той ще си остане-нещо красиво и неизживяно... Ако тази жена изпитва същото като теб, няма ли да бъдеш щастлив? Животът е само 1 затова се наслаждавай на всеки един миг и не го пропускай. Има вероятност да не изпитва същото и да те отхвърли, но има и друга вероятност всичко да е взаимно. Струва си, струва си, струва си да се опита. Любовта е сила, слабост, болка, щастие, усмивки, споделеност, разбиране, грижа и още хиляди неща С теб съм дори и в мислите си и силно се надявам да се получат нещата. И следващият път когато пишеш тук-да споделиш своята радост. Още ли четеш коментарът ми човече? Дерзай-времето не чака никого. Много усмивки и положителна енергия за теб :))))))

21.   Абе хора, вие всички коментиращи, в днешно време толкова трудно да срещнеш човек, който да ти обърне света в хубавия смисъл на думата. Та за какви години разлика става въпрос? Щом се харесвате, взимайте се! Стига да не бутате в чуждо канче

Дивна

22.   Номер 20 още един път ти благодаря много! И при мен причините са много, едната е, че тя е омъжена другата е, че има дете по-голямо от мен. И не знам щом с тези различия в възрастта сме станали приятели значи има шанс и наистина искам да опитам, но ме е страх да не я загубя и като приятел. Но пък виж казваш, че може да се получи нещо великолепно-силно се надявам да стане. Разбира се, че ще споделя радостта си в сайта заради хора като теб, които вдъхват надежда и най-нещастния човек.

23.   Номер 22 аз съм номер 20. Напълно разбирам ситуацията ти-само малко ме озадачи как така има дете по голямо от теб? На възраст или на ръст? Трябва да подходиш по най-деликатният начин, за да не я уплашиш и пак казвам ако не се получи, можете да си останете приятели. Тук в никакъв случай не те съветвам да я караш да се развежда и да се женете и т. н. Съветът ми е просто ако и на двамата ви е приятно да общувате, да се разхождате, да се смеете-просто вашето си време. Човек който те разбира и подкрепя, не знам как да го обесня но мисля, че ще ме разбереш. Имай в предвид, че никой с дълъг семеен живот няма да развали това, което е градил с години/казвам го от личен опит/. Просто се наслаждавайте на времето прекарано заедно, а другото не го мисли -:))))))

24.   На години номер 23. Аз съм на 20, дъщеря и е на 25.

25.   А съм номер 23. Знам, че жена не се пита за годините но мисля, че така ще ме разбереш най-добре. Аз съм на 40 не са много, но не са и малко. Предполагам, че и жената която харесваш е някъде около тази възраст. Не искам да те отчайвам но нямаш шанс. Тя по скоро би те приела като син, отколкото като нещо друго. Ако беше примерно на 50 и няколко по друго щеше да е. По добре е в този случай да си останете приятели и да продължиш напред. Мисля, че след време ще те споходи любовта, не се отчайвай. Животът е различен затова е и хубав нали?

26.   тя е на 48 номер 23, но ако искаш ми вярвай ама е като 20 годишна. Това, че ще ме споходи любовта не го вярвам. Никога не ми е вървяло с жените. А това не е просто харесване с нея аз такова чувство не съм изпитвал никога. Направо е неописуемо.

27.   Защи пък да няма шанс момчето? Аз имам връзка с мъж, по млад от мен с почти двадесет години и се чувстваме добре и двамата

28.   Ами защото имат голяма разлика.Както написах по горе,ако той беше по-големият щеше да е друго.Мило момче аз не искам да разбивам твоите мечти и илюзии,но трябва да знаеш,че може да не се получи и да бъдеш отхвърлен поради причина,че може да те има като син.Но това не ти пречи да опиташ,просто не имай големи очаквания.Пиши как се развиват нещата

29.   Никога не съм имал големи очаквания. Просто искам макс от живота защото е кратък, но и да сме приятели е нещо невероятно.

