Кучето е постоянно с нас, дори в леглото
Срещам се с една много готина мацка от няколко седмици. Тя е красива, умна, забавна-перфектното момиче, наистина много я харесвам. Аз съм на 23, тя на 20. Единственият и проблем е, че е прекалено привързана към кучето си (миниатюрен тригодишен пинчер, мислещ се за питбул). Където и да сме, Ричи винаги е с нас-магазини, ресторанти, разходки. Върхът беше когато преспах за пръв път у тях. Песът също имал място в леглото. Не поиска да го затвори в друга стая и той ни гледаше, докато правихме секс, аз се притесних и цялото удоволствие отиде на кино. Дайте ми съвет какво да правя, ако кажа дори една дума за кучето, тя започва да ме гледа на кръв. Във всички други отношения тя е идеална за мен..

Коментари

1.   Помоли я поне като правите секс кучето да не е при вас.

2.   Познавам 2 момичета същите като твоята и повярвай ми по-скоро биха убили някого отколкото да се разделят с техните "сладки кученца"
вариант №1 - отрови кучето
вариант №2 - прав и път на мацката

3.   Явно са много привързани.... а това че е позволиле на кучето да спи с вас може да е намек че иска да прави секс с кучето и ти гл... никой не знае... попитай я защо е толкова привързана към него... има много варианти... и успех :)

5.   Въобще не е идеална нито за тебе нито за който и да било нормален човек но в тва после ще се убедиш

6.   Човек, много добре те разбирам и аз съм така. Моя приятел има едно куче- малко, смрадливо, текат му лигите, косми падат, гурели... гадост направо. Казала съм му, че имам алергия и ме е гнус от кучето, че мирише, ходи по улиците и е мръсно колкото обувка и няма да спя в една стая с него, а това куче на всичкото отгоре и хърка и пърди. Той си го слага в леглото, когато ме няма и като дойда сменя чаршафите, чистиме всичко. В колата го вози на предната седалкаи аз като си сложа някоя готина секси черна рокля и ставам цялата в косми и побеснявам и там вече не го вози. По някой път го води на доктор, понеже кучето има температура или ниска захар или главата го боли и дава по 100 лв всеки път за преглед и имам чувството, че ветеринаря се ебава с него и всеки път измисля нови болести и си умирам от смях просто като ми каже, че помяра е болен от високо кръвно. Питала съм го иска ли куче в новия апартамент и той каза не и аз няма да позволя да вземе ново куче, а това го чакам да умре до 2-3 години макс.

Забравих да спомена, че това куче не може да седи само, защото се депресира го е страх и трябва да има постоянно някой с него да му прави компания и когато няма кой ни го тръшват на нас и едва ли не очакват от мен да му се кефя и да го лигавя и да си говоря с него, като с бебе. А кучето седи с една безисразна кучешка физиономия и му текат лигите. Приписват му се човешки качества и като пърди му се кефят, понеже и хората пърдят....
Качват го по масата, където се храниме, то лока като прасе от чиниите и на мен ми се повръща само като ми замирише на устата му.

Винаги съм си мислила, че жените, които се радват толкова много на малки зайчета, котенца, кученцаи си ги носят навсякъде с тях като плюшени играчки имат неизживяно детство. Кажи й на твоята приятелка, че сега си има мъж в неглото и песа не й е нужен, да му намери едно място в коридора за спане. А тва с носенето в чантата е просто някакъв ужас!!!!! Не знам човек, аз на времето излизах с един и само като чух, че си спи с кучето и повече не съм се виждала с него. А и колата му смардеше на помяр. Кажи й какво мислиш и единия трябва да отстъпи или да се разделите. При мен моя отстъпи за щастие. Пък ако станете по сериозни някой ден й говори да го подарите на някой с малки деца.

7.   Сега заради кучето ли ще правиш проблем? не издребнявай!

9.   Ахаха, помислих, че не те кара да правите 3ка с кучето. :D Подари и кафез за кучето, кажи и че това е новата му къщичка. Вземи му и синджир, да го вързваш за кафеза. :D Научи го щом те види да се скрива в миша дупка. Аз така научих кучката на съседите - щом ме види и се скрива зад къщата им. Това не е нормално да спиш с кучета. :)

10.   Накарай я да ревнува, изчукай кучето...

11.   Вариант №3 - стани по-добро куче от Ричи :-)
Maverick

13.   Бате, зарежи я, ако наистина те дразни много кучето. Такива като нея си остават стари моми и вместо деца, гледат кучета котки и морски свинчета.

14.   Хахахха, много ме разсмя тази история. Аз също съм много привързана към домашния си любимец... и да! И то спи в леглото ми и се занимавам с него цял ден. А относно това, че сте правили секс и кучето и било в стаята, много ме разсмя... да не би да те е срам от него? Хаха, шегата настрана, но като ще правите секс и искате да сте интимни, оставете кучето в някоя друга стая. Хаха, за момент си ви представих как се прегръщате нощем, и кучето лае злобно :D Толкова е сладко :D. Ама недей да мразиш кучето й, виж нещата от положителната им страна :D. Помоли приятелката си, поне като правите секс кучето да е в друга стая.

15.   Ех тая Иванина... що народ пропищя от кучето й...

16.   Хахахаха номер 6 сцепи мрака с коментара си :Д:Д

По темата: ами мили авторе, поговори с мацката. Човек е, дано те разбере. Ако не и покажи пътя и това е.

17.   Аз имах една любовница полякиня. Когато спях при нея кучката се завираше в краката ни. Аз псувах на полски кучката а тя умираше от смях, но хуя ми не падаше, чуках я здраво

18.   Е, не помня откога не се бях давила от смях. Адски ме накефихте и с разказа и с коментарите. Особено номер 6! Хора, обичайте животните, те облагородяват характера! Вземете пример от поляците. Живях дълго в Полша и знам колко обич даряват на домашните си любимци. И аз имам куче, но предвидливо го затварям в другата стая, да не се депресира, ха-ха!
Любов и успехи на всички тук пишещи и четящи!
Лора

19.   До номер 6. Леле, ти си много кофти човек. Горкия ти приятел. Но рано или късно ще му писне да му определяш живота. Като не обичаш кучета, намери си някой, който е като теб. И остави твоя приятел да си намери някоя като гаджето на автора.
До автора - човек, гаранция ти давам, че само да се опиташ да изолираш кучето или да го принизиш като кажеш, нещо от сорта "това е куче, не човек, че да спи в леглото", съм убедена, че ще бъдеш изхвърлен, а ако не, то опредлено няма да просъществува дълго тази връзка.
ПС- аз обожавам кучето си и спи в леглото разбира се, за щастие приятеля ми го обожава също и вече 3 години това прекрасно същество ни прави още по-щастливи заедно. Но тук има хора, които никога няма да усетят това щастие, за което искрено ги съжалявам...