Къде сгреших?
Здравейте,
Ще опитам да бъда кратка с моята история. Преди няколко месеца имах връзка с мъж. Разделихме се по мое искане. След известно време отново се събрахме, но този път само като приятели със секс, без ангажименти. всеки трябваше да е свободен. виждахме се от време на време, правехме секс и споделяхме някои лични неща свързани със сърдечната област, но без да навлизаме в подробности. Един ден излязох с една приятелка и тя предложи да покани нейния приятел, с когото са в някакви подобни отношения. Аз поканих моят"приятел". Той дойде естествено като мой партньор, или поне аз така мислех, въпреки, че нямахме връзка. Цялата вечер той не ми обърна никакво внимание, а през цялото време все с приятелката ми флиртуваше. А тя.. пияна до козирка -флиртуваше с него, а се целуваше и затискаше с нейния приятел. Общо взето поведение то и беше на типична кучка. Но така или иначе, тя живее в Норвегия и си беше дошла за седмица. След като си заминаха -тя и приятелят й, моят човек се обърна към мен и каза-"тази жена ме грабна. Влюбих се. Изкефи ме. "Аз се засегнах малко, стана ми доста неприятно-все пак ми е приятелка, а и... към него изпитвах чувства. Той го знаеше. Говорихме и за това дори. Но той се смяташе за прав-"Все пак се разбрахме да сме приятели и да си споделяме -исках само да ти споделя какво ми е, какво чувствам.. Защо да те лъжа, защо да крия. "Едвам издържах докато си тръгна да не се разплача. На врата му казах да не ме търси повече. Той каза-"ок". След час ми звънна по телефона и ми иска номера на приятелката ми. Избеснях-знаеше за емоциите ми, знаеше, че тя ми е приятелка. За мен беше нагло. Не му го дадох. Може би сгреших, не знам. Казах му да си го търси от друго място, но не от мен. Той ми затвори. В продължение на два дни и на двамата ни бяха пуснати скайповете, нито аз пиша, нито той. На третия ден- той влезна и ме изтри от скайпа, в последствие виждам, че ме е изтрил от фейсбука. Заболя ме от това. Не знам къде сгреших и защо го е направил. Нима според вас аз съм виновна и ако съм-къде? А ли трябва да се чувствам обидена или той, че не съм му дала телефона? Искам истината според вас..

Коментари

1.   Момчето ясно ти е показало, че не иска сериозна връзка с теб, освен секс разбира се. Защо се цупиш? Остави човекът да намери своята половинка, това може да е твоята приятелка, а може и да не е. Всеки има право на щастиие, а ти не си неговото ясно личи. Боли от това, разбирам, но трябва да продължиш, след време и ти ще срещнеш своя принц. Предлагам да му напишеш телефона на приятелката ти като смс и после който от където, а щом те е и изтрил от скайп и фейсбул... това не е човек за теб. Успех!

Муцито

2.   Изревнувала си фактически. Той си е помислил, че си се разсърдила без причина и понеже е мъж и не му дреме и естествено държи на теб, на приятелството ви или каквото е там само колкото да се намира на лаф е решил да не се унижава като прояви заинтересованост да опита да оправи отношенията за по-лесно те изтрива от всякъде. Не страдай, такива хора на които не им дреме за тебе не ти трябват и не си заслужават.

3.   Ако имаш вина, то тя е единствено че си си избрала тъпанар за приятел. Но за съжаление невинаги им личи.

4.   Ако решиш да си приятелка с екстри с някой, трябва първо да чувстваш така нещата, че това да е ОК за тебе. Сама си се съгласила на този вариант. Харесва ти да се чувстваш не ангажирана, и не разбирам, какво очакваш от този човек, при тази ви договорка.

5.   Ти сама си поискала да се разделите и след това пак с твое съгласие сте си останалисамо секс партньори. Така, че както ти имаш право да се влюбиш, така и той и не виждам мъжа да е сгрешил някъде. Ти така си поискала. Ако толкова си държала на него, е нямало да се разделиш с него.