30.   Пожелай си щастие
(моята падаща звезда)

Здравейте, искам да ви разкажа моята история. Тъй като нямам с кого да я споделя намерих случайно вашият сайт и реших че тук е най удачно да я разкажа. На 46 години съм щастливо женен и влюбен(от време на време в жена си) през останалото време си я обичам.Като всеки мъж харесващ жени и аз не съм по различен.Обожавам женската красота(най вече естествената), случи се така че смених работата си и попаднах в млад колектив, едното от момичетата е на 20 години, за няколко то месеца между бъзиците и работа заедно се сприятелихме.Но в един момент я преместиха на друга работа в друго помещение само на 10 метра от мен,но точно тогава започна да ми става някак нервно исках да я виждам намирах си постоянно (някаква работа)за да минавам покрай нея и да я заговоря.На нея видимо това и харесваше все пак е на 20-сет и някой и обръща внимание(кой ли не би го искал). Беше към края на август и метеоритния дъжд продължаваше, много исках да видя (падаща звезда) и една сутрин към 5:30 я видях и си пожелах да бъда щастлив.Не мина и седмица и тя сама ми предложи да пием кафе след работа(между временно нейният приятел беше заминал за чужбина). Какви ли не мисли ми минаха през главата(през едната и другата) но в никакъв случай не се отказах(че кой ли би). Излязох ме разхождах ме се (изглеждаше фантастично) не съм наивник знам че излизах с дете няколко години по голямо от моето собствено, но емоцията няма как да се опише тя трябва да се изживее ... вечерта седнахме на едно усамотено заведение и си взехме по нещо за пиене и тогава се наведох към нея и я целунах тя направи същото 10 0000 волта ток са малко нежните и меки устни шията миризмата на меката и коса, очите(ах, тези очи). Мона Лиза(за какъв секс въобще може и да става дума в момента .Не!) на Леонардо с това мога да сравня целувките помежду ни. Не си мислете че съм бил моралист и девствен когато съм срещнал жена си . Доста съм си походил и много любов съм раздавал.Но това тук беше наистина уникално.Бях запленен, възпламенен (колко е лошо да си орисан да се влюбваш веднага-но пък си има и добрите страни) и горях не беше ми се случвало с години. Тръгнах ме си аз отново я целунах, малкият протест за поредната целувка който тя направи просто не мина. Хванати за ръце вървяхме през най –неосветените улици на града(логично нали) . Целувките продължаваха една след друга(неописуемо изживяване). Казах че искам да я видя пак тя каза може би но не е сигурна(или по точно - не знам - което си и остана запазената и марка)...Пак съм на среща в 6 ч. в най оживения квартал на града където живеем. Дойде навреме бързо се разбрахме тя да върви напред а аз няколко крачки зад нея. Постепенно излязохме извън града, седнахме на тревата прегърнах я нежно (не исках по никакъв начин да я счупя) сякаш беше направена от много крехко стъкло(кристал за предпочитане) целувахме се, говорихме(секс все още не) все едно дъжд от романтика ни поливаше отгоре .Усещах как се раздвояваше между мен и приятеля си(истински исках да е на моя страна но знаех че бе невъзможно)...Една вечер се разбрахме да я чакам в квартал и след работа(да изпуснах изключително многото разговори и sms-ите въобще голяма лудница). Тогава и направих подарък за рожденият и ден, много се изненада и зарадва, Бях доволен!. До тук половинката ми нищо не подозира. Ако някой моралист смята че съм изневерил на жена си след като съм се целувал с друга нека първо опита и тогава да коментира...Виждахме се на работа говорим, но в един момент нещо стана с мен усещах как потъвам(как се влюбвам) и колкото и да не исках трябваше да се опитам да сложа някакво начало на края(толкова е болезнено просто не можеш да си го представиш ако не си го изпитал) напивах се , плаках по цели нощи(семейството го нямаше бяха на гости) много е тежко, но нямах никакво право да провалям живота на момичето и постъпих по най лицемерният начин(за да спре да ми говори). Започнах да се държа вулгарно, казвах и че искам да я скъсам от чукане и подобни глупости(пълна простащина). Накарах я да изтрие тел. ми номер всички съобщения и всичко свързано с нас. Може да си представиш как угасва блясъкът в очите и как се напълват със сълзи(бях размазан не можех да се събера в кожата си идваше ми да се набия сам) сякаш някой бе натиснал копчето на нощната лампичка и светлинката угасна. Да тя преди това ме уверяваше да си останем приятели(който може да остане приятел с красивото съществото в което безвъзвратно започва да се влюбва, поне аз не познавам такъв)...Сега си говорим тя много добре знае как се чувствам (а и въобще не е глупава) аз се опитвам да не и обръщам толкова голямо внимание.Но това което изживях с нея това кратко пълноценно щастие няма алтернатива с която мога да го сравня.Желанието ми се сбъдна, но цената на щастливите мигове беше много много висока. Ще мине доста време докато се съвзема защото все пак я обичам и ще я обичам докато съм жив тя ще бъде един уникален спомен прибран дълбоко в сърцето ми, там където са най съкровените ми тайни там където любовта е най великото нещо на този свят.Така че когато видиш падаща звезда пожелай си щастие. Аз бих го направил отново(макар и да знам цената която трябва да платя след това). Само един въпрос – да и кажа ли че съм написал нашата история тук или ... И едно мъничко уточнение възрастовата граница въобще не беше пречка.Ако харесваш някого имаш и чувстваш симпатии към него не се противи на природата а се впусни в приключението наречено просто живот.Благодаря .

