Изневерих един път на жена си и от тогава не мога да се спра
Всичко започна преди около 7 години, когато бях в командировка с една колежка с която се получи така, че и двамата не се усетихме как си станахме почти като семейство за около 10 дена.
С въпросната дама и до днес си работим заедно, но сме само добри колеги и до там.

От тогава обаче аз съм като разгонен нерез, имах още много забежки, от които някои дълги, други по-кратки, други все още продължават.

Не съм се "дънил" никога до сега пред семейството си...
Сега като ви кажа, че обичам жена си сигурно никой няма да ми повярва, но да, ОБИЧАМ Я и то така както не мога да обичам никоя друга, не мога да си представя живота без нея. Разбираме се чудесно, секса смея да кажа, че си ни е супер особено и след като имам и достатъчно опит с други жени.

Кажете ми това според вас заболяване ли е или ще ми мине вече съм на 36 г. и си мисля, че от това няма измъкване, като наркотик е зависим ли съм към постоянното търсене на нови жени?

Коментари

1.   Не е хубаво да се изневерява, още повече без граници. Ограничавай малко изневерите.

2.   Е, кво толкова... поне опит ще натрупаш жена ти като разбере след някой друг месец/година. ;) Ти си добро доказателство, че думата ''кучка'' не е нарицателно само за жени. Кво да те посъветвам... чукай докато можеш, никой не те спира... няма винаги да си на 36.

3.   Преди да разсъждаваш дали е заболяване или не, се замисли над въпроса - ами ако жена ти крие подобна "тайна" от теб? Как точно би се почувстал, след като ти обясни колко много те обича и не може да си представи живота си без теб? !
Жена съм, почти на 30 и мисля, че е време да си седнеш на дупенцето - това е лекарството ти! Взимай го редовно, за да не се наложи да си търсиш нова жена която да те чака търпеливо вкъщи докато ти и се отблагодаряваш по този прекасен начин!

4.   Споко бе пич! Единствено гледай, жена ти да не научи. Давай смело защото и тая болест ще ти мине. Може заради възрастта, може когато научи жена ти. Е хайде до скоро и умната!

5.   Повръща ми се от такива мъже като теб! Дано жена ти разбере час по-скоро, че не я заслужаваш грам!

6.   Природата на човека е такава-да търси все новото, непознатото усещане, тръпката... Нормално е да ти омръзне да живееш само с един и същ човек. Лошото е, че ти на това си се съгласил, когато си се оженил. Помисли си само как ще се почувства жена ти, ако някой ден разбере (което непременно ще стане). Ще ти прости ли? Не мисля! И тогава ти ще съжаляваш за групостите, които правиш сега. Крайно време е да си изясниш кое предпочиташ-да останеш с жена си или да продължиш с кратките връзки. Освен всичко мисля, че ти е пределно ясно, че всичко се връща.
Поздрави, DaRa

7.   ти на нея, тя на теб и всички са щастливи-няма лошо само да не се засечете че тогава става неприятно

8.   Да наркотик е, само че ти предполагам не си се наживял когато си се оженил и за това е така иначе абсолютно е дрога и аз не мога да спра, само че аз и не искам

9.   Това е предателство, щом обичаш жена си безрезервно какво дириш в леглата на другите. Нормално е в брак да изневериш един път, но твоето си е безхаберие! Жена ти ще разбере и ще останеш сам. Мисли с главата си, ГОРНАТА!

10.   Според мен зад изневерите ти се крият някакви твои комплекси. И сега за да не помислиш, че те нападам или виня ще ти кажа, че и аз съм минала през подобен период. Неуверен си или искаш да получаваш някакво признание пред самия себе си... Всичко това най-вероятно е неосъзнато. Замисли се- ако жена ти е като теб би ли го приел?! Не бъди егоист и мисля, че на твоята възраст е време да се осъзнаеш, пораснеш и помъдрееш...

11.   Аз не вярвам на историята с идеалните семейни взаимоотношения и голямата ти любов към съпругата. Ако бяха толкова идеални колкото ги описваш, нямаше да изпитваш такава зависимост към изневери.
Изневеряваш, за да избягаш от нещо, което не ти харесва в семейството ти.