6.   Не може хем приятелчета за секс, хем после да ревнуваш. Ами той се е почувствал излъган. А и как да знае, че имаш сериозни чувства към него като приемаш подобни уговорки. Човек, който наистина обича иска или всичко или нищо. Въобще не се ядосвай сега, защото няма за какво. Продължи напред и търси любовта.

7.   Защо си искала да скъсате първоначално?

8.   Ами от поста ти личи, че си поредната кифла, която не знае какво иска. Първо сте се разделили по твое искане: "Разделихме се по мое искане" - как мислиш се е чувствал той тогава. След това сама казваш: "се събрахме, но този път само като приятели със секс, без ангажименти". Думата без ангажименти какво означава за теб - ти да правиш каквото искаш, а той да няма право даже да погледне друга, да й вземе номера и т. н. Имал съм подобни връзки и мога да ти кажа, че яко дразни. Замисли се какво искаш от живота и от мъжа до теб и айде стига с тоя егоизъм. Стига мисли как само на теб да ти добре - днес ще скъсам с него, утре ще ми се дое*е и ще му звънна. Ама ако той ми звънне
после ще го отрежа, щтото съм мега яката. И ако все пак пак ми се дое*е - ами той е насреща. Късно те е блокнал пича, ама евала, че го е направил.

9.   Тоя е сигурно някакъв много грозен, а ти тичаш след него. Той това иска. Такива нещастници най ме нервират.

10.   според мен през цялото време ти си се надявала с този чоовек отношенията ви да се променят.. уви когато сте се разбрали да имате само сексуални отношения за него е било само това и нищо повече но за теб не е било.. не можеш да го виниш.. вие сте нямали никакви отношения.. не е бил обвързан с теб за да се съобразява