31.   Номер 30 историята ти ме грабна и докосна. Знам за какво говориш, само който го е изпитал може да те разбере. Но ако искаш тя да е щастлива не постъпвай по начина, който постъпват всички мъже. По добре й кажи какво изпитваш към нея и че я обичаш, но тя тепърва ще минава по пътя който си минал ти, отколкото да решиш вместо нея, че ще е по добре да се държиш отвратително, тя да те намрази и да си тръгне. Това много би я наранило, казвам го от личен опит-:)Успех и ще следя историята ти.
Една жена

32.   Пожелай си щастие
(моята падаща звезда)

... По стечение на обстоятелствата пак работим заедно(като в дует) а дали се понасяме Това трябва да се види отстрани. Опитвам се да не я гледам, но когато очите ни се срещнат (бъррррррр)за мен става заря от емоции(между другото Флюбения Ромео се завърна от чужбина – внезапно! Наработил се! ) не искам да бъда саркастичен но предвид ситуацията, мога да си го позволя. Каза ми че все още пази нещата който съм и писал и подарил. Но трябва да ги изхвърли (но по изражението на лицето и мисля че няма такова намерение). Попитах я няма ли доверие на някого, някой приятелка роднина. Не! А и твърде рано е напуснала семейството си и е заживяла с Флюбения (да ме извини ама нали разбираш) така че от нейна гледна точка няма дори с кого да сподели всичко което се случи. А я виждам как иска да говори с някого за нас. Да си останем приятели(отново мелодия на годината) ми казва. Да ама Не заявявам аз. Позволи ми да те обичам както само аз мога(казах и го) но уви не може. Вече се е върнал и ще му бъде вярна(заби последният пирон и ме разпъна)... Точно в края на работното време се приближи към мен и без заобикалки ми каза – Аз съм сама към автобусната спирка(спрете тълпата от мъже който искат да я изпратят нека бъда само аз) е имаше ли смисъл от втора покана(бинго) няма. Няма по красива картина от това лицето и силуета на любимото ми цвете под обикновена улична светлина (някой може да каже че съм мръднал) върховно е! Трудно е на тези години да задържиш емоцийте в себе си. Радвах и се искрено говореше (не знам не я слушах) смееше се беше прекрасна. Не я докоснах нито веднъж(за голям яд на всички перверзници) не че не исках (о, как я желаех само неописуемо)... Просто потъваш в кафявите и бадемови очи(...!!!! )…Останах сам, погледнах небето поклатих (като някой кон) глава и тръгнах да се прибирам, Колко непредвидим е този живот и колко много интересни последици носят някой ситуации който си мислим че са маловажни и в какви битки ни вкарват със самите себе си(ама и как го казах ) И да завърша за тази вечер казах и че утре ще и донеса една история(любовна-нашата или моята без значение) където тя е главно действащо лице(определено трябваше да я снимам така изгря така се зарадва... )

