Тя е инфантилна в леглото
Добре дошли в моята тема.
Аз съм мъж на 32г. Преди няколко месеца се запознах с жена на 26г. Не мисля, че съм красавец, затова нямах особени критерии за външният и вид и реших да и дам шанс за да я опозная. Тя е пълничка, доста при това, няма вкус - облича се доста неподходящо за фигурата си и постоянно преяжда със сладко и сладолед. Не се поддържа особено. В началото се гримираше малко, за да прикрие дефектите на лицето си, после спря, което не беше проблем, но просто накрая спря и да използва дезодорант или да прави елементарни неща. Сутрин не си миеше зъбите и лицето и стоеше така по цял ден без да и пука. Купува си само от най - евтиното в магазините и дума да не става да купи обувки по - скъпи от 10лв или дънки по - скъпи от 15лв. Много били скъпи, иначе ако някъде види намаление на дрехи по 5 - 10 лв може да пръсне и 100 лв за ненужни неща, само защото са намалени.

След един месец от запознанството ни правихме секс за първи път. Беше отчайващ според мен. Не беше женствена и нежна, а груба и глуповата и смешна дори... докато го правеше от време на време спираше и ми казваше с детски глас "ей бебчо бебчо, мишленце мило обичкам си те".... докато го правихме на задна се обръщаше с гръб към мен и казваше отново с детски глас "милооо милооооо ехоооо.." което просто ме потресе.

Държи се абсолютно инфантилно. Невъзпитана е винаги. Когато отиде в магазин казва на продавачката "Дай ми това, дай ми онова..." ако види красива и слаба жена я гледа на криво и казва под носа си "тъпа ку*ва"... на няколко пъти се опитах да спра контактни с нея, но ме заплашваше, че ще се самоубие и се чувствам притиснат... постоянно ми говори, че иска да имаме дете...
Винаги съм си представял, че жената до мен ще бъде женствена, нежна и възпитана, а тази е глупава, недодялана и инфантилна... и не мога да се оттърва от нея... звъни ми през 5 мин и постоянно ме следи...
Моля за някакъв съвет. Благодаря ви

Коментари

1.   И какъв съвет искаш? Оставяй я и толкова. По това, което разказваш за нея хич не е от хората, които ще тръгнат да се самоубиват, а и да е, дреме ти. Самоубийците са луди и никой не е отговорен за постъпките им.

2.   Как изобщо прави секс с нея след като е толкова грозничка и простовата?

3.   Със сигурност и някой от група "Хиподил" е ходил с такава жена, преди да си измислят името! Друг сигурно - преди да напишат песента "Чифт очи"...

4.   Чета и невярвам на очите си.... Вземи се в ръце и разкарай това нещастно, комплексирано чудовище веднага от живота си. Ти все пак си мъж, не можеш да ме убедиш, че нямаш силите и начините да я разкараш.

5.   Блокирай ? телефона при телефонната си компания и не се занимавай с нея. Един въпрос - как си имал изобщо ерекция с тази?

6.   Ти приемаш себе си такъв какъвто си, казваш че не си красавец и си дал шанс на някого вярвайки че този някого е на ясно със себе си. Уви тази "дама" не е наясно и с това "самоубийство" те манипулира на макс защото няма какво друго да каже или направи. Спри, ама спри СЕГА да и вдигаш и точка по въпросите!

7.   ех ами аз съм на 13 години, и пак ще ти дам добър съвет, защото аз например не биябва да поговох тръгнала с такъв мъж... Ти трябва да поговориш с приятелката си за това държание и ти да й кажеш че ще се самоубиеш... бъди нежен, макар че с нея ще бъде МНОГО трудно... ако не стане това я разкарваш от дома си на следващата сутрин.. И се чудиш как? Докато спи и слагаш ВСИЧКИ нейни вещи пред вратата ти ;) УСПЕХ при махането на този звяр

8.   Ми може някъде да е чела или приятелки да са й казали по време на секс да ти говори, за да те възбуди и тя не е измислила нищо друго освен "Хееей, бебчо, бебчо, обичкам си те". хаха

Когато видях заглавието ми стана интересно какво имаш предвид под инфантилна в леглото.

Тя не е инфантилна в леглото, а навсякъде. Защото е пълна и не се поддържа и много рядко се намира някой, който да й обърне внимание, за това има комплекси и като види някоя арна убавица и комплексите само излизат от устата под "курва". хахаха

А на тебе проблема ти е, че нямаш самочувствие. Единствения проблем! Ако си пич и не ти пука как изглеждаш, можеш да имаш всяка. Докато се задоворяваш с недодяланото винаги ще е така. И тази, и следващата, и по-следващата. Ако нямаш физически дадености, направи едно хубаво телце, да видиш как самочувствието ще дойде и няма да излизаш се с такива бангии.

9.   Просто не вдигай телефона! Няма се самоубие, не бъди лицемер и най вече не бъди П*тка! Дръж се малко като мъж не като келеш на 15! И няма да имаш проблеми :)

10.   Има една хубава тема тук - "До всички Мърли". Мосля, че така се казваше. Намери я и изпрати, като анонимен линк на "чудовището от Лох нес" :)))

11.   Жена съм. Не разбирам, защо си още с това момиче. Няма да се самоубие, ако я напуснеш, не ми прилича на чак толкова чувствителна, както я описваш. Може би и ти имаш някои от нейните качества, щом си с нея. Каквото почукало, това се обадило. Имай по-високо самотчувствие и си намери жена по мярка.

12.   Щом иска да се самоубива ОСТАВИ Я ДА ГО НАПРАВИ :-)
Сега сериозно. Разкарай я. Абе ти как изобщо се събра с такова момиче? Аз ако не харесвам някоя не мога да я прегърна, камо ли да я целувам, пък за секс брррр. Толкова ли си го закъсал подяволите?

13.   Ми, явно толкова го е бил закъсал. Сега го е шубе, че ако я остави друга явно няма да му върже. Човек се събира със себеподобни, нали знаеш.

14.   Виждам как всички тук са против момичето, но за мен ти си по-зле от нея.
Като ти е била толкова противна и неприятна защо я използва за секса и сега реши да я захвърлиш?
Аман от използвачи.

15.   Напълно съм съгласна с номер 14. Ти наистина си много по-зле от момичето. Тя предполагам е виновна, защото не се грижи за външния си вид и след това злобее и завижда на по-слабите от нея, но това не те оправдава. Предполагам си разбрал тя какъв човек е преди да спиш с нея, но явно наистина си бил много отчаян и закъсал за да си легнеш с това чудовище... как може да наричате някого чудовище?

16.   "милооо милоооо ехооо..." Да не би да те проверявала дали си още отзад?! :))) АМа се пръснах на тази част от историята. Та според мен ти нямаш смелостта да си честен и директен с момичето, защото си егоист и се страхуваш, че ще останеш сам. Стегни се! Бъди мъж! Бъди искрен и не губи времето на момичето... а и своето. Имате време за нещо по-добро. Явно не си пасвате.. ПРодължавай да търсиш.

17.   майко мила, ти жена ли описа или чудовище? остави я, ясно е че не я харесваш. само защото ти казва че ще се гръмне НЕ значи, че тряя да бъдеш с нея.

18.   Не ми стана ясно как така като е на задна се обръща с гръб? !? ! Всъщност, КОЙ е на задна?