Той ми каза, че срещите му изискват проститутки..
Здравейте.. Надявам се проблемът, който имам да не ви спохожда никога... Имам връзка с по-възрастен мъж, от 5 г. В началото беше все още семеен и винаги е казвал, че проблемите с жена му са започнали много по-рано. Нямала му доверие, той работел много, пътувал много, аборт.. Общо взето не съм причината.. Сега живеем заедно, постоянно ми показва и казва колко ме обича, не излиза без мен.. Когато няма време за почивки, ме изпраща с приятелки, а той самият уж не излиза.. Дано не се срещате с термина, , Team building'', но българското значение. Това е оправдание богатите мъже да се събират на екзотични дестинации и да викат проститутки.. Приятелите на моя човек имат любовници.. Тъй като, вече живеем с него и ходя на фирмени партита, банкети и т. н. По-официални мероприятия, не е удобно за мен в Т. Б. компаниите. Моят приятел не се е виждал с другите от около година, но са го поканили. Той каза, че ще отиде, без мен, тъй като не е удобно, понеже познавам жените им.. Проститутки щяло и ще има, и трябвало да свиквам... Обичал мен, това не било изневяра.. Аз ли съм луда?? !? ! Какво стана с мъжете, отношенията? ! Иска да имаме деца.. Как?? !! В шок съм още.. Аз ли съм съм задръстена и това ли са новите бизнес отношения?

Коментари

1.   Добро утро, джанъм. Така е между другото не само в бг. сред успелите и богатите мъже. Твоят поне ти го е казал. С какво мислише, че се захващаш като тръгнахте?
Ако той не играе тази игричка се смята за изменник и ще му правят сечено в бизнеса. Не се бъркай, не става дума за любов, дори за секс, а за доказване и мъжко мерене на пишките. Ако не ти харесва, трябва да си намериш обикновено момче и да си дондуркаш бебето с него. Няма перфектно, но която тръгва с успял, все още женен бизнесмен да си прави сметката

2.   Не " нови бизнес отношения", а правила изработени, още когато хората са открили обмена и търговията.
Не се измъчвай, а използвай ваканцията му, за да обмислиш, какво да правиш - можеш ли да живееш с този човек, би ли го направил баща на децата си, ще се терзаеш и ще го ревнуваш ли.. Ако прецениш, че не можеш да се справиш със ситуацията, разделете се.
Зависи и до каква степен си финансово зависима от него, дали това няма да е твоя компромис, в името на 'уреден и спокоен живот за теб и детето ти'..
LA

3.   Ти сериозно ли питаш какво да правиш или просто се правиш на луда, заради паричките му.. Зарязвай го тоя наглец!

4.   Понякога ние жените трябва да преглъщаме някои неща. Аз също съм свикнала отдавна да приемам това, посяга ми също моя, но пък ми харесва живота с него.

5.   Ами така е, но не трябва да изпускаш шанса си. Стой до него, иначе те чака ад.

6.   Аз не бих търпяла това, за теб не знам!

7.   Споко бе, няма да ти изневери, нали и на жена си не и е изневерявал с теб... хахахаа... ма тогава не ти пукаше, нали???

8.   Зарязвай го тоя докато е време. Бъди сигурна, че постоянно ти слага рога...А дете ли - просто иска да си инкубатор за неговите деца. Бързо го напускай ако не искаш цял живот да страдаш или да ти лепне СПИН например!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

9.   Повярвай ми, ще страдаш винаги и това няма да ти дава мира, по-добре да имаш обикновен живот, отколкото такъв, не мисля, че си от тези жени, които ще свикнат с това, че им изневеряват. И още една истина-богатите мъже винаги са и ще изневеряват. Аз не искам такъв мъж определено, по-добре да съм сама, отколкото с подлец и женкар. Не, благодаря!

10.   N 1 Кефиш!!! :D

Те това е голата истина моме(авторката).....няма начин , всичко в този живот си има цена....богато, по-възрастно гадже тоже!
Имаш право на избор обаче–готин живот, без лишения докато му върви бизнеса, ти Официалната , другите антураж и така , пиеш си валерианчето и си джиткаш :)
Ако му залезе бизнеса тогава ще е кофти тръпка, щото зора ти ще е бил напразно.
Или....оттегляй се с кофтия бавничко и си намери едно момче , което ще те обича и ще е готов с теб и в колибка да живее..за теб не знам:D

11.   Какво Ви пречи на вас жените да живеете с един пък да чепкате вълна с друг
Не виждам от какво се оплаква авторката

12.   Към авторката... Можеш да ме наречеш старомоден, глупав или там каквото си искаш, но извинявай, твоят мисля, че е голям наглец. То ако си трайка, да прави там каквото си иска или "трябва", но никога ти да не разбираш. Но да ти го казва в лицето - това вече е супер нагло. Ако го оставиш това, утре няма да се учудя, ако направи един подобен ТБ у вас.
Моето скромно мнение - изчезвай веднага от такива типове. Те винаги ще си мислят, че са хванали Господ за шлифера и ти ще си виновна винаги и за всичко! Ако останеш, ще се превърнеш в едно голямо Нищо!
Maverick

14.   С риск да прозвуча наивно, мисля, че този човек държи на теб. Щом лично той ти го е казал, ако нети беше казал нямаше да знаеш нали... Трудно е и хубаво седни и прецени какво и колко можеш да преглътнеш, защото не е само това което ще ти се наложи да преглъщаш.... и ти го казвам от позицията на жена в почти твоето положение. Успех мила и помни, че най-важният човек който трябва да обичаш си ти. :)