Искам да ме желае...
От 3 години имам приятел. По принцип нямаме проблеми, но той е вманиячен в компютъра си. Искам да ми обръща повече внимание, да показва любовта си повече, инициативата за секс да идва от неговата страна. Говорила съм с него милион пъти, той ми обещава да се промени, но си остава същият. Бихте ли ми дали някакъв съвет как да му "завъртя главата".. отново? :)

Коментари

1.   Няма да се промени, щом за секс не се сеща, остави го и не се самоизмъчвай все някъде ще намериш някой, който те оценява и желае.
Най -гадно е мъжа да е "п... а заспала" в секса, такъв си остава до края повярвай ми от опит ти го казвам :(
Късмет и го зарежи!
мама

2.   Няма да стане по никакъв начин! Най-голямата грешка, която може да допусне една жена е да вярва, че ще промени мъжа си. Много по-лесно ще е да си намериш друг, ако този не те устройва, отколкото да го промениш.
Има само един шанс - "да му мине" от самосебе си. Но това е много малко вероятно. Все по-зле ще става с годините.
Всъщност има и втори - ти да се промениш и особеностите му да не ти правят впечатление. Помисли сама дали и доколко това е възможно.

3.   Жена съм. Била съм с такъв човек 6 години. Номер 2 е прав(а)
. Ако не му мине от самосебе си, шанс няма. В мят случай, ако поисках внимание в такива моменти, ставаха панаири. И аз не мога да си обясня как се случва, но тези хора са наистина като обсебени. Опитах, но не се получи.

4.   Да, намери си любовник, който да ти дава каквото искаш и да си щастлива, а на приятеля ти кажи, че имаш нужда от мъж.

5.   Съгласна съм с 2. Няма промяна такова нещо. Ако е вманиачен в компютър, приятели... или каквото и да било и не ти обръща вниманието което искаш-смени го. Не си струва да се нагаждаш според него, защото това ще е до време. после пак ще откачиш... Успех

6.   Напротив, възможно е да се промени, ако те обича. Моят пък редовно ми се появяваше пиян и го смяташе за нормално, защото така си е карал преди с момите. Няколко пъти го оставях по средата на срещата фиркан... сега не близва в мое присъствие.

Идеята ми е да действаш с по-радикални мерки - не му говори, отбягвай го, сърди се, карай се. Ако това не помогне, е ясна работата. Просто е смешно и ненормално да игнорираш човека до себе си заради някаква машина.

7.   От авторката!
Номер 6 права си! Започнах да се държа студено с него, то не е тичане по г*за, то не е чудо! Цялото внимание, което съм искала през тези 3 години го получих в един ден. Съгласна съм и с номер 2 ненапразно има поговорка "Вълкът козината си мени, но нрава не." Той си ми е странен, но го обичам адски много. Ще продължавам да съм студена, ако е по мил с мене - ще си остана с него, ако ли не друг ще си намеря! Мъже по света много!

8.   Докато е наработа му смени всички пароли и му кажи че ще му ги кажеш ако ти обръща повече внимание и така след време ще забрави компютъра и ще иска само теб

9.   ами намери си някой който да те желае!

10.   По принцип нямате проблеми? Че от това какъв по-голям проблем в една връзка? Не знам какво е станало за 1 ден, но той няма да се промени. Изгубила си 3 години, колко още?

11.   Намерила една жена вълшебната лампа на Аладин. Потъркала я, и както е традицията, от нея изскочил джин.
- Какво ще желае госпожата?
- Много обичам мъжа си. Искам за него да съм най-важното нещо. Искам винаги да спи до мен. Още като се събуди и веднага на мен да обръща внимание. Да не спира да ме докосва и навсякъде да ме взима с него.
И джинът я превърнал в смартфон!