И двамата сме семейни, но има химия между нас
Всичко е много странно, започна като на шега от моя страна. Може да се каже, че и бях провокирана от съпруга си, но се случи. Направих си регистрация в сайт за запознанства, защото и съпругът ми беше си направил. Когато го разбрах не ми стана хубаво и напук и аз си направих. Там срещнах един мъж, всичко започна на шега и така вече четвърти месец. Той също е семеен, но твърди че живеят разделени / дали е истина това не знам/. Не съм наивно момиченце, което вярва на всичко, но по някога просто си затваряш очите. Не знам дали въобще това, което ми казва е истина, но съм силно привлечена от него. Странното е, че успяхме да се видим и се целунахме, но за кратко и наистина се харесахме. Проблема е че сме много надалеч един от друг. Продължаваме да си кореспондираме, твърди че той ще дойде при мен, но все нещо се случва. В един такъв момент си казвам, защо съм такава глупачка и му вярвам не съм на 16 години, но в следващия момент той ми пише и си личи че е искрен. Омъжена съм от 10 години и нито веднъж не съм изневерявала на съпруга си, но има неща които ме провокират да го направя и в голяма степен съпругът ми сам ме подтиква към това. С въпросния човек се чувствам жива, така да се каже. Не знам дали е моментно, не знам дали ще успеем да се видим отново, с една дума не знам какво ще се случи. Знам само че има нещо между нас, химия, привличане, разбиране, тръпка, желание. Съвкупност от емоции, които трябва да се изживеят.

Коментари

1.   НЕ ГО ПРАВИ!
По-добре, съживи връзката в семейството! Да не мислиш, че мъжът ти не се чувтсва по същия начин? ! Не е правилно да търсиш повод за действията си и оправдание в неговите грешки! Бъди разумна и (мразя да го казвам) - поговори с него.
Ей, заради такива глупости все повече семейства се разбиват! Не бъди една от многото! Остани си уникална!
Освен това, май скоро имаш рожден ден!
Успех!

2.   Всичко е временен ефект.

3.   Номер 1 как пък реши, че има скоро рожден ден? :D Стана ми много интересно :Д

4.   Да ти кажа честно и аз съм в същото положение, но според мен се отдай на тази тръпка, емоция или там каквото е- Един живот живеем... както го чувстваш това е... Само гледай мъжа ти да не разбира- мислиш ли че мъжете не го правят!? Леле колко такива познавам не е истина... Смело напред!!! Аз съм с теб...

5.   Казваш, че съпругът ти те подтиква към това -какво имаш в предвид точно, как те подтиква? Не ти обръща внимание ли, не ти отделя време ли, не е нежен и не те запълва емоционално ли...

И аз имах подобни вълнения, но се спрях навреме с повече воля от моя страна. Просто реших, че не бива, не бива да правя това... грях си е и то голям. Химия, превличане, тръпка, желание, а после как ще се чувстваш... не хлътвай.... отдръпни се навреме. Виж съпруга си, направи усилия да възродиш нещата. Поговорете си с него и направете такава промяна, за да я има пак тръпката. Ние сега отделяме повече време един за друг, правим неща заедно, излизаме заедно и ходим насам натам като ученици и правим луди работи, повече хубав секс и с повече тръпка-с нови неща, а не с рутина. Той ми казва, че секса ни е супер, даже и много по-хубав от преди. Правете си подаръци, може да е нещо мъничко, но с чувство, закачливи картички, екскурзии заедно....
Мисля, че всичко е в мозъка ни, а той може да бъде управляван и контролиран/насочван от волята ни... опитай и ти.

6.   Искаш да не мислиш и да изживееш една приказка, знаеш, че той не е това за което се представя, но не ти пука, искаш да си го представяш така, както на теб ти харесва, все едно ти си главната героиня в любовен филм. Щом така ти харесва - ок, но нека е само в главата, не и реално, защото ако мъжът ти разбере, реално ще се озовеш извън дома си и едва ли ще намериш мъж, който ще държи на теб толкова колкото мъжът ти, а за всички други ще си само мимолетно удоволствие.