11.   Здравей.
Интервала-ми-е-прецакан, -затова-ще-слагам-тирета-вместо-интервали.
Малко-е-гадно, -ама-просто-няма-как-иначе-да-направя-интервал-между-думите.
Искам-да-ти-кажа, че-ти-изобщо-не-си-виновна-за-нищо, -просто-този-не-те-
обича-и-не-му-пука-за-теб. -По-добре-го-забрави-и-си-потърси-друг-приятел.
Този-те-ползва-само-за-секс-и-пет-пари-не-дава-за-чувствата-ти.
Мисля, -че-добре-е-станало, -че-се-е-случило-това, -за-да-го-разбереш-колко
пари-струва-и-да-не-възлагаш-надежди-на-тази-връзка.
Много-му-здраве, -ти-заслужаваш-нещо-по-добро. -Някой, -който-наистина
те-обича, -а-не-този-тъп-задник.
Преживяла-съм-нещо-подобно-на-твоята-история. -Имам-любовник, -когото
много-обичам. -Заедно-сме-от-4-години. -Работата-е-там, -че-аз-бях-тази, -
която-се-влюби-в-него-и-докато-не-го-свалих-не-мирясах. -Толкова-хлътнах
по-него, -че-беше-като-лудост-някаква. -Не-знаех-къде-се-намирам. -Сутрин
ставах-с-мисълта-за-него, -вечер-заспивах-пак-така... -
А-бе-луда-работа.
Той-хайвана-хабер-си-нямаше-мен-какви-трески-ме-тресат, -ама-се-светна
най-накрая-и-след-много-перипетии-започнахме-връзка.
Само, -че-работата-беше-там, -че-аз-бях-влюбената
мисирка, -той-предполагам, -не-е-бил-влюбен-в-мен, -а-просто-увлечен,
а-и-секса-безумно-много-му-харесваше-и-за-това-поддържаше-връзката-с-мен.
Така-си-мисля, -защото-докато-аз-умирах-за-него, -той-след-като-вече-бяхме
имали-интимни-контакти-най-безцеремонно-ми-обясни-как-много-харесвал
братовчедка-ми... -Беше-гадно... Много-гадно, -защото-аз-го-обичах...
След-това-имаше-и-други-подобни-случаи-уж-беше-с-мен, -а-му-се-изкривяваше
врата-след-всяка-що-годе-симпатична-жена, -после-пък-флиртуваше-с-моя
приятелка...
Беше-унизително-и-болезнено-за-мен, -а-на-него-явно-му-беше-забавно-как
се-гърча-и-сякаш-нарочно-го-правеше.
Казваше, -че-съм-ревнива, -а-всъщност-не-е-така, -просто-той-ме-провокираше.
Това-си-беше-явно-неуважение-от-негова-страна.
В-един-момент-си-казах, -че-не-си-струва-да-поддържам-такава-връзка-и-трябва
да-се-откажа-от-нея. -Започнах-да-се-дистанцирам, -спрях-да-го-търся, -държах-се
резервирано, -когато-той-се-обаждаше... -По-едно-време-спрях-да-му-вдигам-телефона.
Тогава-разбрах, -че-по-някакъв-странен-начин-той-все-пак-държеше-на-нашата
връзка. -До-колко-ме-е-обичал-и-дали-изобщо-ме-е-обичал-не-знам, -но-когато-бях
спряла-да-му, -вдигам-телефона-и-след-това-се-видяхме-беше-толкова-притеснен, -да
не-прекратя-връзката, -че-чак-скулата-му-играеше. -Извиняваше-ми-се, -каза, -че-бил
мисир... :)-Аз-бях-много-изненадана-от-реакцията-му...
Обаче-доста-бързо-му-простих, -нали-знаеш-влюбената-жена-е-като-патица.
А-аз-си-го-обичам-магарето-му-с-магаре.
Постепенно-спря-да-зяпа-като-невидял-след-всичко-женско-що-минава-покрай-него.
Започна-да-се-съобразява-с-мен-и-да-се-отнася-с-повече-уважение.
И-сега-обаче-не-знам-дали-и-до-колко-ме-обича. -Тези-думи-рядко-му-се-изплъзват-
от-устата. -Да, -казвал-ми-ги-е, -но-наистина-много-рядко-за-всичките-тези-4-години-
има-няма-3-4-пъти. -Толкова-ми-се-иска-да-ги-чувам-по-често, -но... свикнах-и-така...
А-твоя-човек-изобщо-не-те-обича-мила, колкото-по-скоро-го
изхвърлиш-от-мислите-и-от-живота-си, -толкова-по-добре-за-теб-
Успех.

12.   Изобщо не си виновна, не си и кифла.
Доста хора излизат като двойки за определени вечери без да са в сериозна връзка, но това не ги освобождава от ангажимента да се държат с уважение към партньора си. Напротив. На никого, още по-малко мъж, няма да му е приятно да излезе с момиче, с което имат секс, а тя да започне безочливо да забива приятеля му на масата. Тъпо е!
Хубаво си направила, че си му показала какво чувстваш. Обадил ти се е за телефона на мацката, за да те нарани, да ти натрие носа. Просто е смотан комплексар и толкова си може. Още тогава е трябвало да го изхвърлиш от скайп, фейс и където още вирее около теб.
Не се чувствай зле - той си е бил такъв и преди, не е в теб вината. Това му е тактиката да е велик, смешник :)). Ако опита да влезе във връзка с теб ( ще го направи, бъди сигурна - просто да провери дали ти действа), не му се обяснявай, а директно му бий шута. Ще го заболи здраво :).

13.   не си сбъркала а за секс ще намериш друг голяма работа, да не е само той да не ти пука:))))936

14.   Къде си сгрешила ли? Ето ти отговора: "След известно време отново се събрахме, но този път само като приятели със секс, без ангажименти"!

15.   Грешката ти е, че не знаеш какво искаш. Или по-точно, не си честна със себе си и с приятелчето си. Казваш едно, а правиш друго. Определяш някакви правила, а после не ги спазваш. И аз да бях мъж, и аз щях ад постъпя като момчето.