33.   Как да сложиш край на нещо толкова прекрасно. Как, пък и кой би могъл. Ефектът на пеперудата(страхотен филм) различните вариации на края на едно приятелство на една връзка на една любов била тя споделена или не. Може би сега това което се случва с мен е отражение на младостта ми и на всички жени по големи от мен тогава с който съм бил и разочарованието на всяка една от тях при моето тръгване. Защото да си свободен е най – хубаво за човек между 20-25 години. Това малко същество ми разказа играта на (стари години). Може би наистина я заслужавах. Малките незначителни пътечки от основният семеен път ти предоставя възможността да се докосваш до емоции който отдавна са потънали в теб и си забравил че съществуват. Приливът на енергия (адреналин) те обзема и те хвърля толкова на високо че когато се огледаш виждаш прекрасните бели пухкави облаци, но и те отдалечава от (старата) любов която винаги ще те чака и ще се тревожи къде си и дали си добре. Иска ти се отново да си млад отново да викаш и да тичаш по центъра на любимият си град. Може би това търсих и аз да бъда отново на 20 но уви нещо не ми се получи. Не се опитвам да се изкарам жертвеното(агне). Даже съм много много щастлив че срещнах това прекрасно създание, това момиче ме накара да се влюбя и да изгоря както в най- прекрасните мигове на младостта ми. Мисля че логичен завършек на едно незабравимо лято което ще помня докато съм жив. Надявам се историята да ви е харесала защото аз я изживях. И тайно се надявам някога отново да изпитам това прекрасно необяснимо нещо пълно с радост и болка наречено любов... Дадох и да прочете това което бях написал. Ефектът – беше поразителен гледаше ме с прекрасните си очи и не можеше да каже нищо галеше ме по ръцете, на една сълзичка разстояние беше да се разплаче(аз гадния не и разреших) през целият ден си тананикаше разни песни(разбрах че беше много много щастлива макар и да не ми го каза). Днес е празникът Вяра, Надежда и Любов. Вярвам и силно се надявам че любовта никога няма да умре. Честит имен ден СЛЪНЦЕ! Обичам те!
... Татко беше 15 год. по – голям от мама. Много се обичаха. Тяхната любов са ми я дали в пълната си сила(Обичам ви където и да сте! ) Благодаря!

34.   Здравей падаща звезда/надявам се да нямаш нищо против,че те наричам така/,аз съм номер 31/.С голямо удоволствие следя историята ти.Тя ми напомня за мен преди 100 години/образно казано/,една любов и мен така ме сполетя,че се чувствах точно по същия начин.Много моралисти ще ти кажат,че не е добре това което правиш-ти имаш семейство,а тя приятел.Аз ще ти кажа пък друго-верно е че една такава любов е забранена и може би ще си остане такава/няма и как да й предложиш нещо повече,все пак имаш не само жена ами и дете,а пък тя е заложила всичко във връзката си с приятеля си и връщане назад няма/,но тя трябва да се изживее до края.Тя е толкова красива,чиста.Надявам се само и момичето да споделя чувствата ти,а не да си за нея просто човек с който минава малко време,защото е гадно.Любовта е хубава когато е споделена/и аз копнея по някой,но ще си остана само с това/,а годините-те са просто числа.Обичай и бъди обичан!
Една жена

35.   Към :Една жена: Благодаря че някой е прочел това което съм написал(надробил) защото то си е чиста попара с всичките парещи елементи на една невъзможна връзка. Нещата някак си се успокоиха. Но нищо не е свършило. А и въобще не знам как ще свърши. Нещата влязоха в етап на (иди си ела си). Но пък изрази като (-по вече няма да правим нищо ама защо не ме изпратиш) дава още по голям спектър и на двама ни за действие а и го използваме...

36.   Здравей падаща звезда-:)Това което изживяваш е просто страхотно/искаше ми се и аз да можех да напиша същото, но моята любов е несподелена/, сам си дал отговор на всичко-човек не бива да върви с/у природата и ако харесва някой и имаш чувства спусни се в приключението наречено "Живот". Една такава любов, може да ти покаже колко хубав е света. Това разбира се не означава, че не трябва да обичаш жена си, напротив-обичай ги и двете. Покажи, че са специални за теб. В един град ли живеете с девойчето? Разкажи малко повече за себе си-ако искаш разбира се. Аз не смея да си пожелая нищо-защото го направих веднъж и сега ме боли, там горе в ляво всеки път като се сетя. Искрено ти се радвам. Пиши от време на време как се развиват нещата.
Една жена

39.   Защо триете коментари?
Падаща звезда,написах как можем да направим връзка,но коментарът ми беше изтрит.Твоят също!!!!!
Една жена

Модератор: Това не е сайт за запознанства. С цел предпазване на потребителите ни, лични данни и опити за свързване се трият и занапред ще бъдат трити.

