Влюбена, загубена!!!
Здравейте на всички пиша тук защото имам нужда от съвет.
Преди известно време се запознах с един мъж.
Писахме си няколко дни в скайпа и една вечер той ме покани на кафе.
Излязохме и си говорехме сякаш винаги сме се познавали.
После отидохме в тях и правихме страхотен секс. Той поиска да остана, но аз реших да се прибера.
На другата вечер историята се повтори и така цяла седмица.

Харесвам го мисля,че и той мен, НО винаги има едно НО.
Когато си говорихме той ми сподели, че става за приятел, за любовник, но не и за гадже.
Попих го защо и той ми отговори, че обича самотата и през последните 5 години е имал връзки за по 1 месец, защото е искал да остава сам.

Седя и се чудя защо ми го казва?
Снощи ми направи невероятна вечеря на свещи, и каза, че един ден иска да спи само с жена си, а не с всички жени.

Та въпроса ми е:
Може ли този човек да се промени и как или просто да се възползвам от хубавия секс и това да е?
Помогнете ми.
Благодаря

Коментари

1.   Според мен, щом ти е казал, че "иска да спи само с жена си, а не с всички жени", значи наистина го мисли. Може и ти да си "виновна" за това, в смисъл такъв, че преди да те срещне е бил мъж за много жени, обичащ самотата си, или по-точно свободата си, но след като те е срещнал може би наистина се е променил и се е замислил за бъдещето си. Няма как ние да ти кажем дали наистина е така, ти сама ще разбереш, но при всички случаи не очаквай от него кой знае какво, защото може и да те измами. Успех :)

2.   Не се отказвай от него. Притежава почти всичко, което би искала една жена. Романтичен, искрен е - не те залъгва като ти дава празни надежди, а споделя това което Е, мил, добър в леглото, приятел... какво повече? Да, всъщност би било много добре ако към всичко това се добави и "страхотно гадже". И това може да стане. Бил е самотен 5 години, нормално е това да се превърне в начин на живот. Сега е срещнал теб и според мен това е момента на промяна. Покажи му, че в живота няма място за самота, след като срещнеш любимия човек. Колкото и самотен да е, ако ти си "мечтаната жена" за него, то тогава самотата сама ще изчезне.

Бъди до него, споделяйте всеки един момент заедно, покажи му, че го искаш. Ако това е мечтания живот и за двама ви - самотата, ще бъде запълнена.
SFA

3.   ОТ АВТОРКАТА:
Благодаря за съветите но имам да споделя още нещо с вас.
Значи ние продължаваме да се виждаме излизаме по кафета ходим в тях, но той не ме прегръща или целува. Едвам днес се отпусна и ме целуваше и прегръщаше и много се учудих.

Също така постоянно ми говори колко хубаво му е в леглото с мен, обаче ми казва да не влагам чувства в това м/у нас защото той си е такъв. Аз не му се давам и му казвам, че до края на месеца имаме още 20 дни (нали той по толкова издържа).

Говори ми и затова как като мен ме няма и съм на изпити (студентка съм) и ако му се правело секс щял да си потърси някоя за вечерта.

А днес след кафето се прибрах до нас и пак излязох и той започна да ми праща смси къде съм и кога ще се прибирам.
После пък ми дойде и той каза, че сега ще изчака тези няколко дни, но не ми каза дали през това време няма да си легне с някоя.

Разбирате ли той ту прави нещо мило а после казва друго нещо, което ме наранява без той да разбере и това ме обърква и не знам ние с него какви сме приятели ли, хора които само правят секс ли???

Иначе през деня сме заедно после се разделяме на по 2-3 часа през който си пишем в скайпа вечер пак сме заедно до 4-5 защото аз не искам да остана да спя в тях и всичко е адски объркано. Ако му заговоря за връзка хем ме реже хем му харесва като му казвам, че ще направя каквото мога, за да не му писна за 1 месец.

ОХ КАЖЕТЕ ПРИЯТЕЛИ КАКВО ДА НАПРАВЯ.

4.   Ох, да ти кажа в доста кофти ситуация си. Хахах, чак ми става забавно като си помисля, че и аз съм в същата, с малката разлика, че аз ходя с момчето от доста време. И той така- хем ми казва, че не издържа да сме все заедно и като му мрънкам да си говорим (защото сега сме малко на разстояние), хем ми казва че съм му липсвала. Какво се нарича това. И мен взе да ми писва. Ако не го обичах как щях да му тегля една майна. Но на твоя въпрос... само едно със сигурност мога да те посъветвам- направи всичко възможно да не хлътваш, защото после ако те зареже, ще ти е ужасно. Иначе в общи линии имаш 3 варианта- или го зарязваш веднага, или играеш игричката, която той е започнал още известно време да видиш как ще се развият нещата, или още сега говориш с него и му казваш колко си объркана и че веднъж завинаги искаш да се изясните- дали сте само за секса, или иска нещо повече. Така поне и ти няма да се занимаваш да мислиш за него, да си пишете в скайп и т.н. и ще си свободна да намериш подходящото момче. Това е от мен, дано съм помогнала, и пиши какво е станало:)

5.   ОТ АВТОРКАТА:
Здравейте, благодаря на всички за съветите.
Какво да ви кажа момчето снощи правило секс - НЕ С МЕН.
Било много гадно и нямало да се повтори.
ХАХА
Да ходи другаде да ги говори.
Сега иска да се видим.
КАКТО СЕ КАЗВА: КАЖИ МУ МЪЖ И ПОВЕЧЕ, НЕ ГО ОБИЖДАЙ!!!