Любов ли бе да я опиша
Здравейте бих искал и да споделя моите болежки защото наистина съм в задънена улица и незнам какво да правя, не че имам кой знае какви главоболия просто на мое място какво бихте направили вие. Та така с приятелката ми се запознахме по интернет видяхме се, харесахме се и се взехме. Двамата се чуствахме прекрасно когато бяхме заедно бяхме на крилете на любовта, наистина изживяхме голям романс знаете как е като си влюбен до уши. Заедно бяхме около 2 месеца.

До тук добре, идва и неприятната част дойде април и тя замина на студентска бригада. Обещахме си че ще сме заедно, ще се пазим един за друг, ще подържаме връзка и като се върне ще сме пак заедно дори и ще живеем заедно, но не стана така. Поредния път когато се чухме по скайп (чувахме се всеки ден в продължение на 1 месец) тя ми каза че няма смисъл да сме заедно защото според нея не ме е опознала добре и аз няма да съм и верен. Бих искал само да вмъкна че е страшно ревнива. Как да я убедя в обратното явно наистина не се познаваме добре, опитах всичко да направя да запазя връзката ни защото наистина имам чуства към нея, мисля че и тя има към мен, попитах я дали си е намерила друг, няма друг поне така ми каза. От тук идва и моето недоумение какво има тогава както се обичахме изведнъж край всичките не мечти отидоха по дяволите. Благодаря за вниманието

Коментари

1.   Ами ти сам го каза - много е ревнива! Но до някъде има право, защото наистина не се познавате достатъчно. 2 месеца са много малко време, лично според мен. Това са точно първите месеци, в които още всичко е розово, защото още не се познавате добре и не сте показали напълно един на друг истинската си същност. Нормално е да ти няма пълно доверие, но е прекалено само заради това да иска да скъсате. Помисли си пак, дал ли си й някакъв повод да те ревнува? Или някой може да й е казал нещо за теб?

А не е изключено и да си е намерила някой друг, защото се е почувствала самотна.

Помисли си и пак си поговорете откровено.
Ако все пак няма друг, и няма причина да те ревнува - бори се за тази любов, която те прави толкова щастлив. Това, че до сега всичко е било розово и хубаво изобщо не значи, че все ще е така. Те първа започват проблемите. Но ако е силна любовта, ще издържи. Това зависи обаче само от вас двамата.
Успех ви желая :):):)

2.   Зарязвай я няма смисъл да се тормозиш щом я няма забрави я там тя си е намерила друг и заради това така е постъпила и а това което ти го казва е за да се оправдае. просто имах подобна история като твоята няма смисъл да се надяваш за нещо което няма да се случи отново