Проблеми във връзката!
Здравейте! Искам на кратко да ви разкажа моята история, за да чуя страничното ви мнение...
И така... от 1 година и 10 месеца съм с моя приятел.
Аз съм на 19, той на 25... и двамата сме си първите сериозни връзки един на друг. (имали сме приятели преди това, но особено при него- нищо сериозно)
Той ми е пръв... обичам го с цялото си сърце и да не кажа голяма дума, но аз съм човекът който задържа връзката до ден днешен. И ние като много двойки имахме много сериозни проблеми... карахме се много и преди около 8-9 месеца се бяхме разделили за няколко седмици, след което си дадохме 2ри шанс и нещата този път като че ли потръгнаха. НО до преди 2 месеца аз имах сериозни гинекологични проблеми, които се отразиха много на сексуалния ни живот.... през тази 1 година в която имах гадните гъбички правихме секс само когато нямам симптоми и мисля, че съм се излекувала, но когато се появят по 15 дни лечения не сме правили секс... и ето че проблема приключи... вече официално съм чиста, но секса... всее така зле! Отвикнахме да го правим и... това ме влудява.... ако го правим 1 път в седмицата е постижение! (въпреки, че когато и да го правим е изключително бурен и мръснишки). Говоря с него постоянно за това, но все вечер ни се спи... през деня не можем... искам той да изявява повече желание и постоянно го чакам да направи крачка... но уви рядко.... прибираме се лягаме и заспиваме.... да не забравя да ви кажа, че той спи в нас от 2 месеца сигурно, но секса е мираж!

100% не ми изневерява, но не знам какво да правя....
Не ми се иска аз да поемам постоянно инициативата, защото имам чувството че вече не ме желае....
Когато го попитах... каза, че няма нищо такова и веднага ми дава пример кога е искал да правим секс, но аз не съм могла или нещо от сорта! Кажете ми моля ви какво да направя, за да съживя връзката ни!? !
след 2 седмици заминавам да уча в друг град и ще се виждаме по 2-3 пъти в седмицата.... имам чувството, че няма да издържи връзката ни! А толкова много искам да продължат нещата.... той е моя човек на този етап и не искам друг! В отговор на проблема ни той казва, че иска аз да го налитам и "предразполагам"... и също, че не му пречи, това че правим толкова рядко секс... ДАЙТЕ МИ СЪВЕТ, МОЛЯ!!!

Коментари

1.   Ами дай му пример тогава, направи първата крачка, не е толкова страшно, издебни го, покажи му, че си възбудена и го искаш, е, издебни момент, в който не е полузаспал или бърза за някъде, за да не останеш разочарована. После му кажи, че следващия път е негов ред, започнете като на игра, един вид състезание и впоследствие нещата би трябвало да потръгнат от само себе си.

2.   А как успя да се излекуваш, защото и при мен е така

3.   Абе ей момиче я порасни.. още летиш в облаците.. я си представи че работите и двамата на 2 места.. дали ще можете да правите секс всеки ден или по няколко пъти на ден.. умората, стреса всичко си оказва влияние.. плюс това ако една връзка не може да устои на разстоянието за каква връзка говорим изобщо.. хората се налага да бъдат разделени с периоди от месеци до години и издържат...

4.   Номер 2...излекувах се благодарение на г-р Борислава Попова от Токуда....силно ти я препоръчвам :)