40.   39, ами питай Джиджи - Голямата Гума, Модератор 7. Той е по безсмисленото и безмозъчно триене. И аз бях писал съвсем смислен коментар в темата "Религията раздалечава" - абсолютно читав и нормален: без ирония, без обиди, без цинизми или каквото и да било осъдително нещо в него, бях получил и 4-5 положителни оценки за него, обаче ЯДЕЦ! Изтрит е като най-долнокачествената помия на света...

43.   Ми няма какво да му мислиш Любовта няма възраст .

44.   Да, ама има какво да се мисли.Някой може да каже че сам съм си виновен.Но като се случи (не пита). От цяла седмица не съм я виждал и чувал. В момента не е на работа. А няма как да и се обадя, не знам кога е сама и кога не е (А МИ ЛИПСВА ТОЛКОВА МНОГО). Шантава работа...........!!!!!!!! Последната среща беше много хубава...но всичко ще стане ясно когато се върне на работа. И специално се обръщам към Една Жена - не се нервирай за изтритите ком. ако си Една Жена навсякъде ще те намеря. Цяла седмица имах време да направя (разбор) на това което се случи погледнато отстрани (осведоми ме колежка с която си имам приказка че всички на работа ни коментират) оказва се че не само аз искам да съм до нея а и тя при всяка свободна секунда идва близо до мен... Всичко трябва да свърши защото е съсипващо...Както бях написал и по горе бих го изживял още хиляди пъти колкото и да ме боли след това. Но най - интересното че се обадих на една много лична приятелка (която е в течение на всичко случващо с мен и около мен). Казах и да прочете всичко което съм написал. Ефекта-ревност. Бях малко(или много) объркан, не очаквах такава реакция. Честно не очаквах. А уж сме пораснали деца макар и възрастни(ама май не!).... Е да видим накъде ще задуха есенният вятър когато се върне на работа. Благодаря.

45.   Здравей падаща звезда-:) Пиши как се развиват нещата при теб,но тук.Явно няма друг начин
Една жена

46.   Падаща звезда сега видях,че си писал и са публикували коментарът ми.Не знам какво да те посъветвам,знам само как се чувстваш.Не се натъжавяй,ако е писано да сте заедно,ще бъдете въпреки всичко.Не се чувствай виновен за нищо-знаеш ли колко рядко човек го сполетява такава любов???Наслади се на всеки миг и всяка минута,колкото и да боли!!!!Любовта не пита-кога,къде,с кого!Тя просто се случва.По добре е човек да е обичал,колкото и да боли-отколкото никога да не е изпитал това чувство!Знам,че това едва ли ще ти помогне или усмихне,но имаш голяма прегръдка от мен!
Една жена

47.   Падаща звезда поздравявам те със тази песен-:)))
https://www.youtube.com/watch?v=ZpDQJnI4OhU
Винаги ме е усмихвала,когато ми е тъжно,дано усмихне и теб-:))))
Една жена

48.   Много благодаря! Но все пак това е истината http://vbox7.com/play:3712c528? Приятно слушане! Отново и отново ...всеки ден си я пускам.

49.   Да смятам,че ти е харесала.Нежна и дива песен е и гали ухото,харесва се на всички съдя по коментарите на песента,а те са доста!Благодаря за песента,която ми прати сега ще я чуя.Както казва един мой приятел всичко е в детайлите,само трябва да погледнем по дълбоко и ще открием това,което търсим-:) Ама не забравяш ли нещо?Къде ми е усмивката,а?
Една жена

50.   Не знам дали е нормално, защото аз излизам с 17 години по -голям от мен. Понякога ми е странно защото той може да ми е баща както се казва, но любовта няма граници за някои