Постоянен стрес
Здравейте!
Заедно съм с едно момче от няколко месеца. Учим заедно( той е една година по-голям, но учи същата специалност и в същия университет).
Всичко вървеше добре, но преди две седмици и нещо започна практика, която го натоварва страшно много. Излиза сутрин към 7 и се прибира към 18:00. И така всеки ден.
Проблемът е, че е изнервен и не ми обръща внимание, когато си е вкъщи. Ние живеем заедно.
Аз трябва да учаза за важен изпит и на мен не ми е малко натоварването, но не се държа така. Постоянно се караме и това ми пречи много.
Снощи пак се скарахме и днеска ме изгледа супер злобно и без да ме целуне или каквото и да е било, излезе. И му казах, че сега определено ще мога да се концентрирам върху ученето. После пак последва обичайното, ти гледаш само, че на теб ти е кофти.
Освен това, всеки път, когато се караме, първото, което казва, е, че сега ще отида при следващия и че не го обичам и т. н. Знае много добре, че държа на него, а и не му давам поводи да ме ревнува. Не го разбирам и не знам какво да направя, за да е по-спокоен и да не избухва така лесно за глупости.
Благодаря ви

Коментари

1.   Изглежда ми депресиран и уморен, обичай го в момента повече от всякога и ако имаш търпение ще се оправи. Опитай се да го разбереш.

2.   Чудесно. Сега се прибра и ми каза, че снощи искал да скъса с мен.
Той не разбира, че се нуждая и аз от него и само ме обвинява, че прецаквам нещата, а той самият не вижда грешките си. Много ми е кофти като го гледам такъв.
Само ми натягва, че му вземам свободата, а той като си дойде се качва горе и гледа филм. После идва към десет и заспива. Никакъв диалог няма последните седмици.
От авторката

3.   Сега е пак горе и се оплаква на мама, вместо да говори с мен...

4.   Ха така! Ами скъпа авторке, що дириш ти у интернето, а не си при момчето си и защо не му кажеш на него това, което така охотно споделяш с непознати?

6.   Казала съм му го вече многократно, но не иска да ме разбере