Липсва ми близостта с момиче...
Гледам тука из форума има много теми за девствени хора над 20 дето им липсва секс и се сетих да пусна темата. Аз не съм девствен, а дори и да бях не в това е проблема, става въпрос за близостта с момиче, взаимната любов, сещате се за какво говоря, за нещо повече от едно ч. кане. Това да си с някой и да се обичате да си споделяте, да сте заедно, знаете.

Проблемът е че съм почти на 19 а до сега съм имал само едно гадже, а от 4 години съм сам, и ми липсва не секса, а близостта с момиче, обич ако искате. Искам да си намеря сериозна приятелка, която да обичам и тя мен.

Аз съм някакси доста затворен човек, на моменти се случва след като тъкмо са на път да станат нещата с някое момиче аз да ги прецакам, като се отдръпна, защото си казвам че не ми се занимава и ми е по добре сам, но друг път мисля различно.

Като цяло искам да си намеря гадже, но нямам кой знае какъв опит, а с времето става по трудн,о а и вече ми става все по ясно, че бих искал и не бих прецакал нещата ако имам шанс.

Как да си намеря гадже е една дума, никак не е лесно както изглежда още повече като нямам опит, а съм на 19. Кажете какво мислите

Коментари

1.   Все едно съм писала аз темата, с малки разлики ест. Аз съм на 21, жена. Имала съм 2 връзки (по-скоро дори една), секс - не...На 21 и девствена мога да ти кажа, че чувството не е приятно но просто така се случиха нещата за съжаление. И аз искам да си намеря някой, с който да се чувствам близка, да бъда себе си, но при мен явно няма да се случи или поне не скоро. Да ти кажа...не знам какво да те посъвествам. Щеше ми се да има повече хора като теб, за да можех и аз да намеря такъв човек...

Forever Alone

2.   Разбирам те, аз съм момиче на 16, но досега не съм имала истинска връзка с момче.
Не съм правила секс.
И на мен ми се иска да съм близка с някое момче, някой, който ще ме разбира наистина, но и ще ме привлича и аз него и ще измие спомените от гадното минало.

3.   На този въпрос няма отговор! Всеки си намира гадже по различни начини. Просто давай по-смело. Дори след един бърз секс, може да се роди любов. А щом не си девствен, щом си вече узрял мъж, ще ти е по лесно да си по-активен, когато усетиш някакво чувство.

4.   Според мен това е доста често явление в модерният свят, дължащо се на урбанизацията на индустриалните държави.

5.   Ами не разбирам защо се жалваш, след като казваш че сам си прецакваш нещата. Първо си отговори на въпроса защо допускаш да се случи това, къде е проблема... дали е вътре в теб самия и го реши. А може би просто момичетата, с които досега си прецаквал нещата не са били за теб и интуитивно си го усещал и си се отдръпвал. Изчакай да срещнеш момиче, което наистина да те заинтригува и си дай сам шанс да изживееш нещо красиво. Успех!

Doriana

6.   Автора и коментатор 1, не сте сами, но това едва ли ви топли :) ....М 26 г.

7.   Аз мисля, че никой не се е родил научен и с опит. Помисли малко, защо някой хора са заедно и се обичат, като в мечтите ти? От какво се лишават за да са задно, ти би ли понесъл това? Би ли дал на отсрещния това, което искаш той да ти даде /не говорим за секс нали/? Отговорът на въпроса ти се крие в отговорите на тези въпроси. А и някой други неща не трябва да пропускаш. Когато се целиш в нещо първо помисли можеш ли да го настигнеш, имаш ли сили. Няма как да си 100 кг пъпчив тинейджър от село Долно Нанагорнище, без два лева в джоба, да обичаш манекенка и тя да се влюби в теб. Човек трябва да си избира половинка според своите качества и успехи, който е постигнал, ако едвам си завършил механо-техникума с 3, няма как да искаш за приятелка да ти е отличничката на випуска на СУ .

8.   Освободи мисленето си, не мисли за последствия а просто опитай с някоя, която ти е приятна като човек, може да се получи. А ако си се стегнал и имаш постоянни предрасъдаци няма да ти се получи. Успех..

9.   Аз съм на 15 (момиче) и колкото да няма опит в живота (особено тази област) те разбирам идеално. Скоро си хванах 1во гадже, твой набор. До сега не бях изпитвала нещо такова. Да си с човек, който харесваш много (не смея да казвам, че обичам). Самия момент, в който забравяш всичко друго, докато сте заедно. За съжаление моето е за кратко, понеже сме от различни градове. Напълно съм съгласна с мисълта ти, че не всичко упира до секс :)

10.   От автора до номер 7, да прав си за тези неща и това дето каза кой къде се цели, но при мен това не е проблем, не съм някакъв грозник, смисъл нямам проблеми с външния си вид, нито съм дебел, нито нищо, спортувам редовно, не това е проблема, от парични затруднения също не мога да се оплача, дори живея самостоятелно. Проблемът е в това, че искам момиче, с което да се обичаме, липсва ми любовта, истинска любов.