Обич или самота!?
Случайно намерих саjта и наистина се надявам на съвет или мнение! Благодаря предварително!

Разведена сам от 2002г. с дъщеричка на вече 13г. През цялото това време след развода мислех, че ще е най-добре за нея да няма друг мъж в къщи и така беше, като подържах връзка с женен мъж. Условието м/у нас беше да не си е и помислял за развод, не исках да се случи такова нещо. Детето ми поотрасна и аз започнах все повече да се чувствам сама и да си мисля за човек, коjто да бъде постоянно до мен, въпреки, че в мъжа с когото съм, съм убедена, че ме обича истински, но знам че нямаме бъдеще заедно и трябва да се разделим, и знам, че крачката трябва да я направя аз!

Запознах се с мъж,свободен и без ангажименти, но почти нищо не се получи м/у нас. Сега съм сама, постоянно съм в разни сайтове, опитвам се да говоря с повече хора, да се раздвижат нещата около мен, но няма никаква промяна. Питам се и постоянно това ми е в главата-до кога ще съм сама?

Нищо не искам на този свят, освен обич и разбиране, но ще станели и как и какво да правя не знам???

Коментари

1.   ЗДРАВЕЙ! КОЙТО НЕ Е УСЕТИЛ САМОТАТА НИЩО НЕ Е РАЗБРАЛ ОТ ЖИВОТА. МНОГО БИХ ИСКАЛА СЕГА ДА ТИ ДАМ НЯКАКЪВ СЪВЕТ НО УВИ...И АЗ СЪМ С ДЕТЕ НА 9 ГОДИНИ И УЖАСНО САМОТНА А ЧУЖДИТЕ МЪЖЕ ИСКАТ САМО ДА ПРЕКАРАТ ЕДИН ПРЕКРАСЕН МИГ С ЧУЖДА ЖЕНА И ПОСЛЕ ДА СИ СЕ ПРИБЕРАТ ПРИ СВОЯТА.

СКОРО ОТКРИХ МЪЖА НА МОИТЕ МЕЧТИ...ВИЖДАМЕ СЕ ЧЕСТО, ХУБАВО Е КОГАТО СМЕ ЗАЕДНО, ОБИЧАМЕ СЕ ЛЮБИМ СЕ, НО ВЕЧЕР СЕ ПРИБИРА ПРИ ЖЕНА СИ......

НЕ СЪМ ТАЗИ КОЯТО МОЖЕ ДА ТИ ДАДЕ СЪВЕТ НО АКО ПО НЯКАКЪВ НАЧИН МОЖЕШ ДА НАКАРАШ СЪРЦЕТО СИ ДА ОБИЧА ТАКЪВ КАТО В ТВОЕТО ПОЛОЖЕНИЕ ЩЕ ТИ Е НАЙ-ДОБРЕ. АЗ ВСЕСИ МИСЛЯ ЧЕ НЕ СЪМ ТОЛКОВА СИЛНА. УСПЕХ ДАНО СКОРО НАМЕРИШ ЛЮБОВТА В НАЙ-ПОДХОДЯЩИЯ ЗА ТЕБ ИСТИНСКИ МЪЖ

2.   Относно коментара ти по темата, може ли един вьпрос? Ти чувстваш ли се обичана, доволна и щастлива от това че си с женен мъж. Той после се прибира може би при жена си? Явно теб това те топли и ти стига.. Замисли се дали цял живот имаш нужда само от това. Всеки сам избира с кого да е.......

3.   Здравей, аз надали съм тази, която ще ти даде някой премъдър съвет, че да започнеш на чисто живота си, но бих могла поне да изкажа мнение. Аз съм на 24 години и несъмнено ти си видяла много повече от добрата и лошата страна на живота, но и аз има какво да кажа. Със сигурност в тези сайтове за запознанство има и сериозни мъже, които са там, за да намерят нещо смеслено в живота си в лицето на някоя жена, но повярвай ми с толкова много от тях съм говорила и съм се срещала (не само мои връсници, а и доста по-възрастни), че мога да кажа, че те не търсят нищо повече от секс и после тренират бягане с препятствия. Някои от тези мъже са ми приятели и определено винаги ми е било интересно да чуя и тяхната версия на нещата. Та трябваше да дам и съвет.... мисля, че не трябва да изнасилваш ситуацията. Да, ти си разведена, сама, с поодраснало дете на 13 години, но нещата стават най-хубави, когато са непринудени. Ако насочиш цялата си жизнена сила в търсенето на спътника в живота, никого няма да намериш. Може би по лош начин гледаш на нещата, излез, разходи се, обади се на приятели, отидете някъде да се повеселите и съм сигурна, че някъде там в потока от хора и в забързания свят, ще намериш г-на с главно "Г". Защото когато загърбваш всичко само заради една цел - по-вероятно е да се разминеш с правилния резултат.

Надявам се да не сметнеш моето мнение по въпроса за прекалено самонадеяно, но в крайна сметка ти живееш живота си и ти ще решиш дали да отдадеш няккаво значение на думите ми тук, ако ли не, просто ги подмини.

Аз ти желая успех в любовта и живота.:)

4.   Искам да подкрепя номер 2... браво... напълно е права, днес да срещнеш истински мъж е... цяло чудо...