Недоразумение, изневяра, вина
Здравейте! Аз съм на 26 г. Искам да споделя нещо, което ми се случи преди няколко дни и което много ме разстрои. Почти две години бях необвързана. През последните няколко месеца от тези две години имах сексуална връзка с един мъж. Всичко започваше и свършваше на ниво секс и нищо повече. След известно време се запознах с един човек, с който си паснахме и като начин на мислене и като прекарване на свободното време... беше ми приятно с него, търсех компанията му. Нещата потръгнаха и с него станахме повече от приятели, които се мотаят и гледат филми. Тогава аз се обадих на онзи, с когото се виждахме за секс и му казах да не ме търси повече, защото си имам приятел. Остана разочарован, но прие молбата ми и спря да ме търси. Една вечер с т. нар. ми приятел се скарахме за дреболия. Наистина за нещо дребно, но от него тръгнаха и остри думи и от моя и от негова страна. Аз се ядосах и му казах повече да не ми говори, да не ме търси, да не ми пише и т. н. Блокирах номера му да не ми звъни, блокирах го в Скайп и фейсбук. От около седмица бяхме разделени вече, когато една вечер аз излязох с една приятелка на кафе. Както си седяхме на масата отвън до нас дойде не кой да е, а онзи, въпросния сексуален партньор. Видял ни от колата си, минавайки оттам и решил да спре. Пихме по 1-2 коли, похилихме се и си тръгнахме. Той ни закара - първо приятелката ми (която не знае за нас), а след това и мен, защото живея по-далече. Естествено, правихме секс в колата му. След два дни си отворих мейла и там видях поне 20 съобщения от онзи, с когото се скарахме. Имаше и картички и какво ли не. Всичко в тона на извиненията. Видяхме се, поговорихме... Отново се събрахме. Сега се чувствам гузно. Знам, че не трябва, но ми е много гузно. Благодаря на всички, които стигнаха до тук!

Коментари

1.   Не се чувствай виновна-щом е само сексуална връзка с въпросния човек-нека остане в резервните телефони-сигурна съм, че и новият ти приятел има поне един резервен вариант... всички имат

2.   за съжаление има и такива като вас

3.   Ами то за това предварително се мисли как ще се чувстваш после. Но пък наистина има сексуални връзки, които са толкова добри, че няма как да устоиш и се връщаш пак. Това обаче не би трябвало да се случва, ако обичаш човека до себе си. А при теб нещата там не са, както трябва. Ако бяха -тази история нямаше да я има.

4.   "Сега се чувствам гузно. Знам, че не трябва, но ми е много гузно"

Не трябва ли? Я си помисли пак! Тва да не е договор - след като изтече можеш да си правиш квото ти скимне и после като го подновиш пак да се ръководиш от него. Я-я-я-я

5.   Номер 4 и аз щях да напиша същото. При първата трудност тичаш при друг, смешно е.

6.   Евалаааа, прави си кефа и да не ти дреме, добре си направила, готина си.... успех

7.   Дано по скоро "твоя" разбере истината. тогава няма вече да се чувстваш гузно.

8.   Не се чувствай гузно, животът е един и си е твой, прави каквото ти е кеф, никой няма право да те съди. Пък и в случая си била със съзнанието, че си необвързана. Забрави за това, ако си решила да останеш със сегашния си приятел, но си дай сметка наистина ли искаш това - да останеш с него.

9.   Хаха, дежаву. Познавах една жена, която когато искаше да изневери се скарваше умишлено с нейният и тогава ходеше да прави секс. Всичко беше предварително планувано. Скарването, времето колко да са скарани, изневярата и после сдобряването с нейният. Дори и да лъсне изневярата, то тя се оправдава с това, че са били скарани и не са били заедно тогава. Чудесна тактика и достатъчно ужасна да се отвратиш от такива жени.

K-Man