Как да постъпя вече?
Здравейте! Момче на 19 съм, от 3 месеца съм с едно момиче на 17! Обаче от както сме не върви нещо, само да отбележа не сме правили секс още.. страх я било и такива, но като съм с нея ми позволява да я обарвам и т. н. Нещата станаха вече много зле, защото тя постоянно харесва снимки на други във фб, статуси, коментира ( рядко), тя е на 20 км от моя град, там живее попринцип, тука е баба й. Не сме прекарвали много време заедно, аз бях в София за една седмица, на море, тя стои там за 7-8 дена и така.. като сме заедно, всичко е супер. Тя тръгна с мене малко недоверчиво, говорило се, че съм курвар.. казах й, че ще я убедя, че не е така.. ако беше до сега да я бях я оставил, като не ми е пуснала, но съм с нея, защото я обикнах.. държа се с нея супер, винаги й казвам, че я обичам, че е всичко за мене, няма да я излъжа никога.. тя обаче крие своите чувства, не може да ми се довери.. пиша й обичам те, тя ми вика не... подарих й едно колие, не го носи.. и много други работи! Обаче излиза там с момчета и момичета, повечето са момчета.. били приятели, еми не са за мене, имат цел..! Един балък се опитал да я целуне.. тя се отдръпнала.. аз й казвам всичко, тя не споделя толкова... но ме е страх да не я загубя.. сега е в Испания при майка си, ще ходя да я чакам на летището, аз съм от Силистра, ще отида до София... всичко го правя с желание за нея, почнах да й говоря много, че има друг, да ходи с други да се занимава, да харесва, и това я наранява.. аз осъзнавам, че я нарананявам.. писна й, и без малко да ме остави.. аз щях да съжалявам.. умна е попринцип, никога не е лъгала.. Не знам.. там излиза с някви 2-ма.. аз не мога да спя вечер, вдигам кръвно.. искам да съм с нея, но тя с това поведение не знам дали иска.. каза, че искала мен и такива. Какво мислите..?

Коментари

1.   Най-големият враг на любовта е ревността! Това, че приятелката ти излиза с момчета в никакъв случай не значи, че тя ги харесва и правят някои неща без ти да разбереш. И аз самата имам повече приятели от противоположния пол по простата причина, че с момичетата се карам много, най-вече, защото завиждат. Не й прави проблем за приятелите! Безсмислено е. Не си съсипвай нервите. Тя ако прави нещо, ти рано или късно ще разбереш. Наслаждавай се на миговете с нея и не се карайте за глупости.

Вие сте заедно само от 3 месеца. Тя все още ти няма доверие. Предпазва сърцето си, защото мисли, че ще го разбиеш и я е страх да правите секс (това изобщо не значи, че не иска). Но след време, когато тя осъзнае, че ти наистина я обичаш, тя ще започне да се държи по-топло с теб и нещата ще се променят в хубавия смисъл на думата.

Поздрави, DaRa